הדר רצון רותם הרחובותית תגלם בסדרה "המרגל" את אשתו של אלי כהן בכיכובו של סשה ברון כהן

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
הדר רצון רותם. אנשים חושבים שאני ערבייה. צילום מתוך דף הפייסבוק

אף אחד לא מזהה אותה ברחוב ואנשים מופתעים  בכלל שהיא מדברת עברית,היות והיא משחקת לרוב מעבר לים. בתפקידים קטנים ב"הומלנד", בסרט "חקירה מעבר לקווים". בארץ היא שיחקה ב"חטופים" בתפקיד אשתו  של אסי כהן, ולאחרונה בסדרה "משיח", שעלתה בסלקום TV.היא שברה את הקרח עם סשה ברון כהן שהביאה לו חטיפים מהארץ וגם קופסת עוגיות מאמא.

הדר רצון רותם, שמשחקת את נאדיה, אשתו של אלי כהן  בסידרה החדשה "המרגל" שתעלה בקרוב. בנטפליקס  על חייו של המרגל הישראלי אלי כהן, שהוצא להורג בתלייה בסוריה ב1965.  כבר לא מתרגשת מכך שחושבים שהיא ערבייה. קשה להאמין ,אבל רצון רותם היא רחובותיה בת 40 שמגדלת שתי בנות ולמדה בסטודיו למשחק של יורם לווינשטיין, וכבר הספיקה לשחק ב"חקירה מעבר לקווים" לצד ג'ייק גילנהול."הומלנד" ובסדרה "הרודן". בארץ היא שיחקה במחזמר "סיגל" ב"חטופים" בתפקיד אשתו של אסי כהן, ולאחרונה בסדרה "משיח", שעלתה בסלקום TV.

את הסדרה "המרגל" בת ששת הפרקים שצולמה במרוקו והונגריה יצר הבמאי גידי רף, מי שיצר
את "חטופים". כאשר את אלי כהן מגלם בסדרה לא אחר מאשר סשה ברון כהן, ולצידו משחקים
נואה אמריך ("האמריקאים") ואלכסנדר סידיג. בקאסט אפשר למצוא גם שחקנים ישראלים כמו אורי פפר,מוני מושונוב,יוסף סוויד וריימונד אמסלם.

הדר רצון רותם ב"חטופים" לצידו של אסי כהן משמאל. צילום מתוך דף הפייסבוק

כדי לשבור את הקרח עם סשה ברון כהן שהיה מרגש עבורה היא החליטה לעשות זאת עם חטיפים מהארץ וכן קופסת עוגיות של אמא. "הוא חכם מאוד ומצחיק נורא ומדבר עברית שוטפת. לאור הדברים קרה לא פעם שפתאום בסוף הטייק הוא יכול לבוא לחבק אותך ולשיר לך 'אלף נשיקות לך אהובתי'.

כאמור,רב עבודתה נעשת בחו"ל ולמזלה יש לה בעל מדהים ומפרגן (יאיר) וגם בזמן הצילומים של הסדרה "המרגל" היא נעדרה מהבית קרוב לחודש וחצי והוא תפקד יוצא מהכלל ולבנות היא העניקה טבלת יאוש הן סימנו כל יום עד שאמא באה. למרות שהיא מככבת על המסכים החלום שלה זה לחזור לתיאטרון אחרי שש שנות היעדרות "אני רוצה לחזור לבמה", היא אומרת. "יש משהו קסום ברגע הזה, שאתה שומע  בקהל צוחקים או בוכים. בתיאטרון שומעים את תגובות הקהל במיידי, לא צריך לחכות חצי שנה עד שהסדרה או הסרט ייצאו. בתיאטרון גם אין מקום לזיוף, הכול כל כך קרוב, ואין דבר יותר מרגש מזה. זו חוויה עוצרת נשימה, ואני מקווה לחזור לשם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *