הומאז'" – תערוכת יחיד חדשה ברחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הומאז'" – תערוכת יחיד חדשה ברחובות לאמנית גאי ספרן-לולאי

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את הציבור לתערוכת היחיד 'הומאז' של האמנית גאי ספרן-לולאי, שתוצג במוזיאון בית האסמים למיניאטורות ברחובות. יצירותיה עושות מחווה לשש אמניות פורצות דרך, תוך השאלת אלמנטים מיצירותיהן ובריאת זהות עצמית חדשה. אירוע הפתיחה החגיגי יתקיים ב-14.11 ופתוח לקהל.
עיריית רחובות, החברה העירונית ומוזיאון בית האסמים למיניאטורות, מזמינים את הציבור לתערוכת יחיד חדשה, שתהווה חשיפה ראשונה מסוגה של גוף עבודות מרתק, אותו יצרה האמנית גאי ספרן-לולאי.
ספרן-לולאי מחפשת את מורות הדרך המלוות אותה בדרכה האמנותית. ניצוץ היצירה שלה ניצת כאשר היא נתקלת בדמויות שונות, מושאי הערצה, מהם היא משאילה אלמנטים אמנותיים לתוך עולמה ובוחרת לספר מהם סיפור חדש מנקודת המבט הייחודית לה.
ההתבוננות באמניות היא כהתבוננות במראה וניפוץ של בבואה. החשיפה לעולמן מתגלה לספרן-לולאי דרך חקירה של חייהן, יצירותיהן ודרך פעולתן, והופך בכך לחלק בלתי נפרד מהשפה האמנותית שלה עצמה.

רני ששון, אוצרת התערוכה, כותבת כי "תהליך זה מכיל אין סוף פרטים, כסיפור בהמשכים של עולם חלומי, פנטסטי, מיניאטורי, בו מטיילת האמנית. היא מאיירת את סיפורן בפסלים קטנים וציורים המרכיבים את העולם הקסום שיצרה בעקבותיהן כהומא'ז."
אוצרת התערוכה: רני ששון
אירוע פתיחת התערוכה יתקיים ביום שני,14.11, בשעה 19:00. הציבור מוזמן.
ניתן לבקר בתערוכה בימים א'-ה', בין השעות 12:00-9:00 וביום ו' בין השעות 11:00-9:00
כתובת: מוזיאון בית האסמים למיניאטורות, רחוב גורודיסקי 2 רחובות
לפרטים: 077-3208285

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *