דניאל גרינברג סבלה מחרדות ונפגשה עם אייל גולן ומה עשה רחמים מלול בגן ילדים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מדוע דניאל גרינברג סובלת מהתקפי חרדה, מה עשה ראש העיר רחמים מלול בגן ילדים ומי האורח שהפתיע בהגעתו לפרלמנט הרחובותי של עודד עמרם

 

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

ראשון: ישיבת מועצת העיר רחובות, חבר המועצה אבי מוזס מבקש לפסול את הצבעת המועצה של חבר נוסף להרכב המועצה הדתית, חברו למועצה רועי שרעבי נכנס בדבריו ומתנגד נחרצות לבקשתו של מוזס שמגיב חזרה: " איפה היית שלוש שנים? מה קרה שבאת פתאום?" שרעבי: " תלמדו להפסיד בכבוד! לא יעזור לכם שום תירוץ". בשלב הזה הופסק השידור לייב בפייסבוק של העירייה, תנחשו לבד מדוע.

רועי שרעבי ואבי מוזס

 

ראשון: חתונתם של תאיר לוי (הוריה המאושרים אסתריקה ואופיר) ואליאב מזעקי (הוריו רויטל וגיל) באולמי "עדיה" ביבנה. מגיעים לכבד מ"מ ראש העיר זהר בלום ובנצי שרעבי שמתכבד בברכה בחופה. עוד השתתפו חבר המועצה עו"ד שמואל בר דאנדאן, יו"ר ועד עובדי עירית רחובות רמי מדהלה ועוזרו חן קריטי, מנהל מחלקת הנוער אבי יוספי, ס.גזבר עיריית רחובות ירון יחיא ועוד ועוד.

חתונת משפחת לוי-מזעקי, זהר בלום, בנצי שרעבי, אבי יוספי, שמואל בר דאנזאן

 

שלישי: חברת מועצת העיר איטל בציר אלשיך חגגה בת מצווה לבתה האמצעית ב״חוות אלנבי״.
שעתיים לפני האירוע אלשיך עוד השתתפה בזום בוועדת משנה להקצאות קרקע , לייצג את תושבי רחובות ההולנדית המבקשים את מבנה הציבור עבור עמותות חברתיות וסביבתיות. באירוע המשפחתי נצפו: מתן דיל-יו״ר האופוזציה, ליאל אבן זהר -סגנית ראש עיריית ראשלצ ומחזיקת תיק חינוך , חבר המועצה לשעבר – לואיס בר ניר ואורחים נוספים. בתום האירוע זכו האורחים לחזור הביתה עם עציץ למזכרת שנרכש ממשתלה חברתית עבור מתמודדי נפש.

חגיגות משפחת בציר אלשיך

 

רביעי: מזל טוב לאשת העסקים הרחובותית שולה צור שחגגה 68 חורפים, ולבנה, חברת מועצת העיר רחובות גיא צור שחגג באותו היום 49 חורפים.

שולה וגיא צור

 

רביעי: נערך ערב הוקרה לעובדות/ים הסוציאלים מהאגף לשרותים חברתים של עיריית רחובות, במוזיאון מורשת יהדות תימן. חבר מועצת העיר רחובות ומחזיק התיק לשירותים חברתיים עו"ד שמואל בר דאנזאן ברך את הנוכחים והוקיר תודה לכל אחת ואחד מהם. לאחר מכן נהנו ממופע סטנדאפ של נויה מנדל.

שמואל בר דאנזאן, בת חן קרני ונויה מנדל

 

חמישי: תושבת העיר רחובות דניאל גרינברג מגיבה לעוקביה בסטורי של האינסטגרם ומשתפת: " אני בתקופה קצת ירודה אנרגטית. זה מורכב מהמון דברים שאני מקבלת ומבינה, בשבועיים האחרונים הרגשתי שאני מעמיסה על עצמי יותר מדי. זה בא לידי ביטוי בחולי, התקפי חרדה, מיגרנות ועוד". כתבה גרינברג שמחרת הצטלמה עם שני ילדיה ואביהם – תושב העיר אייל גולן, תמונה חגיגית לחג הפורים.

אייל, דניאל והילדים רון ומיאל צילום: אינסטגרם

 

שישי: הפרלמנט של חבר מועצת העיר ויו"ר מרחב הסתדרות העובדים רחובות עודד עמרם, אירח לראשונה את יו"ר האופוזיציה במועצת העיר עו"ד מתן דיל. עמרם ודיל נראים מתלחשים ביניהם ברוח הבחירות,  זה קורה בזמן שראש העיר רחמים מלול עדיין מתלבט אם להתמודד לקדנציה נוספת לראשות העיר, וכידוע מתן דיל כבר הכריז על כוונתו להתמודד לראשות. המנגל מסכם- הולך להיות מענין

עודד עמרם ומתן דיל

 

שישי: ראש העיר רחובות רחמים מלול הגיע אל גן "שדמה" של הגננת מורן, בו נמצאת נכדתו הילה פוגל שזכתה ב"כוכבת השבוע". הסב הנרגש סיפר לילדי הגן סיפור לכבוד שבת, הילדים וצוות הגן התרגשו ונהנו ולכולם היה מה לספר בשולחן השבת.

רחמים מלול ונכדתו הילה

 

שישי: סגן ראש העיר רחובות אמיתי כהן נוהג ברכב טנדר ועגלה, עוצר ברחוב הרצל ומעמיס עשרות משלוחי מנות בעזרת תלמידי מכינת "שובו אחים". לשואלים סיפר כהן בהתרגשות כי הוא בעצמו נוסע לתת את משלוחי המנות לחיילי צה"ל ולבני הנוער של היישוב הר הברכה שבשומרון.

אמיתי כהן ותלמידי המכינה הקדם צבאית "שובו אחים"

 

שבת: מזל טוב לתושב העיר רחובות אברהם גרינזייד המשמש יו"ר הוטרנים שחגג השבת 97 אביבים. חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי שוחחה עמו, ברכה וסיכמה: "בשם כל תושבי העיר, אברהם היחיד והמיוחד שלנו, אני מאחלת לך בריאות איתנה, שמחה בלב, נחת מהנכדים, מהנינים וכל הסובבים אותך, מאחלת שתמשיך בעשייה המבורכת לעוד שנים רבות. מוקירה ומעריכה!".

אברהם גרינזייד וקארין ברגינסקי

 

פפראצ'י השבוע

שוקי קרומר נצפה יושב לבד עם עצמו בפינה בישיבת מועצת העיר רחובות שהתקיימה ביום ראשון. שהבחין בו ראש העיר רחמים מלול הוא איחל לו שבקדנציה הבאה יישב עם כולם סביב השולחן. בינתיים כאמור הוא יושב לבד.

שוקי קרומר יושב בפינה בישיבת המועצה צילום: רחובות ניוז

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *