הישג מופלא ל"ספיישל אולימפיקס רחובות" שזכו במקום הראשון בטורניר האביב שנערך בעיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז


העיר רחובות אירחה היום(חמישי) את טורניר האביב הארצי של ספיישל אולימפיקס , ארגון שנוסד מתוך אמונה שגם לאנשים עם לקות שכלית יכולים בעזרת הנחיות נכונות ותמיכה ליהנות מהשתתפות בספורט בלי קשר למוגבלותם ולמגבלותיהם . במסגרת התחרות -כל אחד יכול! נטלו כ-11 קבוצות מערים שונות בארץ כמו חיפה,רעננה,הרצליה בית חנן ועוד. הטורניר שהחל בשעות הבוקר התקיים בשני אולמות ספורט במקביל (שזר ואמי"ת) בעיר וחולק לפי רמות המוגבלות של המשתתף ,וזאת לתת מענה שווה לכל משתתף יחיד או קבוצה וכך ספורטאים מתחרים מול השווים להם ברמת היכולת המקצועית. יש לציין כי מדובר בתחרות קובעת בהתאם לנוהל בחירת ספורטאים/ קבוצות למשלחת בחו"ל . המשלחת הרחובותית בניהולה של שוש גרונספלד יו"ר עמותת 'הרצון מנצח' שהוקמה על ידה היא אמו של, עידו גרוסנפלד שחקן הנבחרת. רק לאחרונה חזרה המשלחת מרחובות מאולימפיאדת החורף שנערכה בגרץ, אוסטריה.כאשר נבחרת ההוקי הרחובותית עשתה הישג אדיר שסיימה את המשחקים עם מדלית הכסף לאחר הפסד בגמר לקפריסין בפנדלים. אגב, בתחילת חודש יוני תצא שוב המשלחת המקומית לייצג את רחובות ,הפעם היעד הוא צפון איטליה ,בשעה שהעיר ונציה תארח את האליפות הארצית בבאולינג. חשוב להדגיש כי הנבחרת הרחובותית מתחרה ב-6 ענפי ספורט שונים (שחייה, אופניים, כדור סל, באולינג, כדור רגל והוקי) והספורטאים מתאמנים 6 ימים בשבוע.
כאמור, היה גם כדורסל והנבחרת הספיישל אולימפיקס רחובות(א'+ב') לא התקשתה בגמר שנערך בשזר והביסה את האורחים מליאו בק חיפה 6:20.
גם הגמר השני לרמות (ג'+ד') שנערך בהיכל הספורט אמי"ת הפגיש את רחובות מול הנבחרת מהכרמל ובדומה לגמר בשזר גם הפעם ידם של המקומיים הייתה על העליונה שגברו 2:10 וזכו במקום הראשון. הישגב כביר שלעצמו .

שוש גרונספלד ורוני באום: הגביע הוא שלנו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *