fbpx

הורוסקופ: 30 באוגוסט – 8 בספטמבר 2019      

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 

          תחזית: 30 באוגוסט – 8 בספטמבר 2019      

 

טלה

תיתכן התמודדות המלווה בתחושת סגירות לגבי קשר שלא עונה על הציפיות. הקונפליקט יעורר דילמות וייצור התלבטות בין הביטחון שמציעה מסגרת יציבה של קשר לבין הרצון לפרוץ החוצה. טיפ השבוע: קריירה: אתם זקוקים לשינוי, לחידוש ולהרבה חופש ועצמאות. חלקים משנה זו כבר נותנים סימנים של אנרגיה מכוננת בסימן של חידושים, שינויים, לימוד והתפתחות. לכו על זה.

 

שור

אתם פעילים ותקשורתיים, ושנה זו מלמדת על הזדמנויות מזווית פרקטית, מקורית ובעלת תעוזה, המסמנות התחלות המלוות בפרספקטיבה עתידית חדשנית ונועזת שעשויה לשנות את תפיסת העולם שלכם. 

טיפ השבוע: אתם מתחדשים בהעצמה יצירתית, פרסום, פידבק מלטף ושיפור כלכלי. חיי החברה יתפסו מקום מרכזי. היכרות עם אנשי מפתח תביא לתובנות חדשות.

 

תאומים

אתם מצודדים, מקובלים ופופולריים מתמיד, ורמת הסקס אפיל והחן שלכם עולה בתקופה זו. קריירה: נושאי עבודה וקריירה הם גולת הכותרת השנה. העזה וצירופי מקרים עשויים להוות עבורכם זינוק בעלייה ולהיות המפתח למשהו טוב שעומד בפתח. 

טיפ השבוע: כעת אתם מחוזקים, בטוחים בעצמכם ובעלי תעצומות נפש. אתם מסוגלים להתמודד עם קשיים שקודם חששתם להתעמת איתם. אל תאבדו את הריכוז שלכם. 

 

סרטן

אתם מעוניינים להשתחרר מקשר חונק ומגביל. טיפוס מחו"ל עשוי להעצים את הפנטזיות שלכם. קריירה: חלקכם נאלצים להתמודד עם מציאות שברירית ומנוכרת – בשל סוגיות בוערות המלוות בתחושות קיומיות. הלחץ הרב עלול שבו תהיו נתונים עלול להתבטא בתופעות של שחיקה ומתח. 

טיפ השבוע: ענייני חו"ל יעלו על הפרק וייתנו לפחות לחלק מכם תקווה לשינוי ולמבט מבטיח שעשוי לתת את האפשרות לבנות דבר מה חדש. 

 

אריה

אתם עסוקים בענייני עסקים וכספים. היזהרו מישירות אסרטיבית אך תוקפנית. מסוכן להתעסק עם האגו, כי זה האויב הכי גדול שלכם השנה, קחו אותו למקום של עשייה, שמירה ואיזון על פרופורציות, זה יהיה המנגנון שישמור עליכם, וזה מה שהכי חשוב לדבוק בו לטוב ולרע. 

טיפ השבוע: הרבה תלוי בכם ובמסר שאתם משדרים, גם  בפסגת ההצלחה, שמרו על צניעות, זה יוסיף לכם נקודות זכות. 

 

בתולה

ענייני עסקים והשקעות תופסים את תשומת הלב שלכם. יש תחושה של התחדשות ורצון להעז ולהתנסות, לכן חשוב לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם.

טיפ השבוע: רבים מכם משתחררים סוף-סוף מהלחץ של שנים מכבידות ומעיקות ונכנסים למסלול מבטיח יותר של עשייה, הטומן שפע יצירתי ועסקי בכיוון הרצוי לכם. גלו זהירות, דריכות וערנות. 

 

מאזניים

אתם נכנסים לקצב אנרגטי איטי יותר, במיוחד אלה שהחיים שלהם מורכבים, ויש אצלם נסיגות בדברים שרצוי היה לקדמם בקצב מהיר. 

טיפ השבוע: גם אם תחוו קשיים, בשורה התחתונה צפויה לקראת השבוע האחרון של חודש ספטמבר ואילך תקופה שתקדם אתכם למקום שלא חשבתם שתעזו להימצא בו. מי שמצליח להתמודד עם הקשיים הניצבים בדרכו יתחזק ויתקדם. 

 

עקרב

קריירה: לפניכם שנה אינטנסיבית ומלאת פעילות. חשוב ליזום ולהיות ערניים, הכל משתנה, מתחדש ופורח. מגעים בארץ ועם חו"ל צופנים/מזמנים הזדמנויות מרתקות. 

טיפ השבוע: אתם נוקטים גישה קצת חשדנית ועוינת כלפי העולם, מצב המעמיד אתכם בפני הצורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן. היו פרגמטים והיזהרו מכפייתיות. לכריזמטיים שביניכם יש גישה קולית, כמו גם אאורה זוהרת ומחשמלת. לכו על זה. 

 

קשת

אתם נפתחים לקשרים נמרצים, וזה מעורר את יצר ההרפתקנות שלכם. מומלץ עכשיו להיחשף לאפיקים חדשניים ולהתרחק בהדרגה מדפוסים קודמים, שיצרו אנטגוניזם. 

טיפ השבוע: צפויות בשורות טובות וכן אפשרות ויכולת לנצל את המוטיבציה המבורכת הזאת בהשקעת יסודות נכונים ומוצקים. זאת בתנאי שתניחו לרגע לאש הבוערת בכם,  תפעילו היגיון ותציבו מטרות מוגדרות היטב.

 

גדי

הצורך לערוך ארגון מחדש בחיים המקצועיים הולך ומתחוור עכשיו, והוא בוער במיוחד במי שחווים תחושת איום כמו גם תופעות של שחיקה נפשית ומקצועית. תשקלו שינוי, צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות.

טיפ השבוע: למרות המתח אל תיגררו לנוקשות, ביקורתיות ושיפוטיות. סמכו על כושר הארגון שלכם והאמינו ביכולותיכם. רבים מכם הולכים לקראת אתגרים מעניינים ומחשלים. מי שלומד להתמודד עם מציאות מותשת, יצא נשכר מאפשרות של גדילה וצמיחה עתידיות.  

 

דלי

שנה זו מרמזת על תקופה רבת-הזדמנויות שתאיר פניה בעיקר למי שמתמצאים בעסקים, כמו גם לבעלי מוח חד, מהיר וחריף ויכולת לצפות מהלכים קדימה. 

טיפ השבוע: עקב אכילס: האינדיבידואליות והצורך בביטוי אישי עלולים לעורר גירוי של התנגדות, שיורגש במיוחד ביחסים שלכם עם אנשים שאיתם אתם עובדים, חיים או משתפים פעולה. אי-הסכמות וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם. 

 

דגים 

צפויים הרחבת אופקים ומפגש מפרה עם תחומי עניין חדשים. יש לכם חלומות ואידיאלים נשגבים להגשים ואלה סוחפים אתכם קדימה. שנה זו תקבע את טיבם ואת עוצמתם. 

טיפ השבוע: כוכב מרס עלול להביא להתנהגות רתחנית וקיצונית. במקביל, כוכב המזל יופיטר עשוי לייצר תהליך של תהילה, הצלחה וכבוד. החליטו אתם לאיזה כיוון להפנות את המוטיבציה שלכם. 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: