הורוסקופ: 10 – 16 במאי 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

 

             הורוסקופ: 10 – 16 במאי 2019

 

טלה

ענייני קריירה ו/או כספים עשויים להעסיק אתכם במהלך השבוע. שימו לב למחצית הראשונה של השבוע. כוכבכם מרס, במיקום רגיש, עשוי להציק ולהפריע וליצור מתיחויות מבית או מחוץ.

טיפ השבוע: לקראת ה-22 במאי עד ה-21 בחודש יוני עשויה להתחיל תקופה של מספר שבועות שעשויה להיטיב עמכם. תוכלו להתחזק ולתרום יותר עם המתרחש בחייכם.

 

שור

תקופה זו מדגישה את הצורך לתרום מעצמכם, לשתף פעולה ולהגיע להישגים שיוכיחו את יכולותיכם. אתם פוריים ויצירתיים במיוחד, כושר הביטוי שלכם מצוין, וזה הזמן להירתם ולקדם את מה שהכי קרוב ללבכם.

טיפ השבוע: ענייני חו”ל עדיין מודגשים בחייהם של כל אלה שתחום זה קרוב ללבם. בענייני כספים והשקעות לא מומלץ ליטול סיכונים. חכו לשבוע הבא.

 

תאומים

ייתכן שהבריאות לא במיטבה בתקופה זו. מיום רביעי, ה-22 בחודש מאי, לתקופה של חודש, הבריאות עשויה להשתפר ומצב הרוח עשוי להשתפר.

טיפ השבוע: תחזרו לשליטה מלאה במתרחש ותוכלו לקבל החלטות, לקבוע יעדים ולכוון את עצמכם אליהם. תוכלו לבטא את עצמכם טוב יותר ותהיו זריזים ותקשורתיים – אולי אפילו פזיזים. דבר שמלמד על הצורך להיות זהירים ושקולים יותר.

 

סרטן

בתקופה הקרובה יבואו לידי ביטוי רעיונות מקוריים והמצאות מעניינות. יש מביניכם כאלה שעמוסים בפעילות לא שגרתית שתובעת מכם ריכוז רב, דיוק ואיכות. חיי החברה שלכם נעשים עשירים ויצירתיים. זה הזמן להפגין את יכולתכם למצוא את שביל הזהב בין חדשנות לבין שמרנות – כך תתאפשר עשייה מוצלחת במיוחד.

טיפ השבוע:  שמרו על עמימות ודיסקרטיות במגעים שלכם עם הזולת.

 

אריה

התקופה הנוכחית עשויה להדגיש ענייני עבודה וקריירה. ליצירתיים ולאנשי העסקים שבכם יש תוכניות מלהיבות וציפיות גדולות. מומלץ להיות פעילים ופתוחים להזדמנויות. היו ערניים באירוע חברתי.

טיפ השבוע: אתם מושכים וכריזמטיים, והיוזמים שבכם משקיעים מחשבה ותכנון בכוונה לקדם את עצמם על ידי תקשורת בונה, מודעת ויצירתית. גלו זהירות מביקורת חריפה הנאמרת במטרה לפגוע.

 

בתולה

בתקופה זו יהיו לכם אפשרויות לביטוי אישי, אך צפוי לכם אי-שקט. ענייני עבודה או נסיעות עשויים להיות במוקד תשומת הלב. אתם מתכננים אומנם את העתיד, אך מאבדים סבלנות ורוצים שהדברים יתרחשו כאן ועכשיו, וסבלנותכם מגיעה אל קצה גבול היכולת.

טיפ השבוע: חוסר הוודאות שבו אתם שרויים יסתיים בקרוב, ואז יהיה קל יותר להתבונן קדימה. זכרו כי בטווח הארוך הסבלנות תשתלם.

 

מאזניים

ענייני בית ומשפחה עשויים להיות מודגשים השבוע, מצב שישפיע על היחסים עם הקרובים לכם. ייתכן שגם ענייני כספים והשקעות עשויים לעלות על הפרק. מצד אחד, חשוב יהיה לומר ישירות מה מפריע לכם וגם להגן על עצמכם מפני ניצול.

טיפ השבוע: מצד שני, בלי לשים לב אפשר להיסחף לעימות שאיש לא רוצה בו בעצם. כדאי שתסמכו על תחושותיכם, בעוד שעצות של אחרים עלולות עשויות להטעות.

 

עקרב

ענייני זוגיות ושותפויות עשויים להיות מודגשים עכשיו. מומלץ גם לשים לב להוצאות שלכם שעשויות להיות גבוהות. תרגישו שיפור בהרגשה הכללית. גם אם הבעיות עדיין לא נפתרו, לפחות המצב יתבהר ותוכלו לתכנן פעולות הגיוניות ומעשיות.

טיפ השבוע: מצד שני, מומלץ לכם להיזהר בדבריכם, כדי שהדברים לא ייצאו מכלל שליטה, ייתכן לגבי השקעה או בזבוז שעשוי להיות גבוה מדי.

 

קשת

התקופה הנוכחית תתאפיין במתיחות, אולי בשל עייפות מצטברת. נושאים שעוררו מחלוקות בעבר צפים ועולים מחדש, ודווקא הניסיון להימנע מוויכוח עלול להגביר את המתח. ענייני כספים או עבודה עשויים להיות מודגשים ובולטת הנטייה לאבד סבלנות ולעקוץ בלי לחשוב על התוצאות. טיפ השבוע: נסו להבליג ולעבור ימים אלה בשלום. כוכב ונוס במזל טלה עשוי להפגיש אתכם עם סביבה אוהדת שבה תרגישו נוח.

 

גדי

רבים מכם נמצאים בעיצומו של מהפך ברמת התודעה וכן בהרחבה ובהתחדשות בקריירה ובחיים בכלל. עקב כך יש לכם יכולת להשיג שליטה רבה יותר על ההתרחשויות בחייכם, בתנאי שתהיו מוכנים להיאבק על רעיונותיכם ולא לסגת מהם.

טיפ השבוע: הצעה שתקבלו קשורה לשותפות או לשיתוף פעולה עם מישהו. זה עשוי להביא להצלחה משמעותית ובעקבותיה לשיפור ברמת חייכם.

 

דלי

בתקופה זו אתם עלולים להרגיש שאתם מאבדים את סבלנותכם. לכן יש להימנע מקונפליקט לא רצוי עם בן זוג או קולגה. הדברים אמורים במיוחד לגבי אלה המתמודדים עם מערכות יחסים טעונות, שכן תיתכן נטייה לסכסוכים ולהתעקשות על עקרונות.

טיפ השבוע: אפילו אם אתם צודקים, כדאי שתוותרו, וזאת כדי לא לקלקל יחסים עם הסביבה. כדאי להיות זהירים בכל מעשיכם, גם בנהיגה.

 

דגים

זוהי תקופה יצירתית ומקורית שדורשת מכם מעוף מחשבתי. התקופה מחדדת את הצד התחרותי, הן באנרגטיות והן בנחישות שלכם. יש לראות את המציאות בצורה מאוזנת, שקולה וריאלית יותר, כך שתוכלו לערוך תוכנית נכונה ובטוחה ולהתקדם בצעדים הגיוניים.

טיפ השבוע: מצד שני, ייתכן שתיאלצו להיכנס לעימות חזיתי, וכדאי שתתכוננו ושעמדתכם תהיה מוגדרת וברורה. כך תוכלו לערוך תוכנית נכונה ובטוחה ולהתקדם בצעדים הגיוניים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן