החל מהבוקר: ניידת בדיקות קורונה סובבת במוסדות החינוך בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

החל מהבוקר: ניידת בדיקות קורונה סובבת במוסדות החינוך בעיר

הבוקר, יום שני, ועד לשעה 14:00 החלה ניידת הבדיקות את בדיקותיה במוסדות חינוך ברחובות. הניידת מטעם עיריית רחובות בשיתוף עם פיקוד העורף. הניידת עברה בבתי הספר שז״ר, מעלות משולם, בן גוריון, ניצני המדע ופרחי המדע ואנשיה ביצעו בדיקות לגילוי נגיף הקורונה בקרב אנשי הצוות החינוכי ואנשי המנהלה.
מדי שבוע תגיע ניידת ותדגום את הצוותים החינוכיים במיסדות חינוכיים ברחבי העיר, במטרה לאתר חולים א סימפטומטיים אשר עלולים להדביק אחרים, וכך למעשה תיעצר שרשרת ההדבקה. פעילות זו מצטרפת לפעילות ההסברה בבתי הספר וכן לפעילות האכיפה ומתחמי הבדיקות העירייה מקימה מדי שבוע, ללא צורך בהפניית רופא.
‏ראש העיר, רחמים מלול: ״אנו פועלים במגוון מישורים על מנת לפתוח את שרשראות ההדבקה, ולהילחם בעלייה בשיעור ההדבקה ברחובות. אנו מודים לכל אנשי הצוותים במוסדות החינוך על שיתוף הפעולה״
ממלא מקום ראש העיר, זהר בלום: ״‏אנו מחפשים כל העת דרכים למנוע התפרצות של תחלואה במוסדות החינוך בעיר. ניידת הדגימות היא אחת מהן, ואנו נעשה הכל על מנת להמשיך בבדיקות במוסדות החינוך”
אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך: ״שמחה לראות צוותים חינוכיים וצוותי מנהלה רבים שנדגמו היום עובדה שתסייע לנו לשמור על מערכת החינוך פתוחה ומתפקדת״ פ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן