fbpx

המנגל: אין יותר כניסה אל לשכת רחמים מלול ופרטים נוספים על החרפת הסכסוך בין אייל גולן לעומרי חיון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

 

יום ראשון- עם העליה בתחלואת חולי הקורונה בארץ בכלל ובעיר רחובות בפרט, מוציא אגף הבטחון בעירייה רענון נהלים לשומר של בנין העירייה ולעובדי הבנין. “אין להכנס אל בנין העירייה ואל לשכת ראש העיר רחמים מלול ללא תאום מראש”. בקיצור מי שחשב לפגוש את מלול בקרוב שישנה תוכניות.

רחמים מלול

 

יום שני- ההפתעה של חבר המועצה אבי קינד לממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום רגע לפני פתיחת הלימודים, הן בפרסום בתקשורת והן בשלט חוצות אלקטרוני (בתמונה) בכניסה הדרומית לעיר, לא מצאה חן בלשון המעטה בקרב לא מעט מעובדי הקומה השישית. היו שהחמיצו פנים והיו שהתרעמו מאחורי הקלעים. המהומה כזכור בסך הכל בגלל שבכיתוב מתחת לתמונתו של בלום הוזכר שהוא מ”מ באותיות קטנות, היו שקראו את הכיתוב וחשבו שהוא כבר ראש העיר, אז עוד לא כרגע, אולי בהמשך.

השלט של אבי קינד שגרם למהומה

 

 

יום שני- הכותל המערבי, נערכת חתונתם של הזמר המצליח מושיק עפיה שנישא לבחירת ליבו דנה (ששון) עפיה. מושיק שעד לפני כשנה התגורר ברחובות, חולק את חייו עם בחירת ליבו דנה במרכז הארץ. הגיעו לכבד, פרידה ורענן נגר מנופר הפקות, הפייטן בן עשור וחברו השושבין סהר קופרלי, שלי ורוברטו בן שושן. עוד השתתפו איש העסקים הראשלצי שפי ששון, הזמר קובי פרץ ועוד.

מושיק ודנה עם רענן ופרידה רגע לפני החופה

 

 

יום שני- הבלוגר הרחובותי עומרי חיון הנתבע על סכום של רבע מיליון שקל מצד זמר העשור הרחובותי אייל גולן. חיון מעלה סרטון לפייסבוק בו הוא בוכה, מתנצל ומסביר שהוא בסך הכל רוצה להתפרנס ולא מאפשרים לו. בין תגובות של הגולשים היו שפרגנו והיו שממש לא ריחמו עליו, הרוב הציעו לו להתנצל בפני אייל גולן על הפרסומים “השקריים” דבר שלא בטוח בכלל שיעזור, לאייל זו התביעה השניה ולמקורביו הוא סיפר שהפעם הוא יעשה לזה סוף! השם הטוב והנזק שנגרם לו עבר כל גבול. בינתיים, הליך גישור ביניהם לא צלח והצדדים הונחו להתכונן לדיון שיתקיים בחודש נובמבר.

אייל גולן ועומרי חיון (צילום מתוך הפייסבוק)

 

 

יום שלישי- פתיחת השנה בבימת הנוער-החברה העירונית בניהלו של אילן גרזי, השנה נפתחה עם למעלה משש מאות חניכים. את הברכה המיוחדת להצלחתם שלח מחזיק תיק התרבות חבר המועצה עודד עמרם בסרטון מרגש שהקדיש להצלחת צוות הבימה, אל הברכות של עמרם הצטרף מנכ”ל החברה היוצא איציק עובדיה.

מימין- עודד עמרם, אילן גרזי ורחמים מלול

 

 

אפרופו חברה עירונית- השבוע יתכנס הדירקטוריון, שלושת המועמדים למשרת מנכ”ל החברה העירונית במקומו של איציק עובדיה שפורש ועובר לנהל את מכבי חיפה. השלושה יגיעו ויתראיינו בפני החברים. נכון להרגע הישיבה תתקיים באמצעות הזום, אך בגלל התנגדות של חלק מהחברים, אולי זה עוד ישתנה ברגע האחרון והראיונות יתבצעו פנים מול פנים, נמשיך לעקוב.

מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה ,זה רק ספורט

 

יום שלישי- בצהרי היום נפגשים ראש העיר רחמים מלול, איתן יוחננוף מבעלי רשת יוחננוף בתיווכו של חבר המועצה אמיתי כהן, סמכ”ל רשת חוויות גולן ביטון ועוד. המפגש נערך במכינה הקדם צבאית שם מכינים 15.000 אלף חבילות למשפחות נזקקות. לאחר הנאומים, התפנו החברים לארוחת צהריים צנועה והמיזם הגדול במדינה יוצא לדרך.

 

 

רביעי- מזל טוב למשפחת טולדו, לרגל נישואיו של בנו של מנהל הבמות והאירועים שלמה טולדו. הזוג הטרי נוי ואור טולדו עם הורי החתן. יש המכירים את אור מתפקידו בשיטור העירוני רחובות. שלמה טולדו “תודה רבה על הברכות “החתונה הצנועה למשפחה קרובה וחברים קרובים הייתה בוילה יפה במושב מצליח. ולכן לא הזמנו אף אחד מהעבודה. ככה זה בזמן הקורונה🤦🏼‍♂️”.

משפחת טולדו ביום החתונה

 

 

רביעי- הפייטן בן עשור הופיע באמירת סליחות ופיוטים במסעדה באזור התעשייה שהיתה מלאה עד אפס מקום. את בן הגיעו לכבד הוריו, סבו וסבתו וכן עשרות מכרים וחברים מהעיר שנהנו עד לשעות הקטנות של הלילה.

הפייטן בן עשור

 

כוכבת הריאליטי הרחובותית אביבית בר זהר משתפת באינסטגרם שלה כמעט כל צעד ומהלך שהיא עושה בחייה. מאז הפרידה המתוקשרת מבן זוגה, נראה שהיא דוקא נהנית מכל רגע, השבוע היא רכשה בשמים מאחת הרשתות והצטלמה עם עגלה מלאה ויקרה. היום (בשבת)  עלתה בר זהר למסוק לסיור בשמי הארץ וסיימה בארוחת דגים במסעדה יוקרתית.

אביבית בר זהר והמסוק השבת (צילום אינסטגרם)

 

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: