fbpx

הורוסקופ של:  23 – 29 באוגוסט 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

 

      הורוסקופ של:  23 – 29 באוגוסט 2019

 

 

טלה

אתם נכנסים לתקופה מאומצת. מומלץ להירגע ולהתרחק מכל אלמנט מלחיץ ומגביל, זאת כדי לא להקצין בעיה אישית או בריאותית מטרידה שעלולה לפגוע בביטחון העצמי שלכם. ימים פעילים ויצירתיים: צפויים לקראת ימים רביעי וחמישי.

טיפ השבוע: היזהרו מהצפה של רגשות בעת פירוש כוונות ורצונות של הצד השני. חשוב שלא רק הרגשות יובילו אתכם, אלא גם ההיגיון. יש לבחון מחדש את טיב הקשרים עם הסובבים אתכם. גלו אחריות ואל תיסחפו למצבים דו-משמעיים.

 

שור

הצורך שלכם לצמוח ולהתפתח בולט כעת יותר מתמיד. מיקום השמש במזל בתולה עשוי להשפיע על רבים מכם לטובה, מצבכם הגופני והנפשי עשוי להשתפר ותתחילו בתוך חודש להתאושש בהדרגה מכל מה שחוויתם לאחרונה. שינוי שגרה ישפיע עליכם לטובה.

טיפ השבוע: יש אפשרות לתכנן נסיעה או ביקור במקום שאתם אוהבים ובין אנשים שמעוררים בכם עניין. שינוי שגרה ישפיע עליכם לטובה.

 

תאומים

מיקום הכוכבים עשוי להשפיע במהלך החודש על ענייני הבית והמשפחה. שימו לב למתחים בעבודה או ביחסים בתוך המשפחה.

טיפ השבוע: יחזרו לקדמותם אם לא תפיקו לקחים.קושי זה נועד לרמז על כך שמה שהיה עד כה מיצה את עצמו ועליכם לשנות את דרככם, תוך גיוס אחריות, רצינות וגישה ריאלית יותר. קשר שיהפוך להדוק מדי ולחוץ עלול להלחיץ עליכם.

 

סרטן

התקופה מרמזת על פעילות בבית התקשורת והנסיעות שלכם, מצב המרמז על התבוננות יסודית ופרקטית ועל תקשורת עניינית ותכליתית.

טיפ השבוע: חשוב שההחלטות לטווח הארוך יהיו מבוססות בעיקר על עובדות ועל התמקדות בפרטים. התייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, זאת כדי לא להיסחף לאשליות ולאי בהירות. קשרים רומנטיים ילהיבו מצד אחד, אך עלולים לאכזב מצד שני.

 

אריה

תקופת חודש בתולה עשויה להכביד עליכם. ענייני כספים והשקעות דורשים מכם זהירות ואחריות, במיוחד במה שקשור לרעיון אידיאליסטי.

טיפ השבוע:  מיקום הכוכבים עשוי לרענן נטיות ליצירתיות וחוש עסקי, כמו גם לספק השראה וכריזמה. תיהנו מהזדמנות לגייס תומכים לרעיונותיכם, שכן יש לכם ראייה לא שגרתית ברוכה, ומי שבורך בביטחון עצמי ובהעזה, יכול לנצל את המומנטום.

 

בתולה

ימים רביעי וחמישי עשויים להעיד על אנרגיות נמוכות, אך אתם מתחזקים לקראת סוף השבוע. שימו לב,החודש הקרוב עשוי לחזק אתכם. עם זאת, הימנעו מהנטייה לאיבוד שליטה במזלכם, מצב שעשוי לגרורעוגמת נפש, ייתכן בשל עימות, שבמהלכו כל צד עלול לומר דברים שאחר כך עליהם.

טיפ השבוע: נקטו מדיניות של ריסון וביקורת עצמית. דיבורים חסרי טקט כלפי הצד השני עלולים להזיק למערכות היחסים שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

מאזניים

בחודש שמקדים את יום הולדתכם אתם עייפים, חסרי מרץ ומחפשים משמעות וטעם לחיים. כלפי חוץ הפעלתנות שלכם נמשכת, אבל הקונפליקטים הפנימיים נוטלים מכם את שארית הכוחות.

טיפ השבוע: חשוב שתשמרו על האינטרסים שלכם, שלא תמיד זהים לאינטרסים המשותפים של אחד הסובבים אתכם. אלה שנמצאים בקשר כבול מדי עשויים לחוש חנוקים. שמרו על חושים חדים.

 

עקרב

תקופת מזל בתולה מדגישה את הצד הביקורתי והפרקטי של החיים ובקרוב מאוד נראה כבר את תחילתה של אנרגיה שונה ועשייה מסוג אחר. זהירות: מי שנמצא בתוך קשר קבוע עלול להרגיש שבן הזוג חש שהוא כבול ומחויב מדי, זה הזמן לתת לו קצת מרווח נשימה. אם לא יהיה לחץ, הכול יסתדר.

טיפ השבוע: התקופה הקרובה עשויה לאפיין חלק מכם בדאגה לנוכח אילוצים פיננסיים והסיכונים הנלווים להם. גלו זהירות ואחריות.

 

קשת

השבוע עשוי להדגיש את השפעת מיקומו של כוכב סטורן במזלכם, מצב שעשוי לסחוף לכעסים ולתסכולים. סטורן במזלכם הוא כוכב ביקורתי ונוקשה, שדורש מכם להיצמד לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה.

טיפ השבוע: אתם נוטים לסבול מאי-שקט בשל בעיה מציקה שפוקדת אתכם לאחרונה. שמרו על טקט וזהירות, כל מילה שלא במקומה או טון חריף מדי עלולים לעורר ויכוח לא רצוי.

 

גדי

התקופה עשויה לרמז על תקופה של הישגיות והתייחסות לכישרונכם. לא רק הקריירה חשובה, אלא גם האנשים שתפגשו דרך מקום העבודה חשובים לצורך העניין.

טיפ השבוע: ייתכנו הצעות לשיתוף פעולה עסקי או חברתי. לבני המזל שביניכם ייתכן במהלך השבועות הבאים שינוי במעמד בתהליך הדרגתי שיביא לתמורה משמעותית. מצד שני, הנטייה לוותר עלולה להתגלות כגורם מפריע.

 

דלי

אתם מצויים בתקופה מאומצת שבה תרגישו צורך לנוח, לאסוף כוחות ולהירגע. ענייני כספים והשקעות, או תוספת של עבודה ומחויבויות, יאלצו אתכם להקדיש את מרב המאמצים והמחשבות למציאת פתרונות מעשיים, אבל המאמץ שתשקיעו עוד יוכיח את עצמו.

טיפ השבוע: התקופה עשויה להיטיב עמכם בענייני חו"ל ונסיעות. מישהו יהיה מעוניין ליצור קשר. לוו את מעשיכם בקריצה ובהומור.

 

דגים

קנאה ותככנות עלולות להעסיק את האנשים סביבכם. כדאי להתפכח, לפקוח עיניים ולהישיר מבט אמיץ אל המציאות. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושמרו על דיסקרטיות.

טיפ השבוע: קשר (אישי או מקצועי) מעורר ומטלטל אתכם כאחד. אל תיסחפו, יש נטייה לשחק ברגשותיכם. במצב כזה קשה לתפקד, הימנעו משיפוט לא נבון, מתלות ומהתמכרות. מומלץ לא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב.

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: