דיל מבקש התחשבות! מתן דיל פנה לרחמים מלול וביקש בעקבות מצב החירום לדחות את תשלום הארנונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
רחמים מלול ומתן דיל

דיל מבקש התחשבות! מתן דיל פנה לרחמים מלול וביקש בעקבות מצב החירום לדחות את תשלום הארנונה.תשובת ראש העיר, רחמים מלול: ״ברור לכולנו שאם גם תשלום הארנונה למגורים יידחה- העירייה לא תוכל לשלם משכורות לעובדים וחובות לספקים״

דיל במכתבו ” הנדון- דחיית תשלום הארנונה הדו חודשי הקרוב (חודשים מרץ אפריל, מועד חיוב עד ה1 באפריל) בעקבות משבר הקורונה הקשה אשר לצערנו פוגע בצורה ישירה ו/או עקיפה בכל בית בישראל בכלל ובתוך כך גם בעיר רחובות ובהמשך לפניות רבות של תושבים אליי בנושא זה הריני להעלות על הכתב את בקשתי זו – אבקשך להנחות את גזברות העיריה, אגף המיסים ואגף האכיפה לאפשר לכל בית אב הזקוק לכך ואשר יגיש בקשה, לדחות את תשלום הארנונה (הדו חודשי) הקרוב ללא ריבית וללא הצמדה” כתב דיל והוסיף את הצעתו ” העיריה תאפשר דחייה של חודש (ל1 במאי) או לחילופין תאפשר פריסת התשלום הדו חודשי של מרץ-אפריל בהתאם ליכולת ההחזר החודשי של התושב בארבעת התשלומים הבאים השוטפים של השנה והכל לא יאוחר מעד סוף שנת 2020.
כידוע לך, מלבד המכה הבריאותית והמורלית שפוקדת את אזרחי המדינה, כל אזרח וכל תושב רחובות נפגע בצורה כזו או אחרת גם מבחינה כלכלית ולדאבוננו אף אחד לא יודע מתי ואיך יסתיים המשבר הזה”.

“למותר לציין ולאור כך שהוצאות העיריה צומצמו במקצת בעקבות המשבר (ביטול אירועים ופעילויות רבות, צמצום כואב של כוח אדם וכו’) דבר הפוגם כשלעצמו בשירות ו”בהנאה” של התושבים מהפעילות המבורכת של העיריה, לטעמי ניתן וראוי ללכת לקראת התושבים ולאפשר למי שנקלע למצוקה תזרימית וכלכלית לדחות את תשלום הארנונה. ובנוסף להורות כי לא ינקטו הליכי אכיפה חדשים מנהלים ו/או משפטיים בגין חובות ארנונה והיטל שמירה עד חג הפסח. חשוב לציין שרשויות נוספות כבר אישרו זה מכבר דחייה בתשלומי הארנונה למגורים. אני קורא לך להצטרף לרשימה מכובדת זו. אסיים בברכת בריאות איתנה לכולנו והלוואי ונצלח את המשבר הזה מאוחדים ומחוזקים”.

תשובת ראש העיר, רחמים מלול: ״ברור לכולנו שאם גם תשלום הארנונה למגורים יידחה- העירייה לא תוכל לשלם משכורות לעובדים וחובות לספקים״

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן