המלאך ללוש! הכבאי שמנע אסון גדול בקניון רחובות
אמש (שני) בשעה 19:40 פרצה שריפת מנוע של רכב סיטרואן ברלינגו (בתמונה), בתוך חניון קניון רחובות. תושב העיר רחובות רב רשף משה ללוש, כבאי תחנת רחובות זה 42 שנים, נקלע באותם רגעים לסיטואציה, עת הבחין בעשן כבד שיוצא מחניון קניון רחובות.
ללוש גילה תושיה ולא חשב פעמיים, הוא רץ אל החניון, הוציא את זרנוק המים שנמצא בחניון וכיבה את הרכב רגע לפני שרכבים אחרים נדלקו גם הם. חבריו של ללוש לעבודה שהיו במשמרת, הגיעו אל המקום עם כבאיות והודו לו שסייע להם. ללא ספק ללוש מנע אסון גדול בקניון רחובות!
נאחל למשה ללוש ומשפחתו שנה טובה, בריאה והצלחה בכל.