fbpx

הורוסקופ: 24-30 בינואר 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון 5731540 – 03
כל הזכויות שמורות ©

הורוסקופ: 24-30 בינואר 2020

טלה
התקופה עשויה להעשיר את חיי החברה שלכם. גילויי יוזמה מצדכם עשויים לזכות אתכם בתשומת לב. לבני מזל טלה מומלץ לקדם יוזמות עצמאיות ולטפח קשרים מועילים. שימו לב: לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך.
שור
אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח לאיטם. היכרות גורלית מסתמנת באופק, ייתכן שתוך כדי נסיעות בארץ או בחו"ל, אך גם במהלך פעילות חברתית. מנגד, היזהרו במידע הסודי שבו אתם משתפים ובמי שאתם משתפים בו.
תאומים
זה הזמן לחדש קשרים חשובים. מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לחייכם. במחצית הראשונה של השבוע אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.
סרטן
השבוע הנוכחי נוטה להיות חסר כיוון או יציבות, שלא בדיוק מתאים לתחושת הביטחון והשייכות שחשובה לכם. הימנעו מקונפליקט מתיש והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש. מפגש מעניין יעורר בכם סקרנות ורצון להעמיק את הקשר. לפנויים צפויה אפשרות פוטנציאלית להכיר מועמדים לדייט ולזוגיות.
אריה.
במהלך השבוע מומלץ לנקוט זהירים מפעילות חתרנית, ובמיוחד היו זהירים בענייני כספים והשקעות. לקראת ימים רביעי-חמישי: אתם ניידים והישגיים, וכיאה למזלכם, מלאי קסם אישי. נסיעות וענייני חו"ל עשויים להיות מודגשים. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.
בתולה
הירח החדש בימי סוף השבוע עשוי להתאפיין בעבודה מאומצת וברגישות בריאותית. האטה בקצב תסייע לכם למנוע מצבי עייפות ושחיקה. ונוס מול מזלכם במזל דגים: עשוי להשפיע על חיי האהבה והזוגיות ומאפשר עשייה ברוכה בתחומי היצירה. בהצלחה!
מאזניים
ירח חדש בשישי-שבת עשוי להיטיב עימכם, במיוחד אם תהיו מוקפים בחברה אוהדת ומפרגנת. מיקום מארס עשוי להעיד כי ההוצאות שלכם עשויות להיות גדולות. יש להבחין בין עיקר לטפל, ההשקעה היא למען מטרה מסוימת ומוגדרת, וההישגים הם פועל יוצא של ההשקעה.
עקרב
האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימי סוף השבוע, אך אתם מתחזקים לקראת הימים הבאים. מארס כוכבכם מצפה מכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. לכן חשוב שהחשיבה שלכם השבוע תהיה מסודרת יותר, שיטתית, אחראית, מדויקת ומאורגנת.
קשת
בראשון-שני: הגיע הזמן להשתחרר מההתלבטויות שהכבידו בזמן זה או אחר על חייכם. שימו לב: רגשותיכם בסימן של סחרור ואופוריה, לכן יש גם צד אחר למשוואה. עדיף להאמין בקשר ישן וטוב מאשר להיכנע לפיתויים לטובת הרפתקה רומנטית סוערת, ייתכן חשאית.
גדי
אתם זקוקים למנוחה ולשקט, אך ייתכן שהתחייבתם למשימה שתקשה עליכם לנוח. כוכבכם סטורן מסמל את סמל את ההכרח להביט למציאות בעיניים, לחיים שמתנהלים כמות שהם – אפורים, קרירים ועם הגשת חשבון על כל מעשה. תקופה שעשויה להתאים לרומנטיקה ולחיזורים.
דלי
מקוריותו של הדלי וסלידתו מהשגרתי והמקובל, מובילות אותו למחוזות אחרים ולרעיונות שאין לאף אחד אחר ולייחודיות המתבטאת בהיותו מרוכז בעצמו גם כאשר הוא מוקף באנשים. אתם שואפים לפעילות לקראת החדש, מגבירים עצמאות ומפסיקים עם מה שאבד עליו הכלח.
דגים
מיקום כוכבים משמעותיים בבית החברתי שלכם מביאים עימם את הצורך בריגושים ובדרמות. מנגד, הבית החברתי שלכם מעצים את הכישרון האמנותי באופן מוחצן ותיאטרלי, מצב נפלא לאמנים וליצירתיים שביניכם שמעצים חווייתיות ורגישות ושבורחים מהמציאות דרך אמנותם.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: