הורוסקופ:  16 – 22 באוגוסט 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 

        הורוסקופ של:  16 – 22 באוגוסט 2019

 

טלה 

ימי סוף השבוע ותחילתו: כדאי שתביאו את עצמכם למצב רגוע יותר. לקראת ימים שני-שלישי. מצב רוחכם ישתפר, ואתם תתאוששו ותתמלאו אופטימיות ותקווה. אפשר לפתח קשרים חדשים בזכות מיומנותכם וקסמכם. 

טיפ השבוע: זה הזמן להשתחרר, להשקיע במשימות חשובות, כמו גם ביחסים עם האנשים שאתם חפצים ביקרם. ליוצאי הדופן שביניכם יחזור כושר האלתור, והוא ילווה במקוריות ובהעזה . נסו להיות טקטיים ומתחשבים.

 

שור

ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם בתחילת ימי השבוע. אם קיימת בעיה של אי וודאות אולי עדיף לחכות לימים שלישי-רביעי שבה הראייה שלכם רצינית ואחראית יותר. אתם זקוקים למנוחה ולשקט. 

טיפ השבוע: כוכבכם ונוס עשוי להיטיב עמכם בענייני עבודה ויצירה, כמו גם בענייני תדמית ובעניינים שוטפים ועסקיים, המעמידים אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. 

 

תאומים

אתם לא במלוא כוחותיהם, ומצבי רוח הפכפכים מקשים עליכם להכניס סדר בחייכם. ייתכן שהעבודה תובענית ונדרשת השקעה מרובה במשימות מייגעות. שימו לב לענייני עסקים וכספים. היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי. 

טיפ השבוע: התקופה עשויה לסחוף למאבקים, למריבות ולחילוקי דעות. יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע. 

 

סרטן

ימי סוף השבוע נוטים להפכפכות. אל תיסחפו מדי, לכם או לצד שכנגד יש נטייה לשחק ברגשותיכם. הימנעו משיפוט לא נבון, מתלות ומהתמכרות. מומלץ לא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב. הדמיון שלכם מגיע למימדים ממכרים, מצב נפלא לאמנים וליוצרים. 

טיפ השבוע: במישור הזוגי כדאי לצאת מהשגרה ולנסות לשמור על רעננות במערכת היחסים. קשר סקסי ומרגש עשוי להתפתח כעת, אם זה יוביל לכיוון משמעותי יותר נדע רק בהמשך החודש.  

 

אריה

אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, מבלי שתהיה לכם השפעה על זה. האינטואיציה שלכם לא מטעה אתכם וחוסר הוודאות יגרום לעצבנות. כדי לא להרוס לעצמכם קשרים ויחסים חשובים, כדאי לתכנן נכון את חייכם כדי להימנע מטעויות

טיפ השבוע: בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. נסו לא להיגרר למריבות ולא להגיע להחלטות מכריעות בעקבות התלבטויות מעיקות. 

 

בתולה

במזלכם נמצאים כוכבים היוצרים היבטים דיס-הרמוניים מהסוג שאי-אפשר להתעלם ממנו. מיקום ונוס-נפטון עשוי להדגיש ענייני אהבה ויצירה. השילוב החיובי הזה מחבר בין רגש ויכולת לבטא אותם באופן יצירתי, רך ואמפטי. רעננו קשרים (בארץ ובחו”ל) דרך רשתות חברתיות. מנגד, הנטייה לעשות אידיאליזציה של בני הזוג עלולה לגרור התפכחות כואבת. 

טי השבוע: קנאה ותככנות עלולות להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושמרו על דיסקרטיות. 

 

מאזניים

שישי-שבת: אתם קצת מדוכדכים ואולי סובלים מבעיית בריאות. העדינים שבכם זקוקים מדי פעם לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. מי שמצליח להתמודד עם הקשיים שניצבים בדרכו יתחזק ויתקדם. ונוס במזלכם עשוי לסייע ולהיטיב עמכם.

טיפ השבוע: ימים אלה עלולים להיות רגישים, והתלהבות מסוימת עשויה לפנות את מקומה לאכזבה; אתם מגלים שההקרבה שלכם היא חד-צדדית, וחשוב מאוד להתעלות מעל המציאות העגומה ולהתמזג עם גישה פשרנית, שכן הנטייה לברוח מהמציאות עלולה להיות מגמתית.

 

עקרב

אתם זקוקים לחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, ואת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. למעוניינים שביניכם תהיה הזדמנות להיפגש, להכיר ולהיסחף.

טיפ השבוע: התקופה הקרובה תתאפיין בדאגה בשל התמודדות עם אילוצים פיננסיים והסיכונים הנלווים להם. בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. את קבלת ההחלטה ויישומה דחו לשבוע הבא. 

 

קשת

אתם שואפים לקדם במרץ יעדים של סמכות וכוח. עם זאת התקופה עשויה לסחוף לכעסים ולתסכול. ייתכן שדברים בסביבתכם משתנים בקיצוניות, ולכן נדרשים חשיבה מסודרת וממוקדת ושינוי סדרי עדיפויות. 

טיפ השבוע: בהשפעה מתסכלת של כוכבים עלולים להיגרם לכם עיכובים, ומוטב שתדחו מה שאינו הכרחי ודחוף. במקביל, הימנעו מפעילות מניפולטיבית שבה אנשים מנסים לחתור, להפריע ולסכסך, תוך מתן אשליה שאתם שותפים מלאים לסודם, היו דיסקרטיים. 

 

גדי

אתם בחודשים מפרים שיפתחו עבור רבים מכם עולמות חדשים, ויאפשרו גילויים חדשים לגבי יכולותיכם. בעבודות שאתם מגישים בולטות יכולות הביטוי וההתמסרות הטוטלית שלכם. 

טיפ השבוע: הזדמנויות מקצועיות עשויות לייצר במהלך החודש הקרוב אפשרויות חדשות.  מיקום כוכב ונוס בבית הקריירה שלכם עשוי להשפיע לטובה בענייני נסיעות וחדשות הקשורות מחו”ל, מצב שעשוי לפעול לטובתכם. בהצלחה.   

 

דלי

כדאי לחשוב על דפוסי מחשבה אחרים, תוך יצירת יחסים הרמוניים עם קולגות, שכן אתם לא רגועים ועשויים לשדר הרגשה זו לאנשים המקיפים אתכם.

טיפ השבוע: מיקום כוכב נפטון המתעתע מצפה מכם להימנע מאשליה שיוצרת אידיאליזציה מוטעית, לכן יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע. אנשי העסקים שביניכם עומדים להיכנס לעסקות בקנה מידה  רחב, אבל מומלץ להימנע מסיכונים.  

 

דגים

בתקופה זו תוכלו לגשת לפתרון בעיות בדרך של תקשורת בונה, ולא במאבקים ושיקולי יוקרה. זיכרו כי הישגיות ומעשיות, לוחות זמנים והתייחסות עניינית ומעשית לכל בעיה הן המפתח  לקידום מקצועי. 

טיפ השבוע: זהו זמן לתשוקות חזקות, להעמקת יחסים, להחלטות דרמטיות של שחור או לבן ולתגובות רגשיות קיצוניות. במקביל, היזהרו מהצפה של רגשות בעת פירוש כוונות ורצונות של הצד השני. חשוב שלא רק הרגשות יובילו אתכם, אלא גם ההיגיון.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן