דירות יוקרה למכירה בצפון ת"א

דירות יוקרה למכירה בצפון ת"א קרדיט תמונה: FREEPIK

buypostil

קרדיט תמונה: FREEPIK

—תוכן שיווקי—

העיר תל אביב נחשבת להעיר המרכזית של ישראל, ובשל כך גם סומנה על ידי מגזינים שונים כאחת הערים היקרות בעולם, ועל כן גם ניתן למצוא גם את המסעדות המעניינות במזרח התיכון, אירועי תרבות החל מהופעות בינלאומיות ועד למשחקי כדורגל בין יבשתיים. אי לכך מומלץ להכיר גם את הדירות שיוכלו להכיל את כל היוקרה הזו, להציע את השלווה האמיתית שיש לעיר להציע, את הנוחות ואת היכולת להנות מנוף מרהיב גם בשעות הקטנות של הלילה. את כל אלו ניתן למצוא בין מגוון דירות יוקרה למכירה בצפון ת"א, בין אם דירות פרויקטים חדשים ובין אם בדירות יוקרה יד שנייה.

דירות יוקרה למכירה יד שנייה ומעלה

כאשר מדובר בדירות יוקרה בצפון תל אביב אי אפשר שלא להתייחס לדירות היוקרה המסתתרות בשכונות כמו המשתלה וברחוב סשה ארגוב כמו הפנטהאוז המפואר שממוקם ברחוב המשתלה ובו חמישה חדרים וכולל כמאה חמישים וחמש מטרים. בנוסף בדירה המרווחות היטב הזו, ניתן גם לקבל 2 אמבטיות 2 חניות חימום תת רצפתי וכמובן סוויטת הורים מרהיבה, כאשר המחיר המוצע הוא כשיש מיליון שקלים.

והשכונה השנייה היא כמובן כוכב הצפון, בה קיימות דירות כמו דירת הדופלקס פנטהאוז המפוארת בה ניתן למצוא 9 חדרים, 4 מרפסות, 4 אמבטיות ו4 חניות ושטח המשתרע על כשלוש מאות ועשרים מ"ר. אל כל אלו כמובן מצטרפים כולל נוף פנורמי מרהיב מהשכונה הצפונית של תל אביב, מעלית פנימית ובמחיר עלות של כשבעה עשרה מיליון ותשע מאות אלף שקלים.

פרויקט היוקרה הבא של צפון תל אביב

עוד פרויקט מעולה של קבוצת "יוסי אברהמי" בשכונת כוכב הצפון, אשר אמור לכלול בניין מפנק שיכלול חדר כושר מרוהט ומאובזר, חדר יינות, לאונג' מרוהט עם חדר קולנוע ועוד מגוון אלמנטים עיצוביים ומפנקים שכוללים גם מתחם בריאות וספא. הפרויקט שנקרא "פילהרמונית" מציע דירות מפנקות בנות 3-4-5 ודירות גן עם מערכת בית חכם, אינטרקום במעגל סגור ועוד. מחירן של דירות חמישה חדרים עומד על כשבע מיליון וארבעה מאות אלף שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *