fbpx

הורוסקופ: 14-20 בפברואר 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון 5731540 – 03
כל הזכויות שמורות @

הורוסקופ: 14-20 בפברואר 2020

טלה
העתיד המקצועי ושאיפותיכם לקידום מעמדכם מרכזיים בחייכם כרגע. מצב זה מעמיד אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. תפגשו אדם קורן וכריזמטי, ייתכן שהדבר יקרה תוך כדי אינטראקציה מקצועית.
טיפ השבוע: יש עוינות רבה שגורמת לראות אנשים או מצבים בשחור-לבן. יוזמה תקיפה ואינטנסיבית שאותה נוקט הצד השני עשוי לגרור עימות. החוכמה טמונה בהימנעות מכפייתיות ושתלטנות, שבהן חשים צורך להשפיע ואף לכפות דעות על האחרים.

שור
אתם עסוקים ומפילים על עצמכם נטל רב מדי. קשה לכם לתפקד כשיש מתח באוויר, עם זאת, יש לכם ימים של הישגיות, במיוחד לאלה שיש להם כושר הבחנה ואינטואיציות חדות.
טיפ השבוע: מיקום ונוס במזל טלה עשוי להעלות על הפרק רצון או משיכה לאדם שאתם מעוניינים בנוכחותו. חכו ל-6 בחודש מרץ עד ה-3 באפריל כשכוכבכם יקבע יתד במזלכם למימוש הישג רגשי או מקצועי. בהצלחה.

תאומים
יש ביניכם כאלה שחשים מתח פנימי שמדרבן עימותים. ייתכן שברקע נמצאת אי הסכמה בסיסית שנובעת מתפיסות עולם שונות. הדבר מצדיק אומנם תגובה חריפה, אך תזכו ליתרון אם תגיבו במתינות. הגישה הטובה ביותר לפתרון בעיות היא באמצעות רצון טוב ושיתוף פעולה.
טיפ השבוע: האנרגיות עשויות להיות נמוכות או מתוחות בימי סוף השבוע, אך אתם תתחזקו בהמשך השבוע. תקופת דלי עדיין מרמזת על מגמה סוחפת של גירויים ברוכים. קשרים עשויים להיווצר דרך רשתות חברתיות ובמהלך נסיעות לחו"ל.

סרטן
ימי סוף השבוע מומלצים בחום לבילוי משפחתי/חברתי. פעלו למען דיאלוג פורה עם בני/ות הזוג. האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בימי תחילת השבוע, אולי עקב אנרגיות נמוכות, או מצבי רוח, אך אין כל מקום לדאגה.
טיפ השבוע: כוכבים עוצמתיים מול מזלכם עדיין משפיעים עליכם. השתדלו להבחין בין עיקר לטפל, זאת כדי שתוכלו להקדיש זמן ומשאבים למה שמשרת אתכם.

אריה
העבודה שאתם עושים עכשיו חשובה ויכולה לקדם ערוצי תקשורת עתידיים. היו ממוקדים כדי להקדיש רצינות ואחריות לנושאים בוערים. מנגד, אתם רגישים יותר לכל הערה ונוטים לאבד את הסבלנות. למרות הביטחון בשיפוטכם המקצועי, היזהרו בדבריכם, וגם אם אתם נעלבים עדיף שלא תגיבו בחזרה.
טיפ השבוע: זכרו כי תקופת מזל דלי מול מזלכם עשויה להוסיף לחייכם קלילות ולהעניק לכם נקודות זכות. תיהנו מיצירתיות מחמיאה ומהפעלת הקסמים שלכם כמו שרק אתם יודעים.

בתולה
אתם בתקופה שבה יש לכם אפשרות ליצור קשרים חדשים ומשמעותיים. כניסת כוכב מרס למזל גדי עשוי להשפיע לטובה לא רק על הרגשתכם הפיזית והנפשית, אלא גם על ההתרחשויות. כדאי שתיענו להזמנות לאירועים, שבהם תוכלו להכיר אנשים שעשויים להיות משמעותיים לחייכם בעתיד.
טיפ השבוע: חשוב שתתגברו על תחושת חוסר הביטחון ביכולתכם להתמודד עם בעיות. אתם זקוקים לזמן לעבד חוויות שעברתם לאחרונה ולגבש לעצמכם כיוון להמשך.

מאזניים
אתם בתקופה הישגית ודינמית, מצב שעוזר לכם לנטרל ימים שבהם האנרגיות לא במיטבן. מומלץ להפעיל קשרים חברתיים, שכן ידידים ואנשים בעלי השפעה יכולים לייעץ ולקדם יעדים שמעסיקים אתכם כרגע. מנגד, יש עדיין לפעול בזהירות בענייני כספים והשקעות.
טיפ השבוע: זוהי תקופה משמעותית לאלה מכם שעוסקים ביצירה וכן למערכות יחסים לא שגרתיות. לכן מומלץ לצאת מהבית, לשנות את דפוסי ההתנהגות שלכם ולהיפתח להתנסויות חדשות.

עקרב.
מיקומם של כוכבים משמעותיים בגדי עשוי להעיד כי אתם מרבים בנסיעות או פעילים אינטנסיבית ברמה התקשורתית. על אף המתח אתם מצליחים לקדם את עצמכם בצורה מרשימה. ענייני רגשות בסימן עוצמתי וגורלי.
טיפ השבוע: כוכב מרס עשוי לקרב רבים אל נקודת הרתיחה. קל, ואולי קל מדי, להתרגז ולכעוס. יכול להיות שאתם חשים מאוימים בשל ענייני עבודה בוערים. דברים מסוימים עלולים אי הבנות וסכסוכים. מומלץ להפעיל איפוק ושיקול דעת.

קשת
ענייני כספים והשקעות עדיין מעסיקים אתכם, ולבני המזל שביניכם צפויים רווחים. הכוכבים מיטיבים עימכם בכל מה שקשור לענייני תקשורת, יצירה ונסיעות.
טיפ השבוע: כוכב ונוס, שיימצא במזל טלה עד ה-5 לחודש מרץ עשוי להיטיב עמכם. זהו אלמנט מזלי מאין כמוהו, שכן התקופה עשויה למנף פעילות תקשורתית ייחודית ומאתגרת ובקידום האינטרסים שלכם. המישור הרגשי יצא נשכר מכך.

גדי
ימי סוף השבוע עשויים להדגיש את המישור החברתי שלכם. ימים ראשון-שני: אתם זקוקים לסביבה רגועה שתאפשר לכם להתרכז בעיסוקכם, אבל לעיתים תתקשו להשיגה. בימים שלישי-רביעי חוזרים המרץ והאנרגיה למספר שבועות.
טיפ השבוע: שימו לב: התרכזו בחיזוק הנפש ובשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי. הכריזמה שלכם עדיין פועלת לטובתכם. פעלו בקור רוח ובחוכמה.

דלי
מיקום הכוכבים עשוי להדגיש ענייני תקשורת, עסקים וחברה. התנאים שנוצרים עכשיו יכולים למנף את עיסוקכם. חזון אף פעם לא חסר לכם, אבל עכשיו הוא בולט יותר בפעילותכם. רעיון מקורי עשוי לסייע לכם ואף לממש אפשרות הנושאת אופציות מבטיחות.
טיפ השבוע: שימו לב להנאות חברתיות ונסיעות. אלה שעדיין מחפשים בני זוג עשויים למצוא אותם עד ה-5 לחודש מרץ.

דגים
ההפכפכות שלכם מגיעה לשיא במהלך התקופה, אבל אתם אף פעם לא תודו בזה. קשה לכם לשכוח ולסלוח או להחליק פינות. גם אם לפעמים טוב לשחרר כעסים, כדאי להתאפק כדי לא להקצין מצב רגיש.
טיפ השבוע: לקראת יום חמישי תעזוב השמש את המיקום שבו היא נמצאת כיום, והמעבר יביא עימו הקלה והרגשה פחות מכבידה לבני דגים. עד 20 בחודש מרץ תוכלו לחוש באנרגיות נוחות יותר.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: