הבוקר: סיור בין מוסדות החינוך בעיר עם מפקד מחוז המרכז וירושלים של פיקוד העורף

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

‏הבוקר: סיור בין מוסדות החינוך בעיר עם מפקד מחוז המרכז וירושלים של פיקוד העורף

ראש העיר רחמים מלול ממלא מקומו זוהר בלום וראש מינהל חינוך אפרת צוקרמן סיירו היום בין מוסדות החינוך בעיר יחד עם מפקד מחוז מרכז וירושלים של פיקוד העורף, אל״מ אמיר בן דוד.

הבוקר נפתחו הלימודים במוסדות חינוך רבים בעיר.
ראש העיר, רחמים מלול, ממלא מקומו זוהר בלום וצוות מינהל החינוך בראשות אפרת צוקרמן סיירו בעיר היום בין מוסדות החינוך יחד עם מפקד מחוז מרכז וירושלים בפיקוד העורף, אלמ אמיר בן דוד. אל״מ בן דוד הגיע הבוקר לסיור ברחובות על מנת להתרשם מקרוב מהאבטחה שמעניקים עשרות חיילי פיקוד העורף למוסדות החינוך בעיר ולעיר בכלל, וזאת נוסף על האבטחה של המשטרה, השיטור העירוני וניידות הביטחון שסובבות בעיר 24/7 .
בכירי העירייה סיירו במספר בתי ספר כגון בן גוריון (בתמונה), מעלות משולם, נתיבות משה ועוד, שוחחו עם הורים ועם צוותי החינוך והתרשמו מהיקף הנוכחות של תלמידים ותלמידות. הם צפו בתרגיל כניסה ויציאה מהממדים למקרה של אזעקה, תוך בחינת עמידה בדקה וחצי שנדרשות כדי להגיע למרחב מוגן.
ראש העיר, רחמים מלול: ״אנו עושים הכל על מנת להבטיח את שלומם ובטיחותם של התלמידים והתלמידות בעיר, כל זאת על מנת לסייע להורים ולהם לשוב לשגרה ולחזק את החוסן הנפשי והרגשי שלהם. כל ההחלטות מתקבלות באחריות ובשיקול דעת, בהתאם להנחיות פיקוד העורף. יחד עם זאת אנו מקבלים בהבנה את החלטתם של הורים אשר בוחרים שלא לשלוח את ילדיהם ללימודים, וכמובן שהדבר לא ייזקף לחובתם״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *