fbpx

הורוסקופ:  27 בדצמבר – 2 בינואר 2020

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 

 

                           הורוסקופ:  27 בדצמבר – 2 בינואר 2020

 

טלה

לקראת ה-21 בחודש ינואר ואילך תוכלו לצאת סוף סוף מתקופת מזל גדי המעיק, ועומדים להיכנס לתקופת מזל דלי שמומלצת לתקשורת, נסיעות ושינוי שגרה מרענן. בינתיים גלו ערנות  מהנטייה לקוצר רוח ולמעורבות רגשית גבוהה.

טיפ השבוע: רשמו לפניכם כי כוכב מרס, השולט במזלכם, עדיין נמצא במזל עקרב, הפחות נוח לכם, שם ישהה עד ה-3 בחודש ינואר 2020. היו זהירים  בענייני תקשורת, כספים והשקעות.

 

שור

לבני מזל שור יש אופי יציב ועקבי, וזה הזמן לקדם דברים, אבל עם ערנות ועם מודעות. אולי זה הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם בתקופה הקרובה, כדי לא להתאכזב בהמשך.

טיפ השבוע: שימו לב:  עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ לפתע. מישהו מחוץ או מבית עלול לנהוג בצורה שתכעיס אתכם. ניסיון לעשות הרבה מהר מדי עלול לעשות בסופו של דבר לגרור את הרושם ההפוך.

 

תאומים

היחסים עם הסביבה הם הנקודה הרגישה, לכן חשוב שתיעזרו ביכולת השליטה שלכם – אל תיענו מתוך חשדנות, כעס או עלבון, כי עכשיו מתגברת הנטייה למהר ולהאשים את מי שכלל לא קשור לעניין. העיתוי הנכון יוכל להזניק אתכם קדימה, בעוד שעיתוי לא מתאים עלול לעכב אתכם.

טיפ השבוע: אל תתנו פתח למעגל תוקפני של רגשנות וכעס קיצוניים. לקראת ה-21 בחודש ינואר 2020 ואילך, מצבכם עומד להשתפר. אל תפעלו מתוך תסכול, חשוב לשמור על שליטה.

 

סרטן

בימים אלה עומד כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי להיכנס למזל גדי, שנמצא מול מזלכם, מיקום המצפה מכם לשמור על זהירות ולגלות שליטה במתרחש. למרות חוסר הנוחות, כדאי לנסות להיות סבלניים ולהמתין להזדמנות שתאפשר לכם להתקדם באמת. בחנו את התוכניות שלכם כדי לא להתאכזב בהמשך.

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים מול מזלכם מצפה מכם להיות ערניים יותר במגעים שלכם עם בני הבית והמשפחה, ואנשים בכלל זה. גלו ערנות וסבלנות.

 

אריה

בימי סוף השבוע קיימת נטייה לעייפות החומר. תקופת מזל גדי עשויה להטעין אתכם נפשית, רגשית ופיזית.

טיפ השבוע: אתם נתונים במין מועקה וכובד שהמזל שלכם לא רוצה להכיר, כתוצאה מכך, יש נטייה לעייפות אנרגטית. יש מצבי רוח טעונים, אתם כועסים, ממורמרים ופה ושם חסרה לכם היציבות שאתם כל כך מייחלים לה. מיקום כוכב ונוס מול מזלכם עשוי לשפר את הרגשתכם.

 

בתולה

יש להפעיל במהלך השבוע מתינות ושיקול דעת ולהימנע מסיכונים, זאת כדי להימנע מהנטייה למתחים שעשויים להקצין מחוץ או מבית. בנוסף, יש להיות דרוכים ולהישאר בשגרה מעיקה, כי כל שינוי או זעזוע עלולים להיות מסוכנים.

טיפ השבוע: כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון, ובאלה אתם דווקא טובים.

 

מאזניים

זה לא הזמן האידיאלי לקבלת החלטות פיננסיות שעשויות להשפיע על עתידכם. השבוע נדרשות מכם ערנות, השקעת מחשבה ואופטימיות זהירה. אל תהיו שאננים ואל תרשו לעצמכם לקחת סיכונים, לפעול או לתקשר בספונטניות ולספק יותר מדי אינפורמציה.

טיפ השבוע: יש נטייה להגיע למסקנות חפוזות ולהתנהג ביהירות לא אופיינית. מה-21 בחודש ינואר ואילך תוכלו להביט על החיים מזווית אופטימית יותר.

 

 

 

 

עקרב

לרבים מכם יש דחף ושאיפה לבלוע את העולם בדרך להגשמה, ואלה שזקוקים לגירוי חווייתי אכן מנצלים את האנרגיה הזאת עד תומה.

טיפ השבוע: כוכב מרס, העצמאי והאקטיבי, עומד להיכנס למזל קשת בתוך שבוע,  מצב שעשוי  להגביר או להקצין מתחים פיננסיים קיימים, לחדד את אי ההסכמה ולהקשות על השגת פשרה. קיימת בכם אנרגיה שמזמינה דברים חדשים, ייתכן שיציעו לכם פרויקט מסוים ותצטרכו לבחון את כדאיותו.

 

קשת

רבים מביניכם עדיין עייפים ותשושים ופועלים לעיתים מעבר לכוחותיכם. מצב רוח פילוסופי עשוי לנחות עליכם. הבעיה היא שמחשבות שנראות לפעמים כהברקה או כתגלית עלולות גם להטעות בדרך כלשהי.

טיפ השבוע: מומלץ שתמתינו עד ה- 21 לחודש ינואר 2020 לפני שאתם מצהירים על רצונכם וכוונותיכם. התקופה עשויה להעיד כי ענייני כספים והשקעות דורשים יותר את תשומת הלב שלכם, ואתם נוטים לאבד את סבלנותכם.

 

גדי

בימי סוף השבוע מומלץ לצאת מהשגרה על ידי היענות להזמנה חברתית. יש מביניכם כאלה  שיכולים למצוא את עצמם מוקפים באנשים שחברתם רצויה ומעודדת.

טיפ השבוע: זהירות ומודעות: שמרו על אנרגיה מבוקרת בשל הנטייה לתשישות מצטברת, ובנוסף חשוב לשמור על דיסקרטיות. אתם נוטים לרגישות ולפגיעות ואנשים שתליתם בהם תקוות, עשויים לאכזב אתכם. שמרו על פרופיל נמוך.

 

דלי

יש מביניכם כאלה שחשים צורך בחופש ובהשתחררות מכל מה שכובל ומגביל. במהלך השבועות הבאים, שמרו על ערנות. מיקום ונוס במזלכם עד ה-13 בחודש ינואר עשוי להיטיב עמכם. יש הזדמנות לתקן יחסים שסבלו מאי הבנות, מחוסר יציבות או מהיעלבויות.

טי השבוע: הפגינו יכולת אלתור ותושייה, דאגו לאינטראקציה חברתית בריאה והיו נגישים לעמיתיכם בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון. מ-21 לחודש ינואר ואילך מצבכם עומד להשתפר.

 

דגים

אתם זקוקים לגירוי וחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. ברבים מכם יש פתיחות אמיתית ונכונות ללמוד, להתנסות ולהתחדש.

טיפ השבוע: מבט קדימה: גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה על חייכם ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות. בני המזל שביניכם יתבשרו בקרוב מאוד לגבי אפשרות מקצועית פוטנציאלית שתעורר תקוות חדשות. במקביל, חשוב לפתח ציפיות בהתאם למציאות.

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: