המנגל:אייל גולן נחלץ לעזרת נשים במצוקה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*מוצ”ש שעבר. המיקום: מיון ביה”ח קפלן ברחובות. ח”כ עידית סילמן פגשה את המתנדבים הקרעטשנעפאיים והתרגשה נורא מהמעמד ולשם כך כתבה פוסט ברשת החברתית ”יש מי שעושים חסדים בשעות הלילה לטובת החולים,יש אפשרויות אחרות  לנצל  את המוצ”ש עבור עם ישראל”.

עדית סילמן והקרעטשנעפאיים

*אפרופו סילמן. ‏כמה הכנסת הזו קצרה? נאום הבכורה של חברת הכנסת עידית סילמן מהאייטם הקודם נקבע לשבוע שאחרי פיזור הכנסת. הנאום שלא ננאם. לפחות היא הצליחה לנאום השבוע במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל בשעה שבמקום נערכה פעילות של אמונה.

ח”כ עדית סילמן לא נאמה בכנסת ,אז לפחות במורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

*איש העסקים, ניר ויצמן, שהוא בעלה של ”מיכל הקטנה” ציין 40 שנות קיום ב”קומה הרביעית” בדרום תל אביב ומי שדאג להרים את המצב רוח היה רגב הוד וחברי ‘מה קשור’ . אז מלבד הופעות חיות נהנו האורחים גם מאוכל משובח ולא מעט אטרקציות . על הרחבה נצפתה הרחובותית אביבית בר זוהר.

רגב הוד וניר ויצמן.צילום מתוך דף האינסטגרם

*תשלחו מזל טוב למאמן הרחובותי אולג בוטנקו על האליפות עם הפועל אשדוד .אולג שיחק בקבוצת הפועל רחובות .ולאחר שפרש אימן בלא מעט קבוצות כדוריד בארץ עד שמונה למאמן נבחרת ישראל. עבור בוטנקו מדובר באליפות ראשונה כמאמן ראשי ומיד לאחר משחק האליפות שנערך בראשל”צ הוא פגש את אבי פנחס חבר הנהלת עירוני רחובות ומלבד העובדה שהשניים שיחקו יחד ,פנחס היה גם מנהל נבחרת הנוער שבוטנקו אימן בה. לבסוף זה הסתיים בתמונה משותפת.

אולג בוטנקו אבי פנחס שחקן עבר ודור העתיד הכדוריד, עומר פנחס לאחר מישחק האליפות

* הזמר הדרוזי לואי עלי, התחתן בחמישי האחרון  עם בת זוגו בושרה באולמי אבו זיד שבעילבון.זה לא מנע  מאייל גולן ונסרין קדרי, לעשות את הדרך לצפון ולשמח את החתן והכלה.

אייל גולן ,לואי עלי ובושרה. צילום מתוך דף האינסטגרם

* הזמר הלאומי ממשיך להרשים את המדור והן את בת זוגו דניאל גרינברג ,כאשר הוא נצפה בצדי הכביש לובש אפוד צהוב, מחליף גלגל ועוזר לחברות של  גרנברג כיאה לג’נטלמן אמיתי והכי חשוב עמד בכללי הבטיחות. והשאיר את הבנות מופתעות מהיכולות המרשימות. מה עשתה דניאל באותו הזמן  אתם לבטח שואלים?, אז ככה: היא דאגה לתעד את המאורע ולהעלות לרשתות את הביצועים של הצמוד שלה.

אייל גולן עם אפוד זוהר מחליף גלגל. צילום מתוך דף האינסטגרם

* חבר המועצה פנחס הומינר היה באמצע  של חתונה בגדרה יחד עם אחד מעוזריו שמתנדב בהצלה רחובות. עת שלפתע התקבל דיווח על שריפה בהוסטל של נערים מחינוך מיוחד. הומינר לא חשב פעמיים ויחד עם עוזרו עזבו הכל ,הגיעו וסייעו בשטח.

חבר המועצה פנחס הומינר דוגמא אישית

* תשלחו מברוק למעצבת הרחובותית נורית רשתי שבצהרי שישי האחרון ערכה השקת בגדי ים שעצבה אותם הציגו דוגמנים ודוגמניות בבית הקפה הרחובותי זואי. את האירוע הנחה אור צעידי, השתתפו עשרות צעירים ומוכרים מהעיר.

מהתצוגה של נורית רשתי בזואי

*אם תהיתם היכן מ”מ ראש העיר זהר בלום והדוברת אביטל רגב, אז תמתינו עוד קצת, ביום שלישי הקרוב  הם חוזרים עם משלחת שיצאה לארצות הברית, מיניאפוליס, מנהטן והרבה ג’אנק פוד.

זהר בלום ייצג את רחובות בארה”ב

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן