fbpx

הורוסקופ:  20-26 במרץ 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

     הורוסקופ:  20-26 במרץ 2020

 

טלה

מיקום השמש במזלכם תמיד מביא לשינוי באווירה, אבל תזדקקו לסבלנות. הירח החדש בימים שלישי-רביעי עשוי לפתוח בפניכם אופקים מבטיחים ואידיאליסטיים שעשויים לשפר מגעים הקשורים לעסקים, לנסיעות, להשתלמויות ולרגשות.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מארס בבית הקריירה שלכם עד סוף החודש מצפה מכם להיות זהירים בענייני כספים והשקעות. חשוב לבדוק את השטח לפני שאתם מתחייבים בכל נושא.

 

שור

ראש חודש ביום שלישי עשוי להעיד על אנרגיות נמוכות ואתם זקוקים למצוא זמן למנוחה ולשקט. בנוסף, שימו לב!  כדאי לגשת בזהירות ובהדרגה לפרויקטים בעלי אוריינטציה עסקית, בייחוד בכל הקשור להשקעה עתידית, זאת בשל מצב הכוכבים השבוע, שעשוי להציב עיכובים ודחיות נלווים.

טיפ השבוע: היזהרו בכל הקשור לכספים ורצוי שלא תיכנסו להתחייבויות כספיות גדולות, שעלולות להגביל אתכם. בנושא חשוב כלשהו, חכו בסבלנות, בהמשך דברים יסתדרו.

 

תאומים

מיקום הכוכבים השבוע עשוי להעמיד אתכם לעיתים במצב לא נוכח, במיוחד כאשר אתם חשים את העצבנות ואת אי השקט סביבכם שעשויים להשפיע עליכם.

טיפ השבוע: עליכם לפעול ולתפקד בסביבה רגועה שתאפשר לכם התרכזות אמיתית בעיסוקכם, אבל לעיתים תתקשו להשיגה בשל הנטייה לויכוחים שמדרבנים קונפליקט. שמירה על איזון ועל פרופורציה – זה הדבר שהכי חשוב לדבוק בו עכשיו. היו קשובים לסביבה וגלו סובלנות והבנה לסובבים אתכם.

 

סרטן

בני מזל סרטן רבים יגיעו למסקנה שהצורך ביישוב דעת ובמיצוי עצמי מתחזק. צפויה תקופה נוחה פחות, ותרגישו מותשים גם בלי סיבה נראית לעין. בשל כך תתקשו לעמוד במשימות שתובעות מאמץ.

טיפ השבוע: עם זאת, יש ביניכם גם כאלה שעשויים לזכות בחדשות טובות מבחינה מקצועית. מתוך כל הכאוס תופתעו לקבל אנרגיה מוגנת ותומכת שתאפשר פלטפורמה של גדילה, התפתחות, קידום והישגיות.

 

אריה

אתם זקוקים לחידוש, לעניין ולאתגר, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות שיביאו לידי ביטוי את היכולת היצירתית-השיווקית-פרסומית טבעית שלכם. הירח החדש בימי אמצע השבוע עשוי לעודד ענייני חו"ל ונסיעות שעשויים להעשיר את עולמכם. צירוף מקרים מפתיע עשוי להוביל כיוון מבטיח.

טיפ השבוע: היעדר כל גמישות והבנה כלפיכם ירגיז ויתסכל אתכם. במצב כזה, תצטרכו להתאמץ ולהשקיע, אך נראה שמי שיקפיד על תכנון מוקפד ונבון – יוכל להתקדם.

 

בתולה

מומלץ לפרק מתחים על-ידי התארגנות מעשית, במיוחד בענייני כספים והשקעות. ההפרעות הנלוות הן כעין חיץ ביניכם לבין המטרה שאליה אתם שואפים. חשוב שתמצאו דרך נכונה יותר להתגבר על פערים, מבלי להוסיף למתח הקיים.

טיפ השבוע: כדאי לסגל מודעות כדי לחסוך אי הבנות ולחצים. השבוע הבא עשוי להעצים את התהליך שבו אתם נתונים, לכן בכל מקרה, עדיף לחסוך את התהליך.

 

מאזניים

אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם אלה מלווים במועקה ובשאלות קיום בסיסיות. בינתיים עליכם להתעלות מעל מציאות עגומה ולהיות רציונליים. סגלו סבלנות.

טיפ השבוע: יש מביניכם כאלה שיש להם עכשיו את הנטייה לבדידות ולשבריריות שדורשת התייחסות. לכן חשוב מאוד שתתעלו מעל המציאות העגומה ותתמזגו עם גישה פשרנית. זהירות מסיכונים.

 

עקרב

אתם מתחבטים ומרוכזים בענייני עבודה ושותפויות, ולצורך זה מרבים בנסיעות או בפעילות מוגברת ברמה התקשורתית. מורגשת אצלכם גישה קצת חשדנית ועוינת כלפי העולם וצורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן.

טיפ השבוע: תוספת של מחויבויות תיאלץ אתכם להקדיש את מירב זמנכם למציאת פתרונות, אבל המאמץ שתשקיעו יקדם אתכם ויוכיח את עצמו בשטח לקראת החודש הבא.

 

קשת

הירח החדש בימי אמצע השבוע עשוי להיטיב עימכם. הקשת מטבעו נותן תחושה שמקורות השפע לעולם לא ייגמרו, שאין מה לדאוג, הוא מודע לכך שיש מי שמנהל את העולם ולא הכל בידינו. מסיבה זו הקשת מסמל לא רק את השפע, אלא גם את האמונה והרוחניות.

טיפ השבוע: אף שיש לעיתים היבטים לא קלים והסכנות אורבות, מורגש שינוי מאוורר ומאתגר בפתח. גלו מתינות ואחריות.

 

גדי

שבוע זה קשור בהפעלת מנועי חשיבה מקוריים. לבני המזל שביניכם ייתכנו השלכות מבטיחות. חדי העין והשכל יבחינו בהתרחשות לא שגרתית, שתבטיח שינוי, גיוון והתחדשות. היכולות שתגלו עשויות להפתיע, אבל באותה נשימה חשוב לגלות ערנות, תבונה ואיפוק בכל הקשור להתקשרות עם גורמים עוינים.

טיפ השבוע:  נדיבות הלב שלכם ותחושת נאמנות כלפי הקרובים אליכם יובילו אתכם לוויתורים בלי היסוס מתוך רצון לעזור להם. עיני הרנטגן  שלכם רואות גם מה שאחרים רוצים להסתיר.

 

דלי

הירח החדש לקראת ימי אמצע השבוע עשוי השבוע עשוי להדגיש ענייני חברה, תקשורת ונסיעות ולהגניב לחייכם ניצוץ של גיוון מגוון ומתדלק ולאפשר, בין השאר, ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים, למרות העומס המתלווה לכך. אין כמוכם בהסקת מסקנות נכונות ובשימוש בהן.

טיפ השבוע: המשך החודש יזמן אופק חדש וציפיות חברתיות ועסקיות, מצב שעשוי להכניס מעט איזון למפה הדחוסה והלחוצה.

 

דגים

הירח החדש בימי אמצע השבוע אמור להדגיש פונקציות וסוגיות נלוות הקשורות לכספים ולעסקים. אלה יקבלו תאוצה בתוך שבועיים מהיום.

טיפ השבוע: מומלץ להיות ערים לגבולות ולמגבלות שמטילה הסביבה, הלוחצת לעיתים, על ההתרחבות האישית הזאת. לא תוכלו לרצות את כולם, וחשוב שתהיו נאמנים לעצמכם ותשמרו על האמת הפנימית שלכם, המתבטאת בקו שבו בחרתם.

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: