פרסום ראשון: המשטרה מתקשרת לאישה לבדוק אם בעלה בבידוד בזמן שהוא נמצא במצב קריטי ומחובר למכונת אקמו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרסום ראשון: המשטרה מתקשרת לאישה לבדוק אם בעלה בבידוד בזמן שהוא נלחם על חייו ונמצא במצב קריטי ומחובר למכונת אקמו ומתפללים להחלמתו. במשטרה מסרו:" ע"פ רישום של משרד הבריאות הוא רשום כמחוייב בידוד, לאחר בדיקה התברר כי הוא אכן מאושפז אנו מאחלים לו החלמה".

 

אורלי תושבת רחובות, אישתו של דקל שנמצא במצב קריטי, סיפרה הבוקר לחדשות רחובות ניוז: "התקשרו אלי מהמשטרה ואמרו שזה בקרת מבודדים ביקשו לבדוק אם הוא בבית, אני לא מבינה איך הם לא יודעים שהוא מאושפז במצב קריטי. פשוט הזוי כל הסיפור הזה, בזמן שבעלי במצב קריטי מחובר למכשיר אקמו והמשטרה מבקשת שהוא ייצא למרפסת כדי לראות אותו?

מתי זה התחיל?
"הסיפור התחיל לפני כשלושה שבועות, דקל חזר מחו"ל, שבועיים אחרי שסיים את הבידוד הוא עשה בדיקה והבין שהוא חלה בקןרונה. הוא פונה אל בית החולים קפלן, אך מאחר ואין להם מכשיר אקמו, חיפשו לנו מכשיר ושלחו אותנו אל בית החולים פוריה שבטבריה. מאז, שבוע ויום, הוא מאושפז שם במצב קריטי ולצערי מצבו לא משתפר".

הזמר מנדי ג'רופי בחתונת בנו

בן דודה של אורלי, הזמר החסידי הרחובותי מנדי ג'רופי: "בימים האחרונים מתמודדת אורלי בת דודתי עם כאב עצום,דקל בעלה מונשם מורדם, מחובר למכשיר אקמו בבית הרפואה פוריה בטבריה,
היא ברחובות בבידוד בבית ,חוסר אונים, כאב עד השמים.. אתמול (רביעי) היא מספרת לי את הסיפור ההזוי שלפניכם. השבוע מצלצלת אליה המשטרה,שוטרת על הקו …שלום ,היא אומרת אנחנו מחפשים את דקל,אנחנו מעודכנים שהוא בבידוד,אנחנו למטה,מעונינים לראות שהוא בבית ולא מסתובב, שיציץ בבקשה מהמרפסת..
אורלי עונה,בעלי מאושפז כבר כמה ימים והוא מונשם מורדם.את יכולה לעלות ולבדוק,אין לי למה לצאת למרפסת. אוקיי, עונה השוטרת ,תציגי בפניי אישור רפואי שהוא מאושפז. אין לי אישור, אורלי מסבירה, תבדקו אתם המשטרה שהוא היה מאושפז בקפלן. אין מצב עונה השוטרת,חייב להיות אישור, אורלי עונה,אני בבידוד , לבד עם הילדים, אין לי שום אישור.הוא בכלל מונשם מורדם בפוריה לא ראיתי אותו שבוע וחצי, תסעי לפוריה או תשלחו ניידת לפוריה ותבדקו ,רק בואי נסיים את השיחה ההזויה הזו. והשוטרת לא מרפה,היא לא מאמינה, היא רוצה אישור! אורלי מנתקת,והשוטרת מצלצלת שוב ושוב..
אורלי עונה ואומרת לשוטרת שהיא ממש מטרידה אותה? ואיך שהוא השוטרת מרפה…

אני לא רוצה להכליל,
המשטרה והשוטרים חשובים לנו מאוד,הם עושים מלאכת קודש למעננו. אבל אם הם מחפשים משוב מה לא לעשות,ומתי להפעיל שיקול דעת אחר,אנושיות,היגיון,ולא ראש בקיר, זה סיפור קלאסי! והעיקר אל תפסיקו להתפלל לרפואת חיים דקל בן ורד". 

תחנת משטרת רחובות
תחנת משטרת רחובות

מהמשטרה נמסר: "עפ"י הרישום במשרד הבריאות כפי שנמסר למשטרה, עולה כי האזרח הינו מחוייב בבידוד בביתו ועל כן הגיעו השוטרים לוודא את הימצאותו. לאחר בדיקה נוספת שבוצעה בעקבות דברי אישתו, התברר כי הוא אכן מאושפז בבית החולים.אנו מאחלים לו החלמה מהירה ובריאות מלאה'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *