הידיעה שהקפיצה שכונה שלמה

הידיעה שהקפיצה שכונה שלמה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ידיעה שהתפרסה בסופ"ש בעיתונות המקומית "בקשה להקצאת קרקע עירונית לעמותת "מכבי בני שעריים ע"ש יהודה מדהלה" גרמה לפאניקה בשכונת "רחובות הצעירה".

תושבי שכונת "רחובות הצעירה" ברחובות התעוררו בשישי האחרון אחוזי אימה ,זאת בשל הודעה שיצאה מטעם עיריית רחובות לעיתונות המקומית בסופ"ש האחרון , בנוגע להקצאת קרקע עירונית לעמותת "מכבי בני שעריים יהודה מדהלה". תושבי השכונה סברו כי מדובר בקרקע נוספת של מגרשי אימון בנוסף למתחם האימונים החדש שאמור להיחנך בקרוב ואמור לשרת את אגודות הספורט הרחובותיות (מכבי שעריים והפועל מרמורק).היות ובגוף ההודעה נכתב "בעיריית רחובות התקבלה פניה מאת עמותת 'מכבי בני שעריים' ע"ש יהודה מדהלה להקצאת מגרש אימונים (מזרחי) ומבנה שירותים ומלתחות בסמוך, אשר ממערב לרח' בן ציון פוגל בגוש 3679 חלקה מחולקת 132 ן-133 בשטח קרקע כולל של כ-10 דונם לצורך אימונים . כאשר השימוש תואם את הקיים בפרוגרמה העירונית לצרכי ציבור (כפי שאושרה על ידי מועצת העיר".
כזכור, בשלהי 2013 התנהל מאבק ציבורי שניהלו תושבי שכונת "רחובות הצעירה" כנגד עיריית רחובות וכנגד הכוונה לבנות אצטדיון בסמוך לשכונה ולבסוף בית המשפט קיבל את העתירה של התושבים נגד העירייה והוועדה המקומית וביטל את היתרי הבנייה שהוציאה עיריית רחובות . לרגע היה נדמה שהסיוט שוב חוזר על עצמו בדלת האחורית וקמה צעקה מטעם התושבים לפשר העניין.
וועד השכונה בראשותה של שרון בן שושן בדקה את הנושא ונאמר לה עוד ביום שישי כי אין הכוונה לבניה נוספת של מגרשי אימון אלא הקצאת המגרשים הקיימים .בן שושן לא הסתפקה בדברים שנאמרו לה וכבר הבוקר (א') ערכה בדיקה טלפונית מול סגן ראש העיר ,מתן דייל . שהרגיע אותה וציין גם הוא שמדובר בשני המגרשים שכבר נבנו המיועדים אחד לקבוצת שעריים ואחד לקבוצת מרמורק.דבר שהביא לרגיעות הרוחות בקרב התושבים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *