החל משפטו של דניאל קדר הנאשם ברצח היזם אלדד פרי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

החל משפטו של דניאל קדר הנאשם ברצח היזם הרחובותי אלדד פרי ז"ל

 

אמש (ראשון) נערך בבית משפט המחוזי בלוד הדיון הראשון במשפטו של דניאל קדר (64). סנגוריו עורכי הדין לירן זילברמן וסתיו סער ביקשו מנשיאת בית המשפט השופטת רות לורך להאיץ בדיונים הקרובים. במקביל, ציינו סנגוריו כי קדר סובל מ- 98 אחוזי נכות ובשל כך ביקשו ששב"ס יביאו אותו לדיונים ברכב מיועד להסעת נכים ולא ברכב הפוסטה ועל כך הם קיבלו את אישור השופטת. בחודש נובמבר יפתחו שישה דיונים, שלב ההוכחות במשפטו של קדר שממשיך לטעון לחפותו.

דניאל קדר הנאשם ברצח אלדד פרי

 

תזכורת: בחודש נובמבר אשתקד הוגש כתב אישום דניאל קדר (64) מראשון לציון מראשון לציון, בגין רצח בנסיבות מחמירות של איש הנדל"ן הרחובותי אלדד פרי ז"ל, על רקע אכזבתו מפרויקט נדל"ן של פרי אשר בו השקיע. קדר נאשם כי לאחר תקופה ארוכה בה ביצע מעקבים ותצפיות כדי ללמוד על שגרת חייו של פרי, הגיע מחוץ לבית הכנסת בו נהג פרי להתפלל, שם ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב.

חומרי החקירה על רצח אלדד פרי צילום רחובות ניוז

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד גלעד ארליך, הנאשם הצטרף בשנת 2018 לקבוצת רכישה שארגן פרי לבניית בניין מגורים בעיר לוד. המשיב שילם מראש למנוח סכום של כ-2.2 מיליון שקלים עבור שתי דירות, וזאת בהסתמך על ערבות אישית של פרי. במהלך החודשים ספטמבר- אוקטובר 2020 הוגשה בקשה לחדלות פירעון כנגד קבוצת הנדל"ן של פרי, וכן כנגד פרי עצמו ובכלל זאת נכסיו האישיים. במסגרת עבודת הנאמנים אישר בית המשפט מתווה לשיקום הפרויקט בו השקיע הנאשם, במסגרתו חויב הנאשם לשלם סכום נוסף של כ-1.4 מיליון ש"ח נוספים על מנת לקבל לידיו את הדירות אשר רכש. בעקבות החלטת בית המשפט, החל הנאשם לבצע מעקבים ותצפיות על פרי, כאשר בין היתר נהג להגיע בשעות הבוקר המוקדמות לאזור מגוריו, תצפת על ביתו ולמד את שגרת חייו. במהלך תצפיותיו, למד הנאשם כי פרי נוהג לפקוד את בית הכנסת. באחד הבקרים הגיע הנאשם לחניון בית הכנסת כשהוא רוכב על אופנוע שבבעלותו, כאשר לוחית הזיהוי שלו מוסתרת וכשהוא חמוש באקדחו האישי. הנאשם המתין לפרי עד להגעתו לבית הכנסת, אז ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב ביותר והביא למותו במקום.

אלדד פרי ז"ל

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשת מעצר עד לתום ההליכים, בה ציין עו"ד ארליך: "מעשי המשיב מגלמים מסוכנות רבה, מדובר במשיב אשר בתכנון קר ומחושב למד את אורחות חייו של המנוח, ביצע מעקבים יום מרובים ובחר את זירת הרצח כחודשיים טרם ביצועה. המשיב ביצע את המעשים בקור רוח, שיטתיות ויסודיות מאופן מושכל ומתוכנן. עסקינן בירי אכזרי ללא רחם המנוח נורה בעורפו, חזהו גבו ידו ורגלו באופן שהותיר פגיעה במרבית האיברים החיוניים בגופו, ירי שהוביל למותו של המנוח. במעשיו אלו וידא המשיב את מותו של המנוח".

גופתו של אלדד פרי בזירה צילום רחובות ניוז

לעדכונים שוטפים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: