הורים מוחים נגד דרכי הגישה למגרשים הסינטטים "מדובר בסכנת נפשות"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים לילדים המתאמנים במגרשי הכדורגל הסינטטים טוענים כי הם פותחים תלונות במוקד העירוני 106 בנוגע למפגעים הסביבתיים בסמוך למגרשים ובמקום לטפל בבעיה התלונות נסגרות בלי שהדבר יטופל כנדרש ועל כך הם מלינים." זה רק שאלה של זמן ,עד שאחד הילדים יפגע מחפץ חד" . בעירייה מגיבים:"עם סיום העבודות שנערכו במקום, בוצע ניקיון בשטח,אולם לצערנו יש מי שמשליכים פסולת,נגביר את פעולות האכיפה באזור בהתאם".

אומנם מגרשי הדשא החדשים לא נחנכו באופן רשמי ע"י עיריית רחובות ,אך המתחם החדש הממוקם בסמוך למרכז וייסגל כולל כר דשא דשא סינטטי תקני,חדרי הלבשה, חדרי שופטים,מלתחות, מערכות תאורה מתקדמת ,300 מקומות ישיבה. המתחם ובו 2 מגרשי כדורגל משמש מעתה לשתי אגודות הכדורגל המובילות בעיר ,הפועל מרמורק ומכבי שעריים. ועיקר הפעילות בו תהיה של מחלקות הנוער והנשים של המועדונים.

מלפנים ומאחור ערמות של עפר ופסולת בסמוך למגרשים הסינטטים 

כאמור, לאור העובדה שמרכז העניינים עבר לרח' בן ציון פוגל ,הורים רבים לילדים המתאמנים במתם החדש הביעו תרעומת על כך שדרכי הגישה והן השטחים בסמוך לאותם מגרשים טרם עברו פיתוח סביבתי וכתוצאה מכך ניתן למצוא באזור לא מעט ברזלים וגבעות עפר ותנאי השטח מסוכנים מאוד כלפי אותם הילדים. אחד ההורים אמר השבוע ל'רחובות ניוז" :" עיריית רחובות השקיעה קרוב ל-30 מיליון שקל במתחם הדשא הסינטטי החדש ,זאת פשוט בושה שדאגו רק למתחם ומה שמסביב לו השאירו באותו מצב ולא ניקו את השטח מפסולת של ברזלים ואבני משטח". גם אחת האמהות הצטרפה לדברים וטענה כי לא מעט הורים פתחו קריאה במוקד העירוני 106 לנוכח הסכנות הטמונות בשטח ,אך הם נוכחו לדעת כי במקום לטפל בבעיה ,הקריאות נסגרו מבלי שטופלו כנדרש ולראיה אותם מפגעים נותרו בשטח עד לרגע זה. "זו רק שאלה של זמן עד שאחד הילדים יפגע מחפץ חד, אם זה אחרי חיפוש אחר כדור שיצא מתחומי המגרש או אם זה בגלל הליכה בלילה  לעבר המכונית של ההורים". ציינה האם.

מעיריית רחובות נמסר בתגובה: : "עם סיום העבודות שנערכו במקום, בוצע נקיון בשטח, אולם לצערנו יש מי שמשליכים פסולת במקום ואנו נגביר את פעולות האכיפה באזור בהתאם.
בימים אלה אנו מבצעים עבודות תשתית בדרך הים. על מנת שלא להכביד עוד יותר על התנועה במקום, עם סיומן של עבודות אלו- יסללו דרכי הגישה למגרשים הסינטטיים".

בעיריית רחובות כי בקרוב יסללו דרכי הגישה למגרשים הסינטטים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *