הבוקר מפורסם השיבוץ לתלמידי חטיבות הביניים הממלכתיות ובממ"ד

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים שימו לב: הבוקר מפורסם השיבוץ לתלמידי חטיבות הביניים הממלכתיות ובממ"ד לשנת הלימודים תשפ"ג

באגף החינוך והנוער נעשו מאמצים עילאיים, ו-95%  מהתלמידים קיבלו את השיבוץ שביקשו!
השיבוץ לתלמידי כיתות ו' בבתי הספר הממלכתיים והדתיים מפורסם הבוקר, יום רביעי 23.3.22 , באתר עיריית רחובות בכתובת https://www.edu-reg.co.il/login?cid=9617833&sys=2&sub=2

בחודשים האחרונים התקיימו ערבי חשיפה מוצלחים של כל קריות החינוך הממלכתיות בעיר, ולאחר מכן – בוצע רישום כל התלמידים באתר העיריה.
במחלקה העל יסודית באגף החינוך עשו מאמצים עילאיים להשלמת השיבוצים, והבוקר יפורסמו השיבוצים לחטיבות הביניים לכ – 2100  תלמידי כיתות ו' הלומדים בבתי הספר הממלכתיים והממ"ד בעיר.
בנןסף, נרשמו גם תלמידי קריית עקרון שיוכלו לצפות באתר העיריה בשיבוצים שלהם בבתי הספר ברחובות, יחד עם תלמידים תושבי העיר .
הרוב המכריע של התלמידים, 95% יקבלו את בקשתם הראשונה.

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
ראש העיר רחמים מלול

ראש העיר, רחמים מלול: "עיריית רחובות שמחה לקדם את ההיערכות לשנת הלימודים הבאה, תוך מתן היענות מקסימלית להעדפות התלמידים וההורים".

מ"מ ראש העיר זהר בלום

ממלא מקום רה"ע ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "בתי הספר העל יסודיים הם מצוינים ואני סמוך ובטוח שכל בחירה שלכם נעשתה לאחר מחשבה מרובה. אני מבקש להודות לאגף החינוך על עבודתם המקצועית  על מנת לאפשר למירב התלמידים את בחירתם".

אפרת צוקרמן

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן : "בתי הספר העל יסודיים ברחובות מציעים  סביבה לימודית חווייתית ומאתגרת, צוותי חינוך תומכים ומקצועיים  ומגוון של  מגמות שיחשפו את התלמיד לעולמות מרתקים של השכלה וידע.  אני  מאחלת בהצלחה לכל התלמידים ומודה למנהלת מח' בתי הספר העי"ס על שיבוץ מושכל ועבודה מקצועית."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *