דירקטוריון רשת חוויות אמיתי כהן אישר את תקציב 2019

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
אמיתי כהן
אמיתי כהן. 

תקציב 2019 יעמוד על כ-117 מיליון שקל, נרשמה עליה של 18% בהשקעות בתחום חברה וקהילה וחל גידול בפעילויות החוגים

חברי הדירקטוריון בראשות יו"ר הדירקטוריון, אמיתי כהן, אישרו השבוע (4.8) את תקציב רשת חוויות לשנת 2019, זאת לאחר סגירת מאזן 2018 באיזון תקציבי. התקציב לשנת 2019 מבטא צמיחה של כ-6 אחוז ביחס לשנה שעברה ועומד על סך של 117,479,271 מיליון שקל, כאשר בשנת התקציב הנוכחית, הרשת תרחיב משמעותית את הפעילויות בתחום החברה והקהילה. מדובר בגידול של 18% אחוז בתקציב בתחום זה, אשר יבוא לידי ביטוי בהרחבת פעילויות תרבות ופנאי, הרצאות, מופעים ועוד. גם תחום האוכלוסיות המיוחדות, אשר צמח בכ-30% אשתקד, תחול עלייה של 4% נוספים. 

 

ברשת חוויות מציינים כי השנה מותקנות בכל מעונות "צעדים" מצלמות פיקוח ובקרה, פרויקט שהחל להתממש בשנה שעברה, לצד פתיחת מוקד שירות, אזור אישי באתר הרשת, ביצוע הכשרות לעובדים, וצעדים נוספים שנועדו לשפר את השירות לתושבים ולשמר את רמת השירותים הגבוהה שמציעה הרשת. 

 

אמיתי כהן, חבר מועצת העיר ויו"ר הדירקטוריון: "ביצענו תהליך מעמיק שבסיומו סגרנו את  שנת 2018 באיזון תקציבי, לצד גיבוש תקציב אחראי לשנת 2019, שכלל צעדים להידוק החוגרה אולם גם הרחבת חוגים ופעילויות. ברצוני להודות לראש העיר, רחמים מלול על הגיבוי והתמיכה, למ"מ מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה ולחשב הרשת, דני אזולאי כהן, לכל עובדי החברה המסורים ולכל חבריי בדירקטוריון ששותפים לתהליך. עוד בהיותי יו"ר ועדת הכספים של הרשת בקדנציה הקודמת, הצבתי יעד ברור להרחבת הפעילות של חוויות לטובת כלל תושבי העיר והתקציב משקף מדיניות זו". 

 

"תקציב 2019 של רשת חוויות מהווה בסיס כלכלי יציב לפעילויות", מסר צביקה מדהלה, מ"מ מנכ"ל הרשת, שציין כי במהלך השנה האחרונה נפתח מבנה מרכז מהות החדש ובעוד כחודש ייפתח מבנה מרכז תנופה החדש: "רשת חוויות תמשיך גם בשנת 2019 לפתח מענים רחבים לכלל האוכלוסיות בעיר, על הצרכים המגוונים הקיימים ובהתאם, תקציב 2019 רושם עלייה של 18 אחוז בפעילויות תרבות, גידול משמעותי בהיקף פעילויות החוגים וגידול של 6 אחוז בהיקף פעילויות הרשת בכלל". 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן