האחמ”ים של רחובות: חברי הממשלה הרחובותיים יצאו לפגישות עבודה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
גדי יברקן

האחמ”ים של רחובות: חברי הממשלה הרחובותיים יצאו לפגישות עבודה, האחד בכלא ניצן והשניה עם יו”ר החטיבה להתיישבות.

 

סגן השר לביטחון פנים והממונה על שילוב יוצאי אתיופיה ח”כ גדי יברקן “עם כנסיתנו לתפקיד, השר אוחנה ואנוכי עושים סבב ביקורים במוסדות שעליהם אנחנו מופקדים במשרד לביטחון הפנים. היום נפגשנו השר אוחנה ואני יחד עם מ”מ נציב בתי הסוהר גונדר אשר וקנין והפיקוד הבכיר של השב”ס והמטה שלו, ועשינו סיור בכלא ניצן. שב”ס הוא גוף חשוב במדינה המורכב מכלל גווני הקשת של החברה הישראלית. בטחון אזרחי ובתוכם אסירי ישראל מופקד גם בידיהם המסורות של אנשי השב”ס. בתקופה הקרובה אמשיך את המפגשים עם הגופים השונים במטרה ללמוד לעומק את תחומי האחריות של המשרד.

ציפי חוטובלי וגאל גרינלווד

במקביל, שרת ההתיישבות הרחובותית ציפי חוטובלי קיימה היום פגישת עבודה ראשונה עם יו”ר החטיבה להתיישבות גאל גרינוולד.

חוטובלי “הקמת משרד ההתיישבות היא בשורה להתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל. אני מודה לך גאל על השותפות בהגשמת החזון הציוני של יישוב הארץ ובטוחה שנעשה יחד דברים גדולים למען ההתיישבות. בפנינו עומדת בראש ובראשונה משימת החלת הריבונות על יהודה ושומרון בחודשים הקרובים בעזרת השם”.

יו”ר החטיבה להתיישבות גאל גרינוולד: ״שבעים שנה אחרי שמדינת ישראל קמה משימת ההתיישבות שהחלו החלוצים, המשיך בן גוריון וכיום עוסקת בה החטיבה להתיישבות לא תמה גם בשנת 2020. הציונות עדיין כאן, החלוציות עדיין כאן וההתיישבות עודנה משימה לאומית. שמחתי לשבת עם השרה הנכנסת ציפי חוטובלי. זכינו לשרה ברוכת כשרונות, ערכית, חדורת אידיאלים, מסורה ומשימתית. אין לי ספק שיחד נפעל לחיזוק ההתיישבות הכפרית מהחרמון ועד אילת”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן