האם אפשר לעשות “רוורס” בתהליך ההזדקנות?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האם אפשר לעשות “רוורס” בתהליך ההזדקנות?

הקתדרה העממית רחובות, מזמינה את תושבי העיר להשתתף בסדרת הרצאות קיץ ייחודית שתתקיים באמצעות אפליקציית זום עם ד”ר גיא לס, שיגלה מעט מסודות ההזדקנות
ההרצאה הבאה, יום ראשון, 19.7, בין השעות 11:00-9:30, מחיר 20 ₪
הקתדרה העממית של החברה העירונית רחובות, מזמינה את תושבי העיר לסדרת הרצאות מרתקת באמצעות אפליקציית זום עם ד”ר גיא לס, חוקר ביולוגיה וביוכימיה של התא, שידבר על תהליך ההזדקנות, תזונה רלוונטית, שמירה על כושר המוח והאם ניתן לעשות “רוורס” בתהליך ההזדקנות? ההשתתפות בעלות סמלית של 20 ₪ להרצאה.
ההרצאה הבאה תהיה בנושא “תוספים נוגדי חמצון – טוב או רע? תיאורית הרדיקלים החופשיים והקשר לאריכות ימים”, ותתקיים ביום ראשון 19.7, בין השעות 11:00-9:30. ביום ראשון, 26.7, בין השעות 11:00-9:30 תתקיים ההרצאה בנושא “האם אפשר להחזיר את השעון אחורה? יין אדום, דיאטה דלת קלוריות ופעילות גופנית”. וההרצאה האחרונה בסדרה תהיה בנושא “אגף התברואה הביולוגי לאוורור המוח – מדוע פינוי פסולת תאית הכרחי למניעת התנוונות הנוירונים?”, ביום שלישי, 28.7, בין השעות 11:00-09:30.
לדברי ד”ר גיא לס: “הכוונה בהאטת תהליך ההזדקנות היא שאורך החיים המקסימאלי עשוי לעלות ל- 150 כשזה בבריאות טובה. כבר כמה עשורים אנו יודעים שניתן להאט את הזדקנות בחיות, ישנם מאות מחקרים שהראו זאת אבל לאחרונה הראו שכנראה זה אפשרי גם בבני אדם, בעיקר על ידי שינוי קפדני של הרגלי תזונה. בעשור האחרון החלו גם להבין את המנגנון שאחראי לכך ועל בסיסו פותחו תוספי תזונה חדשים, אני ממליץ לכולם לבוא ולשמוע על החידושים בתחום, מוזמנים להרצאות”.

רכישת כרטיסים מראש בלבד במספר 08-9390390

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן