דשא סינטטי למגרשי ספורט

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עד לפני כמה שנים הייתם רואים דשא סינטטי בעיקר בגינות פרטיות או ציבוריות, אך בשנים האחרונות שוק דשא סינטטי הלך וגדל, וכיום יש ביקוש רב לדשא סינטטי.

דשא סינטטי למגרשי ספורט כבר מזמן הפך להיות פופולארי ומבוקש ולכן, כמעט בכל מגרש המיועד לספורט אתם תמצאו דשא סינטטי אשר החליף את הדשא הטבעי והרגיל, זאת מכיוון שאת הדשא הרגי יש לתחזק באופן שוטף, וכן לטפח אותו כל הזמן לעומת זאת דשא סינטטי הינו מעולה ויכול לחסוך בלא מעט עלויות על הדשא.

דשא סינטטי אין צורך לגזום או להשקות, וכך אין לכם שום צורך להתעסק איתו בתחזוקה השוטפת, בנוסף הדשא הסינטטי נותן מראה הרבה יותר יפה ומיוחד למגש הספורט ולכן, כיום בכל מגרש ספורט כמעט אתם יכולים למצוא דשא סינטטי.

דשא סינטטי למגרשי ספורט הינו נוח מאוד לשחקנים המשחקים עליו, וכן לא יכולה להיות איתו בעיה, מכיוון שיש לדשא סינטטי המון יתרונות אשר רובן מתבלטות בכך שהוא חוסך לא מעט עלויות כלכליות, דשא סינטטי הינו מבוקש כמעט בכל מקום.

דשא סינטטי למגרשי ספורט – לאילו מגרשים מתאים ומהם עלויות התחזוקה

כאמור, דשא סינטטי למגרשי ספורט תפס תאוצה גדולה, וכן הוא יכול להתאים לכל מגרש ספורט, כמו למשל: מגרי טניס שונים, מגרשים המיועדים לקט רגל, וכן כפי שנאמר דשא סינטטי יכול להתאים לכל ייעוד של ספורט.

שימוש בדשא סינטטי תפס תאוצה רק בשנים האחרונות, לפני כן הוא לא היה כל כך פופולארי, מה שגורם לו לתפוס תאוצה כל כך גדולה גם בקרב מגרשי ספורט רבים הוא היתרון העיקרי שלו, הרי הוא חיסכון בעלויות שוטפות של הדשא.

חשוב לדעת כי דשא רגיל הינו דשא אשר דורש השקיה של הדשא באופן שוטף, דבר זה יכול לבזבז לכם המון כסף על מים מכיוון שבדרך כלל מגרשי ספורט הינם גדולים ודורשים זמן השקיה רב.

בנוסף, דשא רגיל דורש מכם המון הוצאות על תחזוקה שוטפת ולכן, דשא סינטטי יכול לסוך לכם לא מעט כסף.

דשא סינטטי למגרשי ספורט – מדוע מומלץ

לדשא סינטטי קיימת יציבות אשר לא קיימת אצל דשא טבעי, וכן זה בנוסף לחיסכון הגדול אשר תחסכו כל חודש בעקבות המעבר לדשא סינטטי.

דשא סינטטי למגרשי ספורט מעניק לבעל מגרש הספורט שקט נפשי, והמון כסף אשר נשאר בכיס, לכן, כיום אתם תראו כי כל מגרשי הספורט הקיימים הופכים את עצמם ועוברים מדשא רגיל לדשא סינטטי.

בנוסף, דשא סינטטי הינו דשא אשר נוח לשחקני הספורט לשחק עליו, וכן קיימת האפשרות לשחק עליו גם בעונת החורף העמוסה בגשמים, מכיוון שלא מצטברים עליו ערימות של בוץ כמו שיכולים להצטבר על הדשא הטבעי.

פי שאתם מבינים דשא סינטטי הינו בעל יתרונות מעולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן