הורים, זה בשבילכם: מפגש מקוון עם מדריכת ההורים

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים, זה בשבילכם: מפגש מקוון עם מדריכת ההורים עינת נתן ושני מפגשים נוספים עם השירות הפסיכולוגי חינוכי-התפתחותי

איך להיות הורים טובים ולחנך ילדים במאה ה-21: לקראת פתיחת שנת הלימודים, מינהל החינוך בעיריית רחובות מזמין את ההורים למפגש מקוון עם מדריכת ההורים הפופולרית, עינת נתן, ביום שלישי הקרוב (23.8) בשעה 20:00
המפגש יעסוק בנושאים שהעלו ההורים בסקר ייעודי שערכה העירייה ויועבר בזום באמצעות הלינק >> https://rehovot.zoom.us/j/91577164047

במסגרת ההכנה לקראת שנת הלימודים הבאה, השירות הפסיכולוגי חינוכי התפתחותי במינהל החינוך יערוך שתי הרצאות מקוונות רלוונטיות להורים בנושאי סמכות הורית והכנה לכיתה א'.

עינת נתן, צילום עדי אורני

התקופה האחרונה הביאה איתה שינויים רבים לתלמידים ולהורים: השלכות הקורונה על הלימודים המקוונים והאינטראקציה החברתית, העבודה מהבית, ושינויים בהרגלים ואורחות החיים שלנו ושל הקרובים לנו.

לקראת פתיחת שנת הלימודים, מינהל החינוך בעיריית רחובות מזמין את ההורים להרצאה מקוונת של מדריכת ההורים הפופולרית עינת נתן שתתקיים ביום שלישי הקרוב (23.8) בשעה 20:00 בערב. לפני כשבוע עיריית רחובות פנתה להורים וביקשה מהם להעלות את הנושאים המאתגרים אותם בחוויית ההורות. מאות פניות התקבלו בסקר ייעודי באתר העירייה, והרצאה של נתן תעסוק בנושאים הבולטים שעלו מצד הורי רחובות. ההרצאה תתמקד בהנעה לפעולה ומטרתה לסייע להורים בהתמודדות עם אתגרי היום יום בחוויית ההורות.
ההרצאה תועבר באמצעות הזום וההורים מוזמנים להצטרף אליה ללא עלות באמצעות לחיצה על הקישור > https://rehovot.zoom.us/j/91577164047

בנוסף להרצאה של עינת נתן, ההורים מוזמנים לשתי הרצאות נוספות, ללא עלות, מאת הפסיכולוגים של השירות הפסיכולוגי חינוכי התפתחותי במינהל החינוך בעיריית רחובות.

ביום רביעי, 24.8, בשעה 20:00 תתקיים הרצאה בנושא "סמכות הורית" עם הפסיכולוג לירן מועלם.

ביום שני, 29.8, בשעה 20:00 תתקיים הרצאה בנושא "מוכנות והסתגלות בעליה לכיתה א'" עם הפסיכולוגית ליאת ליכטר, להצטרפות למפגש לחצו על הלינק > https://bit.ly/3SXXrhw

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות
רחמים מלול, ראש עיריית רחובות

ראש העיר רחמים מלול: "לקראת פתיחת שנת הלימודים ובכלל, חשוב לנו לענות על צורכי ההורים בעיר ולסייע באתגרי החינוך בבית. הבאנו עבור ההורים את הרצאתה של מומחית הורים מובילה בישראל ואת הרצאותיהם של מומחי השירות הפסיכולוגי שלנו כדי שההורים יוכלו ליהנות מהרצאות העשרה ללא עלות ומבלי לצאת מהבית".

 

מ"מ ראש העיר זהר בלום
מ"מ ראש העיר זהר בלום

מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "לצד ההכנות השוטפות לקראת פתיחת שנת הלימודים, אנחנו ממשיכים ללוות את ההורים ולהעניק להם כלים שימושיים שיסייעו להם ככל הניתן. השנה בחרנו להביא להורים הרצאה של מדריכת ההורים האהובה בישראל, עינת נתן, שתדבר על הנושאים אותם בחרו ההורים".

ראש מינהל החינוך, אפרת צוקרמן: "חינוך עירוני רואה את צורכי ההורים והתלמידים מקצה לקצה ולכן מנהל החינוך מעניק להורים כלים חדשניים להתמודדות עם המציאות המשתנה. ההרצאות של עינת נתן והפסיכולוגים בשפ"ח יועברו באופן מקוון כדי להקל על ההורים ולאפשר להם להצטרף לשיחה מכל מקום".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: