fbpx

הורוסקופ: 13-19 במרץ 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הורוסקופ: 13-19 במרץ 2020

טלה
כניסת השמש למזל טלה בשבת, 21 במרץ (לתקופה של חודש) מסמנת עבורכם את תחילתו של האביב ושנה אסטרולוגית חדשה. האני האמיתי שלכם פורץ סוף סוף החוצה, ומזל טלה מתחיל מחזוריות חדשה של שנה נוספת.
טיפ השבוע: רבים מכם כבר להוטים לשנס כוחות ליהנות ולהתחדש. מנגד, אל תאמינו לסובבים אתכם, חשוב לשמור השבוע על דיסקרטיות.

שור
אתם נכנסים לאחד החודשים הפחות נוחים בשנה מבחינתכם. נחוצה לכם כעת האטה בפעילות, במחשבות ובדאגות. מתח נפשי או נטייה לחולשה גופנית ישפיעו על מצב רוחכם.
טיפ השבוע: זה הזמן להתארגן מחדש, במהלכו תוכלו לגבש תוכניות מוגדרות, כמו גם לקביעת מטרות ברורות, הדורשות התייעלות, חריצות ומעשיות. כדאי לעודד ענייני חו"ל וגם לפעול באמצעות האינטרנט.

תאומים
מיקום השמש במזל טלה (עד ה- 20 באפריל) מציב בפניכם תנאים שונים לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. אתם מרחיבים את המעגל החברתי, ותהיו במיטבכם, מושכים ובולטים.
טיפ השבוע: אתם רוצים להתנסות בדברים לא שגרתיים ואפילו להסתכן, אך חשוב שלא תיסחפו להרפתקאות בלתי אפשריות. זהו זמן להברקות מהירות ולהארות בונות. כדאי להתמנגל באירועים שבהם תוכלו להיות מקוריים.

סרטן
התקופה עשויה להדגיש ענייני נסיעות, עבודה וקריירה. התקופה בכללותה מרמזת על דו-קוטביות, וכל אחד מכם חש אותה בהתאם לסגנון חייו. יש נטייה לקפריזיות ולקיצוניות רגשית, אך במקביל יבלטו גם כושר הביטוי העצמי, היצירתיות והמקוריות שלכם. גלו אחריות ורצינות.
טיפ השבוע: שימו לב: ימים אלו לא מחייכים לבעלי אוריינטציה שמרנית, אלא ליצירתיים ולמקוריים.

אריה
הקסם האישי שלכם חוזר ובגדול במהלך התקופה, במיוחד לאלה מכם שנמשכים לשינויים ולריגושים ושיש להם אומץ לנסות ולהתנסות. יש לכם חלומות, תקוות וצורך בהגשמה עצמית. קשרים קיימים וחדשים יהיו בזיקה לחו"ל.
טיפ השבוע: אתם מנסים בהדרגה לחזור לעצמכם, אך שבוע זה עדיין משפיע על המזג ועל הרגשות. סגלו זהירות מזרמים של עקשנות ורגישות בענייני מעמד וסמכות.

בתולה
החודש הקרוב ימצא אתכם עסוקים בבחינה עצמית. עייפות ושאלות על עתידכם ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם. שימו לב: התקופה עשויה לסמל כי הוצאותיכם יהיו גדולות ובלתי נשלטות.
טיפ השבוע: מקבץ הכוכבים משפיע על כל מה שקורה לכם בתחום המקצועי. תזדקקו ליעדים ברורים, גילויי יוזמה, עצמאות ושליטה במצב יהיו חשובים במיוחד. תוכלו להגיע לכך ברגע שתקבלו ריכוז בעיסוקכם.

מאזניים
ריכוז כוכבים בבית השותפויות והנישואים שלכם, משפיע על חייכם הרגשיים ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. מומלץ להתרחק ממה שכובל ומעיק, ולהתאים את עצמכם לאנרגיה מאוזנת, זאת כדי לא להיגרר לקיצוניות. התרכזו בעיקר בחיזוק הנפש ובשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי
טיפ השבוע: אתם מתקשים להתמודד מול לחצי הסביבה התובענית והחונקת. ניסיון העבר מלמד אתכם להיות שקולים ומעשיים. חשוב לשמור על איזון מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת שתטען אתכם באנרגיה.

עקרב
שבוע זה קשור בהפעלת מנועי חשיבה מקוריים. לבני המזל שביניכם ייתכנו השלכות מבטיחות. חדי העין והשכל יבחינו בהתרחשות לא שגרתית, שתבטיח שינוי, גיוון והתחדשות. היכולות שתגלו עשויות להפתיע, אבל באותה נשימה חשוב לגלות ערנות, תבונה ואיפוק בכל הקשור להתקשרות עם גורמים עוינים.
טיפ השבוע: אתם עובדים הרבה וקשה – הקפידו לשמור על בריאותכם ואל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. דרושות לכם מנוחה ואווירה רגועה. המתח שבו אתם נתונים עלול להתבטא בכאבי ראש, בעייפות ובחולשה.

קשת
יש בכם כמיהה להגשמה עצמית בסגנון חדשני, הרפתקני ועצמאי. פעילות מקורית ויוצאת דופן שלכם מקבלת עכשיו את קידמת הבמה. עכשיו יש לכם אפשרות להפעיל את האינטואיציות היצירתיות המרשימות שלכם. ללהוטים שבכם – זה הזמן לפלירטוט ולחיזור.
טיפ השבוע: ענייני חוק ומשפט יודגשו החודש. ייתכנו מגעים מקצועיים שיעלו באשר לפרויקט עכשווי כלשהו, או התעסקות עצמאית שתגיע פתאום בנושא מאתגר. תחושת השליטה במתרחש דורשת מצידכם תיאום והתחשבות.

גדי
ריכוז כוכבים במזלכם עשוי להדגיש עד כמה אתם עשויים להתאמץ ולעבוד קשה במהלך השבוע. חשוב לכם מאוד להגשים את עצמכם ולהתרכז במה שחשוב לכם לקדם. אצל מי מכם הנמצאים בעמדה של סמכות, יש תחושה שהקרקע קצת מתערערת מתחת לרגליכם. מומלץ לשמור על פרופורציות.
טיפ השבוע: שימו לב: מיקום כוכב ונוס במיקום מחמיא עשויה להגדיל את הקסם שלכם השבוע. בהצלחה.

דלי
אתם זקוקים מאוד לשינוי, אך חוששים ממצב לא מוכר. כוכבכם אוראנוס (שנמצא במזל שור) מחפש תמיד את השחרור ואת האפשרות להתפתח ולחוש חופשי, בלי שיפריעו לו בדרך. שימו לב: יש בכם גם כאלה שכבר לא כל כך מחבבים את הלא צפוי ומעדיפים להיות בשליטה מלאה עכשיו.
טיפ השבוע: יש למצוא את האיזון בין עמדת "המבטיח" לבין "המוציא לפועל". לשם כך נדרשות מכם יוזמה ושליטה.

דגים
מקבץ כוכבים עשוי לסחוף לעשיית מהלכים שתהיו בטוחים שהם מבריקים. עליכם לחשוב היטב לפני כל פעולה שתעשו בקשר לעסקות עתידיות. התקופה מאלצת אתכם להתמסר לעבודה ולמשימות שחייבות להסתיים, אך אלה מלוות באנרגיה בולמת שלא בהכרח תלויה בכם. לשם כך נדרשות יוזמה ושליטה.
טיפ השבוע: מיקום ונוס במזל שור עד ה- 3 באפריל עשוי להעיד כי משהו בגישתכם לתחום הרומנטי עשוי להשתנות, אך אתם עשויים להתמקד במערכת יחסים לא יציבה. שמרו על איזון.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: