החל מהערב חוזרים לשיר ברחבת העירייה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

החל מהערב ובכל חמישי אחת לשבוע בחודשי הקיץ יערכו ערבי זמר ושירה בציבור ייערכו אחת לשבוע, ברחבת העיריה, עם הופעות של אמנים מהשורה הראשונה: ששי קשת, סוזי מילר ומוני ארנון (האחים והאחיות), אלי לוזון, שלומית אהרון ואוהד חיטמן, להקת 'אטרף', ועוד.קיימת נגישות לבעלי מוגבלות, הכניסה חופשית!

הערב(חמישי) החל מהשעה 20:30 חוזרים לשיר ברחבת העירייה וזאת במסגרת המסורת של סדרות הזמר העברי 'שרים לך רחובות', נמשכת זו השנה השמינית ברציפות. במסגרת זו, עיריית רחובות תקיים בכל יום חמישי, במהלך החודשים יולי – אוגוסט, ערבי שירה וזמר, בהנחיה והשתתפות של אמנים מהמובילים בישראל. מדובר באמנים מופלאים שיצירתם שזורה בתולדות התרבות הישראלית. כך, לצד אמנים ותיקים ואהובים כמו ששי קשת, אלי לוזון, סוזי מילר ומוני ארנון (האחים והחיות) ושלומית אהרון, סולנית "הכול עובר חביבי", יתקיימו מופעי זמר רבי משתתפים, בניהם, מופע מחווה ליוצר הפורה, יאיר קלינגר, ערב מחווה לשירי האהבה הגדולים של הזמר העברי- העיקר זה הרומנטיקה, ולסיום, מופע קאמבק מקפיץ ואנרגטי של להקת 'אטרף' המיתולוגית.
היום יהיו אלה סוזי מילר ומוני ארנון (האחים והאחיות) במופע "פתאום נפל עלי אביב"
מנכ"ל העיריה ומי שיזם את סדרת הזמר 'שרים לך רחובות', דורון מילברג: "גם השנה, נקיים עבור תושבי רחובות את סדרת המופעים 'שרים לך רחובות', שתכלול מופעי זמר עם האמנים המובילים ביותר יחד עם שירה בציבור. במסגרת סדרת המופעים ניתן במה ראויה גם למוסיקאים, אומנים, זמרים ונגנים בני העיר, ולאושיות בזמר העברי לדורותיו. אחרי ההצלחה לה זכתה הסדרה בשנים הקודמות, אנו צופים שגם השנה, ישתתפו בה אלפי תושבים".
ראש העיר, רחמים מלול: "העיר רחובות מצדיקה את התואר 'עיר המדע והתרבות' באמצעות השקעה גדולה בפעילות התרבות והפנאי בעיר. הפעילויות אותן אנו מציעים לתושבים הן מגוונות, חוצות מגזרים, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפעילות המתאימה לו ביותר. אני שמח לבשר לתושבים, שגם בקיץ הקרוב, נקיים ערבי זמר ושירה, אחת לשבוע, ברחבת העירייה, יחד עם האמנים האיכותיים בישראל. כולכם מוזמנים".

הכניה חופשית, הציבור מוזמן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *