המנגל:מי חבר המועצה שזכה לכינוי ”קיר גבס” ?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*ראשון האחרון,באחת הוילות בסביון. הבועט ערן זהבי עורך במקום מסיבה לרגל התואר החדש שלו, מלך השערים בליגה הסינית. בין הרבים שבאו לפרגן היה גם אייל גולן שמלבד הברכות אף הקדיש לזהבי שיר. עוד רחובותי שבלט באירוע היה איתי לוי שהיה צמוד לגולן לצד הברכות והחיבוקים. זאת חרף היחסים המתוחים והמחלוקות בין גולן ובני פרץ בנוגע לניהולו של לוי.

ערן זהבי ואייל גולן.גם ברכה וגם שיר בהקדשה .(אינסטגרם)

*אם אתם רוצים לבחון את יכולות הבישול של איתי לוי ,אז רגע לפני שהמפורסמים של ארצנו יתחרו הערב(מוצ”ש) על התואר הנכסף של “מאסטר שף vip” . נעדכן כי מההפקה ביקשו מכל המתמודדים לא להכניס טלפונים לאולפן בנווה אילן וכמובן שלאופירה אסייג יש חוקים משלה ,כי אחרת היא לא הייתה מעלה בסטורי צילום משותף שלה ושל השופט ב”כוכב הבא לאירוויזיון”.

איתי לוי ואופירה אסייג.מי מבשל לנו הפתעה?(איחנסטגרם)

*שלישי האחרון, בסביבות השעה 13:30 נראה הראיס רחמים מלול נכנס אל מרפאות בית החולים קפלן ברחובות. אז זה המקום לעדכן כי לא מדובר חלילה בשל מצב בריאותי או התקף חרדה בזמן אזעקות. אלא התייצבות לצורך  בדיקות שגרתיות. רק נספר כי מיד לאחר מכן חזר מלול לחדר המצב שהופעל בקניון רחובות.

רחמים מלול בחדר המצב השבוע

*ובאותו היום לאחר הערכת מצב עם ראש העיר בחדר ההפעלה שבקומה מינוס 3 בקניון רחובות. מזמין מ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החיינוך זהר בלום את חברי סיעתו לקפה וברור לכם שזה התרחש בבית הקפה “זהב שחור” בקניון אותו פתח לאחרונה יד ימנו בסיעה ,אבי קינד.

אבי קינד. ברכות לחבר המועצה על פתיחת הקפה החדש בקניון

*בשבוע המורכב הזה גם סגן ראש העיר יניב מרקוביץ מצא את עצמו מתרוצץ בין האולפנים של ערוץ 13 כדי לתאר את המצב הביטחוני וכמה שעות אח”כ כדי לשבת בישיבת מועצת העיר, שנערכה בחדר ההפעלה של העירייה .

יניב מרקוביץ באולפן ערוץ 13(פייסבוק)

*זה שישיבת המועצה נערכה בחדר ההפעלה של העירייה אתם כבר יודעים. אבל ממש לפני שישיבת המועצה יוצאת לדרכה ובשל חוסר מקום בחדר המצב,נאלצו כמה מחברי המועצה להצטמצם במקומות וחלקם אף הרחיקו לכת וישבו מאחורי חבריהם למועצה. כפי שקרה לאמית כהן שנאלץ לשבת מאחורי גבו של עודד עמרם. אלא שיש כאלה שלא קיבלו זאת בצורה נאותה, כמו מנהל אגף תנועה שילוט ופיקוח, ליאור שוקרי,שפנה לראש העיר ואמר לו ” מה שמת לי פה,קיר גבס?” כמובן שזה נגמר בכך שכולם נחנקו מצחוק.

אמיתי כהן
אמיתי כהן. מה שמת לי פה,קיר גבס?”

*תשלחו מזל”ט למשפחת קופרלי ובמיוחד להורים רון ומורן לרגל ברית המילה שערכו בביתם, בגלל המצב הביטחוני האירוע באולם בוטל והחגיגה בביתם הייתה לא פחות שמחה. כדי שלא תשגעו אותנו יותר מדי  נעדכן כי רון, מאמן את קבוצת מכבי שעריים ואילו רעייתו מורן היא מאמנת כושר מובילה. הנעים בקולו הפייטן בן עשור.

בן עשור מנעים את האורחים של משפ’ קופרלי

 

*באוירת מסיבה פגש הזמר ליאל דמרי את חבר המועצה אביב איטח בחמישי האחרון במועדון ה”קמינו”. התכוון לזה או שלא ,בכל מקרה רשם “ראש העיר הבא”.

אביב איטח וליאל דמארי

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן