fbpx

המועמד לראשות העיר רחובות נצפה משכנע אנשים ברחוב ומי שלח לקארין ברגינסקי פרחים?

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: המועמד לראשות העיר רחובות משכנע אנשים ברחוב ומי שלח לקארין ברגינסקי פרחים?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

 

ראשון: תושב רחובות סנ"צ אלעד קליין מתייצב באחד מאולפן של חדשות ווינט, קליין המכהן כמפקד תחנת טייבה, מוצא עצמו מדלג בין כל ערוצי המדיה הארציים לאחר שנבחר לסייע למשטרת ישראל במערך ההסברה התקשורתי. קליין: "שמח להיות חלק מצוות המסבירנים של משטרת ישראל ולסייע ככל שיידרש במאמץ התודעתי לצד התפקיד הרגיש אותו אני ממלא ולמצוא את הזמן גם לסייע בזירה הזאת".

סנ"צ אלעד קליין

 

ראשון: טקס חנוכת מוזיאון הוטרנים, חברת מועצת העיר עו"ד קארין ברגינסקי מעלה פוסט ומודה לתושבים שהשאירו עבורה באמצעות שליח, עציץ סחלב באמצע טקס בפתיחת המוזאון הוטרנים. המנגל פנה לברגינסקי לשאול האם איתרה את התושבים אך נענה בשלילה. בפתק שצורף לעציץ הופיע מספר הטלפון של ברגינסקי עבור השליח שיוכל ליצור עימה קשר וכך השליח עשה. אמנם היות והטלפון היה על השתק הושאר העציץ מחוץ לטקס ואחת התושבות קראה לברגינסקי שתבוא לקחת את העציץ. ברגינסקי סיכמה: "היתה לי הפתעה ובו זמנית תעלומה. באמצע האירוע, כשבדיוק אני ואמי נמצאות במוזאון נגשת אלי תושבת ואומרת שהיה כאן שליח והשאיר עבורי בחוץ עציץ. יצאתי החוצה וראיתי את הסחלב היפה. חייבת לומר שהתרגשתי עד הדמעות, זו היתה הפתעה מדהימה. אז תושבים היקרים, מי ששלח לי את העציץ, רוצה לומר לכם תודה על הערכה, על הפרגון ועל ההפתעה. אשמח מאד מאד לדעת מי השולח/ים. מעדכנת שאת הסחלב היפה נתתי לחברה יקרה, ניצולת שואה שפגשתי אחרי האירוע. סיפרתי לה שזה ממכם. תודה לכם❤ ריגשתם אותי עד הדמעות".

ברגינסקי והסחלב

 

שני: רגע אחרי השקת המוזיאון העירוני להנצחת הגבורה היהודית במלחמת העולם השנייה, מ״מ ראש העיר זהר בלום שעמל במשך שנים להקמת המוזיאון, מקבל פניות של תושבים שיקיריהן ילידי צפון אפריקה ותימן לחמו בקרב צבאות הברית נגד הנאצים ומבקשים להנציח את יקיריהן. בלום אסף את הפניות באופן אישי ומעביר את הפניות להנהלת המוזיאון.

מ"מ ראש העיר זהר בלום

 

שלישי: הכנסת ספר תורה לבית הכנסת אור לשמשון ע"ש שמשון צור ז״ל, של משפחת אושרי יאיר. ראש העיר רחמים מלול לא ויתר ובדרכו לירושלים עצר לכבד את המעמד ואף התכבד בכתיבת אות בספר התורה,
עוד הגיע לכבד מ"מ ראש העיר בנצי שרעבי וחחבר מןעצת העיר ומשפחתו גיא צור.

רחמים מלול וגיא צור בכתיבת האותיות של ספר התורה

 

רביעי: מזל טוב לזוג הרחובותי, דובר משרד הפנים דניאל בר ולרעייתו יערה כהן בר לרגל הולדת בתם. ליולדת שלום, בתחילת השבוע ישוחררו מבית החולים.

דניאל ויערה בר

 

חמישי: סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ' לקח יום חופש ונסע ליום כיף במלון כרמים שליד ירושלים. הסיבה – ארוסתו רונה לוי החליפה קידומת ל-30. את העוגות המקושטות רכש מרקוביץ מחברו למועצת העיר אבי קינד. המנגל מאחל מזל טוב והמון בהצלחה.

חניב ורונה בחגיגות יום ההולדת בירושלים

 

רביעי: חבר מועצת העיר רחובות עו"ד שמוליק בר דאנזאן לוקח את את אחד מילדיו ויחד הם נוסעים לעודד את מכבי רחובות בכדורסל, במשחק חצי גמר גביע שנערך בעיר הדרומית אשקלון. התוצאה- מכבי ניצחה, המשמעות- שמוליק נציג מועצת העיר שיחק אותה שהשקיע!

שמוליק ומאמני הקבוצה

 

רביעי: תושב רחובות אפרים קפרא משוחח עם תושבים על כוונתו להתמודד לראשות העיר והוא רציני. המנגל ימשיך לעקוב.

אפרים קפרא

 

חמישי: הבלוגר הרחובותי ועורך חדשות הרכילות עמרי חיון, מחייג אל משטרת ישראל ומספר שראה משהו בטלויזיה ושהוא מבקש מניידות לבצע סריקות ליד ביתו. כעבור מספר שעות, עולה בעמוד הפייסבוק של חיון הודעה ובה חיון נמצא באישפוז בבית חולים נפש וכן התנצלות על כל מה שנכתב בשמו ופורסם בשבועיים האחרונים. למנגל נודע כי חיון צפוי בעוד יומיים להשתחרר אל ביתו ברחובות.

עמרי חיון צילום מסך מעמוד הפייסבוק שלו

 

חמישי: מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות אפרת צוקרמן אורזת מזוודות ויוצאת עם בעלה אמיר, לסופ"ש בסלוניקי. הסיבה – ביום חמישי חגג אמיר 54 אביבים. שיהיה במזל טוב.

אפרת ואמיר צוקרמן בסלוניקי. צילום מעמוד הפייס

 

שישי: מזל טוב לסגן יו"ר מרחב רחובות בהסתדרות העובדים חיים חסקי שחגג 68 אביבים. מזל טוב גם למנהל מחלקת השיטור העירוני בעיריית רחובות עירן גיאט שחגג 46 אביבים. נאחל להם בריאות, נחת ואושר.

חיים חסקי ועירן גיאט

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: