הלב נקרע! נקבע מותו של הפעוט שהתמוטט בביתו

מיון ילדים בית חולים קפלן צילום: חדשות רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הלב נקרע! בבית החולים קפלן נקבע מותו של הפעוט שהתמוטט בביתו ברחוב עזרא

 

מפרטי המקרה נודע כי הפעוט בן ה- 3 חש ברע וסבל מקשיי נשימה בימים האחרונים, הבוקר (שלישי) הוא איבד את הכרתו בביתו, הילד פונה אל בית חולים קפלן שמצבו מוגדר אנוש שם כאמור נקבע מותו.

השכנים סיפרו למערכת חדשות רחובות: "מדובר על שכנים ממש טובים, זוג צעיר שעבר לגור כאן בשנה האחרונה, רק לפני כחודש נולד להם תינוק, היו להם שבעה ילדים, עכשיו נותרו שישה, כולם חמודים ומכבדים מאוד את השכנים, כולנו כואבים את כאבם הגדול באסון ומשתתפים בצערם".

תזכורת: בסביבות השעה 08:00 הוזעקו כוחות הרפואה אל דירה ברחוב עזרא בעקבות קריאה על ילד כבן 3 שמתקשה לנשום. כונני מגן דוד אדום שהגיעו, החלו לבצע פעולות החייאה במהלכן פיני את הפעוט אל בית החולים קפלן שמצבו מוגדר אנוש.

בן 3 איבד את הכרתו ברחובות – מצבו אנוש. צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה על ילד כבן 3 שאיבד את הכרתו בביתו ברחובות.

אבירן ששון חובש באיחוד הצלה שביצע בו פעולות החייאה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בילד ללא דופק ונשימה לאחר שלדברי בני המשפחה איבד את הכרתו מסיבה שאינה ברורה בשלב זה. בסיוע חובשים נוספים ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשמצבו מוגדר אנוש תוך המשך פעולות החייאה".

 

חדשות רחובות ניוז

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *