הותר לפרסום: אדם המוכר מאוד למשטרה הוא החשוד בהצתת רכבה של בת זוגתו לשעבר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הרכב שהוצת: צילום רחובות ניוז

הותר לפרסום: גבר בן 50, תושב רחובות המוכר מאוד למשטרה, הוא החשוד בהצתת רכבה של בת זוגתו לשעבר. אולם בשל מצבו הרפואי מאושפז החשוד בבית החולים קפלן בקרוב יעבור ניתוח, בית המשפט השית עליו מעצר בבית החולים בפיקוח מלא.

כפי שנחשף אתמול (רביעי) ‘ברחובות ניוז’, בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר הבחינו שכנים מרחוב העליה בשכונת שיכון הרוסים ברכב מסוג טויוטה שעולה באש אשר שייך לשכנתם. לוחמי האש שהגיעו במהירות השתלטו על השריפה ומנעו אסון של הצתת רכבים נוספים אך למרות זאת ניזוקו שני רכבים שעמדו בסמוך. במשטרה פתחו בחקירה מהירה והגיעו לזהותו של בן הזוג לשעבר המסוכסך איתה ואשר מתגורר בשכונת מילצ’ן. החשוד נחקר ונעצר ובמשטרה טוענים כי יש בידם די ראיות בכדי להוכיח כי הוא האחראי למעשה. בדיון להארכת מעצרו שהתקיים היום (חמישי) בבית משפט השלום ברחובות טעם סנגורו כי החשוד סובל ממחלת הסרטן והוא מאושפז בבית החולים קפלן ונמצא לפני צנתור. השופטת זהר דיבון סגל הסתפקה במעצר בפיקוחו בבית החולים ובהרחקתו מבית זוגתו לשעבר למשך שלושים יום.

השופטת דיבון בהחלטתה ” עיינתי בחומר החקירה ובנספח הסודי במ/1 .על יסוד אלה מצאתי כי קיים חשד סביר לפיו החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. עם זאת, סבורני כי עצמת החשד אינה מחייבת את הותרת החשוד במעצר מאחורי סורג ובריח וכי ניתן להסתפק בנסיבות בחלופת מעצר הולמת. יש להוסיף את מצבו הרפואי של החשוד, אשר נמסר לי כי הוא מאושפז בבית חולים וצפוי לעבור ניתוח. כמו כן, עיון ברשימת פעולות החקירה הנדרשות לביצוע ומפורטות בנספח הסודי, מדובר בפעולות חקירה שניתן למנוע את שיבושן באמצעות קביעת תנאי שחרור הולמים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן