הורוסקופ: 16-22 נובמבר 2018

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 

                     הורוסקופ: 16-22 נובמבר 2018

 

טלה

ימי סוף השבוע: ענייני בריאות עשויים להעסיק אתכם. הרגשתכם עשויה להשתפר עם כניסת השמש למזל קשת בתוך שבוע (שם תשהה עד ה-21 בדצמבר), מצב שעשוי להדגיש ענייני חברה, נסיעות ולימודים.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לחידוש ולעניין, ואת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות מאתגרות. צפויות לכם הזדמנויות להיווצרות קשרים דרך רשתות חברתיות ובמהלך נסיעות לחו”ל. מצד שני, שימו לב לנעשה סביבכם.

 

שור

מעברה של השמש למזל קשת (עד ה-21 בדצמבר) יחולל בהדרגה שינוי בזרימת האנרגיה. שמרו על אנרגיה מבוקרת. יכול להיות שאתם טועים ועוסקים בויכוחי סרק על נושאים המטרידים את מנוחתכם, כדאי להיות זהירים ומודעים.

טיפ השבוע: בשל מיקום ונוס (כוכבכם) במזל מאזניים עד  ה-7 בדצמבר: חדשו קשרים, אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ובחו”ל.

 

תאומים

באופן כללי, ישנה אווירה של פתיחות בצד סגירות, שכן אי אפשר להתעלם מאי-השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר במערכות היחסים שלכם. לכן צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים קרובים. גלו אחריות ואל תיסחפו למצבים דו-משמעיים.

טיפ השבוע: לבני המזל שביניכם יש הזדמנויות ברוכות לזכות ברווחים. כספים עשויים להגיע, העבודה הקשה שלכם עשויה לקצור רווחים ברוכים.  

 

סרטן

בימים אלה אתם מחפשים אחר איזון פנימי ושלוות נפש עקב התחושות המכבידות שאופפות אתכם. ייתכן כי מישהו מעוניין להוציא אתכם משלוותכם או לערער את מעמדכם, במיוחד אלה שלהם יחסים טעונים עמם.

טיפ השבוע: בתחום הזוגי, אתם או בני הזוג עוברים שינוי, והנסיבות מכתיבות התייחסות שונה מהרגיל לתוכניות שתכננתם ובכלל למערכות היחסים שלכם. מנגד, צפויה לכם היכרות מבית.

 

אריה

מיקום השמש במזל קשת מ-22 בנובמבר עד  ה-21 בדצמבר עשוי לחזק אתכם, במיוחד את אלה שעסוקים בענייני יצירה. לאלה המתמודדים עם תנאים מכבידים, מומלץ לשמור על שפיות, להימנע מחוסר טקט, ובכלל זה ממאבקי כוח מזיקים ולא רצויים כלל וכלל לעתידכם.

טיפ השבוע: זכרו, יש לכם הזדמנות לפעול ולהציב מספר מטרות שלמענן כדאי להשקיע מאמץ. הסבלנות בסופו של דבר תשתלם לכם.

 

בתולה

דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. יחסים מכל סוג שהוא מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע. טיפ השבוע: כוכב נפטון מול מזלכם: כדאי להתפכח ולהישיר מבט אמיץ אל המציאות. קנאה ותככנות עלולים להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.

 

מאזניים

הלך רוח מוזר וחוסר שקט תוקפים אתכם בימים אלה. אתם חולמניים מתמיד ומתקשים לפרש נכונה את המתרחש סביבכם. זהו זמן שאנשים מנסים לנצל את חוסר ערנותכם לטובתם, וזה יתבטא בכל תחום שהוא.

טיפ השבוע: צירופי מקרים עשויים להפגיש אתכם עם אנשים בלתי צפויים.  ונוס במזלכם: היו נגישים תקשורתית וחברתית, מצב שיעלה פלאים את הקסם האישי שלכם. עם זאת, אתם עלולים להיקלע למצבים של אי-נעימות בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית.

 

עקרב

אתם נכנסים לחודש המתמקד בכספים ובהשקעות. ייתכן שכרגע דברים לא זורמים מבחינתכם ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר יותר. במידה וזו תחושתכם, דברים יתבררו או יתבצעו ביתר הצלחה בהמשך החודש.

טיפ השבוע: מבט מבטיח יותר: אתם נחושים בנוגע ליכולות שלכם. כוכב ונוס במיקום דיסקרטי עשוי להעיד על היכרות שדורשת דיסקרטיות.

 

קשת

רבים מכם חשים שכוחותיהם שבים ובריאותם משתפרת. לפתע תרגישו משוחררים יותר וחופשיים מהמועקה שאולי ליוותה אחדים מכם ימים אחדים בחודש האחרון.

טיפ השבוע: מיקום השמש במזלכם החל מיום שישי, ה-23 בנובמבר (לתקופה של חודש) עשוי להיטיב עמכם, מצב שיאפשר לכם ליהנות או לנוח מהלחץ שבו הייתם שרויים לאחרונה. שימו לב: האהבה מחכה מעבר לאופק. חדשו קשרים בילויים והנאות.

 

גדי

הכוכבים סטורן-פלוטו במזלכם עשוי להעיד כי לא קל לכם, ואולי אף עשויים לעבור מצב של משבר כדי לעמוד בזמנים, אך מצד שני, בזכות נחישותכם, אתם עשויים להצליח.

טיפ השבוע: ונוס בבית הקריירה שלכם עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שאנשים שמים לב אליהם, אתם מושכים ואטרקטיביים. נצלו זאת לקידום ענייני חברה וקריירה. שגרו בגרות ועוצמה, אלה יסייעו לכם להתבלט.

 

דלי

מיקום כוכב המרץ והאנרגיה מרס במזלכם עשוי לעורר בכם את הצורך להתאוורר ולצאת מן השגרה. לכן תקופה זו מתאימה לנסיעות, לפגישות ולהימצאות בתנועה מתמדת.

טיפ השבוע: קיים אלמנט של מתח ואי-שקט, כאילו אתם פועלים בהשפעת כוחות אחרים שאין לכם די שליטה עליהם. ייתכן שאתם ממהרים, לחוצים ופחות שמים לב למה שקורה סביבכם. בחודש הקרוב היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

 

דגים

אתם עסוקים בפרויקטים משמעותיים, והצלחה מבחינתכם פירושה חיזוק הביטחון העצמי שלכם. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם.

טיפ השבוע: ליוצרים ואמנים מצפה תקופה אנרגטית, מקורית ויצירתית. זהירות: כוכב נפטון במזלכם תורם לענייני יצירה, אך מבלבל בעניינים שדורשים מעשיות. זאת בשל הנטייה להתייחס לכל דבר באופן אישי, וזה בהחלט לא תורם לשיקול הדעת שלכם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן