גנב רכב מרחובות נעצר כששמע: "עצור או שאני יורה"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אישום: צעיר בן 26 תושב יריחו גנב רכב משכונת רחובות המדע ברחובות ונתפס בדרכו אל ביתו לאחר מרדף מסוכן. 

 

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

תביעות תחנת רחובות הגישו כתב אישום אל בית משפט השלום ברחובות נגד עבאללה תראבין בן 26 מיריחו שגנב רכב מזדה מרחובות. מכתב האישום עולה כי בתאריך 21,12,2022 בשעה 21:30, הגיע תראבין אל רחוב יהודית בירק בשכונת המדע ברחובות. הבחין ברכב מזדה של יניר סבג שחנה סמוך לבנין מגורים, כעבור כשעתיים שב אל הרכב, ניפץ את החלון האחורי המשולש, נכנס אל הרכב, התניעו ונסע מהמקום. בהמשך נסע עבדאללה על כביש 443 דרך מחסום קלנדיה, בכביש 437 הקימה המשטרה מחסום שגרתי, השוטר יוסף נימר הבחין ברכב המזדה וסימן לו לעצור, עבדאללה בתגובה הגביר מהירות וחצה צומת ברמזור אדום. נימר הזעיק כוחות תגבור לסייע לו במרדף, סמוך לצומת אלמוג (דרומית לעיר יריחו) עבר עבדאללה לנתיב הנגדי, ניסה לפנות שמאלה אל יריחו אולם איבד שליטה ופספס את הפניה. עבדאללה השתלט על הנסיעה והמשיך בנסיעה פרועה תוך שהוא פוגע בשלטים. בהמשך הנסיעה התנגש עבדאללה במעקה בטיחות של קיבוץ בית הערבה. עבדאללה נטש את הרכב והחל בריצה, השוטר נימר רץ אחריו וצעק לעברו: "עצור או שאני יורה", בהמשך נפל עבדאללה על הרצפה ונעצר.

מעצר
מעצר

בחקירתו הכחיש כי מהג ברכב על אף שהוצגו בפניו סרטונים. שנשאל על המצאות כפפות ברכב הגנוב, טען עבדאללה כי עישן חשיש עם שני חבריו וחבש כפפות כי לא רצה שריח החשיש יידבק לגופו.

חדשות רחובות - בית משפט השלום רחובות - רחובות ניוז
חדשות רחובות – בית משפט השלום רחובות – רחובות ניוז

בכתב האישום צוין כי אין זו הגניבה הראשונה של עבדאללה, בחודש מאי השנה שהה עבדאללה בתל אביב ללא אישורי שהייה, גנב אופנוע וגם אז הוא נתפס לאחר מרדף. עבדאללה שוחרר בתנאי ערבות כספית. עתה הוא מואשם בשמונה סעיפי אישום חמורים: פריצה לרכב, התנהגות הגורמת לנזק, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגה פוחזת, גניבת רכב, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וכניסה לישראל ללא אישורים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *