המחווה המרגשת של מירה אינהורן למען צוות העובדים בקפלן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מירה ושלום איינהורן

מחווה מרגשת במיוחד של הקוסמטיקאית מירה איינהורן מרחובות למען צוות מכון הרנטגן בבית החולים החולים קפלן. כאשר רכשה עבורם מסיכות והן חבילות ממתקים על מנת להמתיק את המלחמה בקורונה. איינהורן:”בהנחיית משרד הבריאות, נאסרה כניסת מתנדבים למקום, וזאת מתוך כוונה להפחית למינימום את החשיפה של העובדים לנגיף הקורונה ולא יכולתי לשבת בידיים שלובות מבלי לחשוב על ‘החיילים בקרב הזה’ “. .

עשרות עובדי מכון הרנטגן בבית החולים קפלן ברחובות זכו היום(שני) למחווה יוצאת דופן ,לאחר שתושבת העיר רחובות ,מירה איינהורן המשמשת ביום יום כקוסמטיקאית בכירה הגיעה למחלקה וחילקה לעובדים המסורים  מסכות וחבילות שי אותם היא רכשה על חשבונה הפרטי  וזאת במטרה להעניק לאותם עובדים שעומדים בחוד החזית כנגד המלחמה בנגיף הקורונה גם הגנה והן תחושה של אכפתיות מצד הציבור. מירה פגשה במקום מלבד הצוות המסור גם את בעלה, שלום  שעובד שנים רבות במרכז הרפואי ואף משתייך לוועד בית החולים.” כמי שמכיר אותי תמיד התנדבתי אך היות והפעם אין באפשרותי להתנדב בבית החולים מפאת האיסור והשמירה על כולנו”.הדגישה מירה  והוסיפה באותה נשימה.
“לא יכולתי לשבת בידיים שלובות מבלי לחשוב על ה”חיילים בקרב הזה” צוות בית החולים אשר עושה ימים כלילות בשמירה ובטיפול בחולי הקורונה , שמעתי בתקשורת על המחסור במסכות אז דאגתי לכם לקצת מסיכות N95, וגם קצת להמתיק את המלחמה בקורונה. .צוות מכון הרנטגן בית חולים קפלן יקרים אתם עושים עבודת קודש, אתם בחזית המלחמה ב”קורונה” מבין הראשונים הפוגשים את החולים… ישמור אותכם האל ואתם תשמרו על עצמכם”.

החבילה אותה רכשה מירה איינהורן הכוללת מסכות ודברי מתיקה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן