דוברות עיריית רחובות: "רחובות מצדיעה לאזרח המבוגר"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

העיר רחובות מציינת את חודש האזרח הוותיק במופעים עם משה דץ וחני נחמיאס, שירה עם קובי אושרת, הרצאות על המוח ושימור היכולת והצגה של קבוצת התיאטרון הקהילתי הבין דורי בנושא חשיבות הקשרים בתוך המשפחה.

חדשות רחובות - אירוע הצדעה לוותיקים 2016 - רחובות ניוז
אירוע הצדעה לוותיקים 2016

פורום שולחן עגול עירוני לקידום האוכלוסייה המבוגרת בעיר, הפועל בהובלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות בשיתוף, הקתדרה העירונית ע"ש לאה טנא בחברה העירונית רחובות, עמותת על"ה, רשת חוויות וארגונים נוספים, יערוך שורת אירועים שבמרכזם האזרחים הוותיקים בעיר:

אירוע הפתיחה "תרועת הפסטיבלים" יתקיים  במעמד ראש העיר, רחמים מלול, ביום ראשון, 12.11, בשעה 11:00, בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני.

האירוע יכלול את השירים הגדולים של פסטיבל הזמר בכיכובם של משה דץ וחני נחמיאס. השניים יציגו מסע אישי מוזיקלי, שחולק כבוד לפסקול ההוויה הישראלית עם שירים נוסטלגיים ואהובים. עלות כרטיס 30 שקלים בלבד.

לרכישת כרטיסים ניתן לפנות להיכל התרבות בטל': 08-9232200. בנוסף ייערך יום עיון ייערך ביום רביעי, 22.11, בשעה 8:30, בחוויות שוויץ המדע, בשיתוף המשרד לשוויון חברתי, בנושא דרכי המוח, חדר כושר מנטלי לשיפור איכות החיים, חידושים רלוונטיים בנושא חקר המוח והתנסות פרקטית במגוון סדנאות בתחום.

יום העיון יכלול הרצאות של צביקה וולק, מנהל התוכנית של מכון פוירשטיין בנושא "רגע חושבים: המוח ושימור היכולת", סדנאות הקול שבלב, עם רחלי סממי גיל, אימון המוח עם צביקה וולק, טאי צ'י עם תמר לרום, יוגה עם מצדה פלג וייחתם במופע "הללויה לעולם" עם קובי אושרת שיציג משיריו.

עלות כרטיס 20 שקלים בלבד. לרכישת כרטיסים ניתן לפנות למחלקה לרווחת האזרח המבוגר בטל': 08-9392682

אירוע הסיום יתקיים ב-27/11 בשעה 10:30 בבית יד לבנים, רחוב הבנים 10, ויכלול הצגה של קבוצת התיאטרון הקהילתי הבין דורי "סבתות ונכדים ומה שביניהם דור 3".

התיאטרון הוקם על ידי המחלקה לרווחת האזרח המבוגר, בהנהלתה של ענת יולס ביוזמתה של אורית קרטה – גהסי, עו"ס קהילתית במחלקה, בשיתוף קריית החינוך ע"ש רון ארד, ברוח היי -טק- היי.

ההצגה עוסקת בקשר הבין דורי או בהיעדרו בסביבה אינטרנטית, ומעוררת מחשבה על הקשר בין הדורות בתוך המשפחה. לרכישת כרטיסים ניתן לפנות למחלקה לרווחת האזרח המבוגר בטל': 08-9392682

חדשות רחובות - ד"ר רוני באום - רחובות ניוז
חדשות רחובות – ד"ר רוני באום – רחובות ניוז

חברת מועצת העיר, מחזיקת תיק וותיקים, ד"ר רוני באום: זוהי זכות גדולה להיות חברה בפורום שולחן עגול עירוני לקידום האוכלוסייה המבוגרת, זכות שמקנה לי אפשרות להכיר מקרוב את מאפייני האוכלוסייה וצרכיה ולקחת חלק משמעותי בפיתוח תכניות ואירועים לטובת האוכלוסייה המבוגרת בעיר".

מנהלת האגף לשירותים חברתיים, איריס שיפריס: "האוכלוסייה הוותיקה ברחובות היא אחת החשובות בעיר. זו ההזדמנות שלנו להחזיר מעט לדור המייסדים, להעשיר את חייהם ולהסב להם נחת. התאמנו את המופעים במיוחד עבורה, מתוך חשיבה ומטרה שימצאו בהם עניין וייהנו לכל אורך הדרך".

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *