fbpx

המנגל: במי גער דורון מילברג, מה עשה איתי לוי בכביש העוקף

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

המנגל: על מי כעס מנכ"ל העירייה ומה עשה הזמר איתי לוי בכביש העוקף עם חברו הזמר גולן אברהם.

 

# במוצאי שבת נראה הזמר המצליח איתי לוי עושה ג'וגינג בכביש העוקף ברחובות יחד עם הזמר והמלחין גולן אברהם. השניים כמובן חברים טובים ולא רק בהופעות.

איתי לוי וגולן אברהם

 

# שלישי בשעה 18:00, מגיע בכבודו ובעצמו ראש העיר רחמים מלול (שלא מרבה לצאת מאז הקורונה), אל טקס פתיחת חנות במרכז העיר וקביעת מזוזה, בין הנוכחים הרב אברהם רובין וחבר המועצה פנחס הומינר.

 

מימין: פנחס הומינר ורחמים מלול מברך

 

#שלישי בצהריים, הכתב הפלילי של ערוץ 13 ותושב רחובות עד לא מזמן מאור צור,  נתפס על ידי המשטרה על שימוש בפלאפון בזמן נהיגה. צור סיפר לשוטרים כי הוא ממהר לשידור וסיכם  " מיהרתי לשידור ואכן קיבלתי דו"ח בסך 1000 שקלים, אני מודה לשוטרי התנועה שעושים עבודתם נאמנה ומצילים חיים".

 

מאור צור הכתב הפלילי של ערוץ 13

 

# אפרופו משטרה, גם את יושב ראש ועד העובדים של עיריית רחובות רמי מדהלה עצרה המשטרה לבדיקה ביום רביעי, מדהלה רכב על אופנועו שחזר מעיר הבירה ירושלים ובאחד הקטעים של כביש 1 נבדק. דו"ח לא ברור אם קיבל.

רמי מדהלה

 

# רביעי, ישיבה בחדר הישיבות בקומה השישית בעירייה בנושא תוכניות נוער לקיץ. המנכ"ל, דורון מילברג, גער על אחד הנכחים ויש האומרים שיצא מדעתו. אותו מנהל, אבי יוספי, נפגע וקם מכסאו, בדרך אל הדלת תפס אותו בידיו ממלא מקום ראש העיר זהר בלום, הרגיעו ושכנעו להשאר. לבסוף התקבלה התנצלות אבל את האירוע המביך אף אחד מהנוכחים לא ישכח.

דורון מילברג

 

# חמישי בשעת ערב, הספר של הסלב הראל יעיש, מזכיר לכולם שהוא שומר על החוק ויחד עם הנסיך למשפחת גולן , ליאם גולן (בנם של אייל ואילנית), מעלים השניים תזכורת לחבישת המסיכות.

מימין- הראל יעיש וליאם גולן

 

# שישי בצהריים המרינה באשדוד, מסיבת הפתעה ל-רענן ופרידה נגר "נופר הפקות" להולדת נכדתם הראשונה. הפתיעו- הפייטנים בן עשור, אייל טויטו ושאול פרץ מנהל המרינה. אותו בן עשור, הגיע לפרגן לדודתו מירי נצר שפתה עסק חדש "בר-מתוקים" למגוון שמחות. למי שמעונין מוזמן ליצור קשר- 0547697739

רענן נגר, אייל טויטו, בן עשור ושאול פרץ

 

#זקן השבט של תחנת משטרת רחובות, המתנדב המתמיד משה גליקמן המוכר כיומנאי התחנה. הופתע בחגיגת הולדת 85 בשלישי השבוע. על ההפתעה אחראי מפקד התחנה סנ"צ שרון ומנור, סגנו דוד אבוקסיס ועשרות משוטרי התחנה.

מימין: שרון מנור, משה גליקמן ודוד אבוקסיס

 

# רביעי, הזמר החסידי המפורסם ותושב רחובות מנדי ג'רופי, חיתן את בנו לוי באולמי טופ דוראן. הגיעו לכבד מאתיים וחמישים אורחים במסגרת החוק. בין האורחים נראה יו"ר דירקטוריון רשת חוויות וחבר המועצה אמיתי כהן.

הזמר מנדי ג'רופי בחתונת בנו

 

#מזל טוב למשה בן עזרא הבעלים של  "כלבו יהודה" בקניון רחובות, לרגל חגיגות בר המצווה לבנו הראל בשישי האחרון. בר המצווה ה"צנועה" נערכה במרינה בהרצליה, הופיע הזמר גל אדם (אח של עומר), רוניוס,  השף משה אביב (בעלי מסעדת המסה) איש העסקים וקרוב משפחתו תומר כהן (בעלים של בר-מועדון הקאסה מורה), איציק זכריה (השועל),

מימין: משה בן עזרא צילום מעמוד הפייסבוק

 

# סמנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון, הפגין כושר, ברביעי שעבר הוא העמיס על רכבו את אופני שטח ויצא עם בנו ירון לחרוש את יער חולדה המבודד, אל ביטון הצטרפו שכנו רומן ובנו שקד (בתמונה)

בתמונה- גולן ביטון, בנו ירון, שכנו רומן ובנו שקד

.

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: