הורוסקופ:  1-7 במרץ 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

 

                          הורוסקופ:  1-7 במרץ 2019

                  

טלה

ימי תחילת השבוע עשויים לסייע לכם מבחינה חברתית. המחצית השנייה של השבוע עשויה להגביר את רגישותכם ולהשפיע על בריאותכם. הימנעו מכל מאמץ מיותר ולחצים נלווים. מתנו את הפעילות שלכם והכינו תוכניות לקראת סוף השבוע הבא, אז ייכנס הירח למזלכם מצב שעשוי לעודד אתכם ולהשפיע לחיוב על מצבכם. שנו שגרה ברוכה כדי למתן מצבים לחוצים.  

 

שור

עניני חו”ל ומעמד עשויים להיות מודגשים לקראת סוף השבוע. מיקום הכוכבים לקראת המחצית השנייה של השבוע עשוי לעודד ולעורר קידום ענייני חברות וחברה. כדאי לכם לחדש קשרים, להכיר אנשי מפתח ולהימצא בתנועה חברתית מתמדת. אווירה הרמונית ומקרבת תתאים לכם עכשיו.  בעוד שבוע מהיום (בשישי-שבת) מצופה מכם לשמור על שקט ומנוחה אנרגטית.

 

תאומים

ימים ראשון-שני עשויים להדגיש ענייני חו”ל ונסיעות. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי בבית הקריירה שלכם מצפה מכם לשמור על סודיות ודיסקרטיות. לקראת המחצית השנייה של השבוע: בקשרים מקצועיים ובין-אישיים: אל תמהרו לתת אמון, שכן רב הנסתר על הנגלה. מישהו שתיצרו איתו קשר ידידותי עלול להתגלות לאחר מכן כבעל אינטרסים שלא הייתם מודעים להם.

 

סרטן

חלק מכם עשוי להתעניין בענייני חו”ל ומסעות. היו פתוחים יותר לאפשרויות והיו נגישים תקשורתית וחברתית. שימו לב: נסיגת כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי עשוי להגביר את הרגישות והפגיעות. יש לכם חיבה לנוסטלגיה ותחושו צורך רב בביטחון. מיקום הכוכבים עשוי להכביד בענייני עבודה וקריירה, מה שהופך יחסים מסוימים לרגישים ופגיעים יותר. חכו לשבוע הבא.

 

אריה

התקופה עשויה להדגיש ענייני כספים והשקעות. שימו לב, יש נטייה לבלבול ולפיזור נפש, לכן חשוב להיזהר משיקול דעת מוטעה ומאובדן כיוון מסוים ולהיות מפוקסים. הימנעו ממניפולציות והתרחקו מטיפוסים חלקלקים, נראה שמישהו אינו נוהג איתכם בגילוי לב. כדאי שתתנהלו בזהירות ולא תסתכנו כלל. מצבכם עשוי להשתפר לקראת שישי-שבת הבאים. הפגינו יצירתיות ומקוריות.

 

בתולה

אתם חשים שההתמודדות עם היומיום לא פשוטה והדרישות מכם רציניות יותר, מה שהופך אתכם לפסיביים ולפחות נמרצים. ימים ראשון-שני: עלולים להכביד עליכם ולהקשות בהתמודדות שלכם עם הסובב אתכם. טיפ השבוע: היו זהירים במגעים שלכם עם הסביבה. ארגנו את חייכם בצורה שתאפשר להסיר מלבכם דאגה, ונקטו גישה שכלתנית לגבי מהלכים עתידיים.

 

מאזניים

חשוב לכם שהאנרגיה סביבכם תאפשר תפקוד בריא ומאוזן. לכן חשוב שתתכוננו לכך מראש ואל תעמיסו על עצמכם מטלות, זאת כדי לא לפגום באיזון האנרגטי שלכם. אל תאפשרו לאי-הבנות להתהוות. שימו לב: המחצית השנייה של השבוע עשויה לייצר מצב הפכפך, כך שהלא צפוי עשוי לפגוע בנקודה רגישה. דברים עלולים לצאת מהקשרם ולהתפרש אחרת מכפי שהתכוונתם אליו.

 

עקרב

בימים אלה יידרשו מכם אחריות, איפוק ושיקול דעת. הצורך שלכם להיות בתנועה בולט במיוחד. אינכם יכולים לשבת בשקט לאורך זמן, אולם בהשפעת אי היציבות של הכוכבים, סגלו גמישות לגבי הקורה שביבכם. הקדישו תשומת לב לפרטים הקטנים ואל תסתפקו בידע כללי. נקטו זהירות בענייני תקשורת ויחסיכם עם הסביבה. השורה התחתונה – שימרו על פרופורציות.

 

קשת

השבוע מועד לפערים בין ציפיות למציאות ויוגברו מעורבותכם ורגישותכם באשר לקורה סביבכם, שימו לב במיוחד לענייני בית ומשפחה. מנגד, היזהרו במהלך השבוע מתחושת בלבול ומערפול, מחוסר החלטיות ומקושי בענייני דיומא. בשל היות התקופה דינמית ולעיתים פרועה ועצבנית וחסרת יציבות שעשויה להשפיע עליכם, עליכם למצוא את האיזון בין שניהם.

 

גדי

אתם שואפים ליצור קשרים חשובים ומתקדמים בנחישות להשגת יעדים. הדברים לא יקרו מהר, אבל בנייה הדרגתית תהיה חשובה לאין ערוך בהמשך. שימו לב: הגדיים יידרשו לא רק לחשיבה מעמיקה, אלא גם לראייה רוחבית של הדברים. חשוב לכן להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה. מומלץ לקבל תמונה מדויקת יותר לגבי הנעשה סביבכם.

 

דלי

שימו לב: הקונפליקט שבין הכוכבים עשוי להשפיע על ענייני דיומא, כספים ועסקים. רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים דורשים קבלת אחריות, כך שהלא צפוי עשוי ליצור מצב הפכפך ולפגוע בנקודה רגישה. סגלו שיקולים שכלתניים, וגלו גמישות והסתגלות מהירה לנעשה סביבכם. במילים אחרות: גלו רגישות ואחריות והיזהרו שלא לחרוג מעבר ליכולות שלכם.

 

דגים

השבוע דורש איזון ושיקול דעת. לכן יש לבחור בראייה מעשית, כנה ואמיתית, כך שלא מוכרחים לבחור בהסתכלות המשקפת את חוסר היציבות ואת הראייה הדו-משמעית שמתלווית אליה. נפטון, שליטתכם, (בצמידות לשמש-ירח במזלכם) מגביר את רגישותכם ומקשה על קבלת החלטות חשובות, אך עשוי לסמן מפנה לטובה מבחינה יצירתית ואמנותית שבו תבלטו ותצטיינו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן