רח' הרצל נחסם לתנועה הערב (שני) לפני מס' דקות (19:10) בין הרחובות בר כוכבא לעזרא בשל חפץ חשוד . למקום הוזעקו כוחות הביטחון והן חבלן משטרתי וכתוצאה מכך מורגש עומס רב בשכונת שעריים.
לנהגים ממולץ לנסוע בדרכים חלופיות.
![](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot_20230414_010722_WhatsAppBusiness-238x300.jpg)
רח' הרצל נחסם לתנועה הערב (שני) לפני מס' דקות (19:10) בין הרחובות בר כוכבא לעזרא בשל חפץ חשוד . למקום הוזעקו כוחות הביטחון והן חבלן משטרתי וכתוצאה מכך מורגש עומס רב בשכונת שעריים.
לנהגים ממולץ לנסוע בדרכים חלופיות.
תגובות
כל הזכויות שמורות לאתר רחובות ניוז | מבית קבוצת NEWS | ראשון ניוז – חדשות ראשון לציון | בבעלות העיתונאי ארז שרווינטר