fbpx

הורוסקופ: 6-12 בספטמבר 2019

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

                     הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון  5731540 – 03

כל הזכויות שמורות @

 

הורוסקופ: 6-12 בספטמבר 2019

 

טלה 

רבים מביניכם חשים בהשפעתו הלא נוחה של מקבץ של כוכבים בבית העבודה והבריאות שלכם. מיקום הכוכבים עשוי להדגיש במהלך השבוע ענייני זוגיות ופלירטוטים נלווים.

טיפ השבוע: החיים יהפכו קשים יותר ותובעניים, וצריך יהיה להתאמץ ולעבוד קשה עבור כל הישג. אצל כל אחד זה יורגש בתחום אחר, אבל המשותף הוא הצורך להיאבק, להתמודד עם בעיות ולמצוא להן פתרונות. 

 

שור 

זוהי תקופה להתארגנות מחדש. חשוב לקבוע לעצמכם מטרות ותמצאו את הדרך להתקדם. מודעות: זווית זו שבין השמש לפלוטו דורשת התייעלות, חריצות ומעשיות, אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות – המעשים הם שקובעים. מה שייעשה השבוע בצורה חיובית ותוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר יביא להישגים. 

טיפ השבוע: מי שירשה לעצמו לעבוד ברישול לא ייהנה מהתוצאות. אבל מי שיצליח להתגבר על כל המכשולים שבדרך, יגיע להישגים.

 

תאומים

אף שזהו שיאו של הקיץ, תהיה תחושה שהכל אפור. מומלץ לא להיגרר למתחים ולקונפליקטים. אתם עשויים לחוות שינוי ביחס אל בן הזוג, או מבן הזוג, שעלול לחוש שהוא כבול ומחויב מדי – זה הזמן לתת לו מרווח נשימה. מיקום הכוכבים הרגש עשוי בקלות להצית מריבות וקונפליקטים. 

טיפ השבוע: זכרו, ההיגיון והניתוח השכלי הקר לא אפקטיביים כאשר הם מושפעים מרגשות פגועים. 

 

סרטן

אתם עסוקים בענייני תקשורת ונסיעות כדי לקדם את האינטרסים שלכם. כוכב התקשורת מרקורי בבית התקשורתי שלכם מרמזת על רגישות, ביקורתיות ונוקשות, ורבים מכם נדרשים להיצמד לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה. 

טיפ השבוע: התרחקו מטיפוסים קצרי רוח, קשים וביקורתיים, במיוחד על רקע תחרות או אגו. שמרו על טקט ונהגו בזהירות,  שכן האווירה נעכרת בשל חילוקי דעות.

 

אריה

חשוב שתשתחררו קצת ממסגרות ומשגרה כובלות ותצאו לבלות יותר בנסיעות ובמפגשים. קל לכם להתיידד וליצור קשרים, אלה יוכלו להיות משמעותיים עבורכם בעתיד. מצד שני, ענייני כספים והשקעות ידרשו זהירות וערנות. 

טיפ השבוע: שבת-ראשון: עשויים להיות מתישים ולחוצים. תוכלו להתחזק המחצית השנייה של השבוע. המישור הרגשי עשוי להפתיע. כדאי לסגל פתיחות גבוהה למה שקורה מסביב.

 

בתולה

זהו פרק זמן שעיקרו חשבון נפש אמיתי בנוגע לצד המעשי של החיים, מצב שעשוי להכביד ולערער אתכם, לכן מומלץ להתאפס וגם להתאפק. דרושה לכם תחושה של רגיעה ושל שקט כדי שתוכלו לשוב לאיזון, שיפור בהרגשה יחול בקרוב. 

טיפ השבוע: בהשפעת היבט מבלבל מול מזלכם, ייתכן שתשנו את דעתכם על אדם שאתם בקשר איתו, או שהכרתם לאחרונה. אולי תבינו מה עומד מאחורי התנהגותו ותגלו שהיא מבוססת על אינטרסים ולא על אכפתיות. 

 

מאזניים

שנו שגרה לקראת ימי סוף השבוע. בענייני כספים והשקעות מומלץ לגלות זהירות ומודעות. בנוסף, האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימים אלו ומתגנבת כתוצאה מכך תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד. 

טיפ השבוע: ונוס כוכבכם עשוי לייצר הזדמנות להרחבת האופקים ומעגל האנשים שאיתם יש לכם כימייה ותקשורת טובה, אך אל לכם להישאר שאננים וזחוחים. גלו זהירות וחשדנות.

 

עקרב

השבוע עליכם להיות זהירים וערניים בכל הנוגע לענייני כספים והשקעות, מצב שעשוי לסחוף  לכעסים, תסכולים ומריבות, במיוחד לגבי אלה שמעוניינים לבצע פעולה משמעותית בתחום. 

טיפ השבוע: מצד שני, חשוב שתהיו זהירים, ובו בזמן שלא תהססו יותר מדי, כדי לא ליצור רושם מוטעה. השורה התחתונה. חוסר יושר ואשליה שולטים באוויר והמתח באוויר עשוי לגרור מתח ותסכול.  

 

קשת

העצבנות והאי-שקט מסביב משפיעים עליכם. הכוכבים עשויים לתת השבוע דגש לא יציב בענייני קריירה ומעמד. אתם מתוחים מאוד, ועדיין לא ברור לכם לאן יפנו הדברים ואיך תתמודדו איתם. טיפ השבוע: חשוב שתהיו זהירים ובו בזמן שלא תהססו יותר מדי, כדי לא ליצור רושם מוטעה. מצד שני ייתכנו בלבול, אשליות וחלומות שאין להם אחיזה במציאות. גלו זהירות, מודעות וערנות.

 

גדי

אתם מרגישים שדוחקים בכם ונושפים בעורפכם. בהשפעת הכוכבים המצב רגיש וההתרחשויות בלתי צפויות. גלו זהירות ומודעות לחלקלקות הלשון של אלה שמולכם. מישהו משדר לכם מסרים כפולים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים. 

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים דורש מכם מודעות עצמית. שימו לב: מעורבות עסקית או רגשית גבוהה מדי עלולה לתעתע, לערפל את המחשבה ולגרור לשיקול דעת מוטעה. 

 

דלי

האנרגיה הטעונה מתישה אתכם. אתם עסוקים בביסוס מעמדכם שנלווה אליו דרייב כפייתי שלא מאפשר לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים חיוביים, וכדאי שעמדתכם תהיה מוגדרת וברורה. אם יש לכם עמדה מנוגדת לזו של הצד השני, שמרו על טקט ותנו לו להתבטא בלי למתוח עליו ביקורת.

טיפ השבוע: כבני מזל דלי אתם עצמאיים מאוד, ומגבלות מעוררות בכם רצון למרוד. במצב כזה אי אפשר לכפות סדר ומשמעת. נסו לחזור לשגרה המבורכת לקראת ימי אמצע השבוע. 

 

דגים

מיקום הכוכבים מול מזלכם במזל בתולה עשויים לשדר פסימיות, קדרות ושיפוט מחמיר. מצב שלילי מסוים מקפיא כל פעילות ספונטנית, ולעיתים יש תחושה שהכול פועל נגדכם. 

טיפ השבוע: התקופה עלולה לזמן סיכונים, לכן כדאי להיות קשובים לסביבה ולהשפעותיה ולהימנע מלחצים. הקשרים עם האנשים סביבכם, ובייחוד עם הקרובים לכם ביותר, הופכים להיות רגישים ומתוחים. הנטייה להיעלב ולהיפגע לא מאפשרת לכם לראות את הדברים באופן שקול. 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: