דמעות של שמחה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

זיו אור, תלמיד בית ספר נועם בנים ברחובות זכה במקום הראשון בתחרות הארצית לכתיבת סיפורים מרוץ הצב"י עם הסיפור 'דמעות של אושר'.

מנהל החמ"ד במשרד החינוך הודיע בשבוע שעבר כי בית הספר נועם בנים זכה בתחרות הארצית לכתיבת סיפורים מרוץ הצב"י, שנערכת ע"ש צבי כורך ז"ל, מייסד תכנית "עופרים".
הסיפור הזוכה מטעם בית הספר נכתב על ידי התלמיד זיו אור, שכתב את הסיפור 'דמעות של אושר'. המנחה המחוזית לחינוך לשוני במחוז מרכז חמ"ד, שרה ברוך, הודיעה על הזכייה למנהלת בית הספר נועם בנים, ציפורית אייזיק.
מנהלת מחלקת החינוך היסודי, שרה והב: "ברכות לבית הספר נועם בנים על הזכייה בתחרות. בית הספר זוכה להישגים מרשימים בתחרות כבר במשך שנים רבות. הכתיבה היא ערך חשוב לפיתוח הדמיון והיצירתיות של התלמידים". מנהלת בית הספר נועם בנים, ציפורית אייזיק: "בית ספרנו משתתף בתחרות מרוץ הצב"י וזוכה להישגים מעולים. אנו מעודדים את התלמידים לכתוב, מכווינים אותם ולשמחתנו זכינו במקום הראשון הארצי בתחרות מתוך מאות תלמידים מכל רחבי הארץ. מדהים לגלות כיצד העולם הפנימי של התלמידים משתקף בסיפורים שהם כותבים".
בית הספר נועם בנים לוקח חלק בתחרות מרוץ הצב"י מידי שנה. במסגרת זו, תלמידי בית הספר כותבים סיפורים שזורים דמיון ומציאות גם יחד, כאשר עולמם הפנימי של התלמידים משתקף בסיפורים אותם הם כותבים וניכר כי הם עוברים תהליכים בפיתוח הדמויות, בהבעת הרגשות ובהרחבת התיאורים. בית הספר זוכה להישגים בתחרות מזה שנים רבות. מרוץ הצב"י מתחלק לשני מסלולים, כתיבה חופשית וכתיבה שקשורה לדמות מסוימת שנבחרת על ידי החמ"ד. הדמויות שנבחרו השנה הן הדמויות של הרב והרבנית גורן. התלמיד זיו אור זכה במקום הראשון על סיפורו לאור דמותם של הרב והרבנית גורן וקיבל תעודת הצטיינות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *