המנגל: המבוכה הגדולה שנוצרה ביום כיפור בין רחמים מלול למתפללי בית הכנסת ולמי מגיע מזל טוב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יום כיפור: רגע לפני תפילת הנעילה, עולה לבימה משה ואזנה גבאי בית הכנסת “עזרא הסופר” ומתכונן למכור לציבור את פתיחת ארון הקודש. ראש העיר רחמים מלול שישב בקפסולה סמוכה שהוכנה לו במיוחד, פונה לואזנה ושואל מה הדחיפות למכור לפני דרשת הרב? אחד המתפללים ” מלול לא הבין מדוע ואזנה מיהר לעסוק במכירה המסורתית לפני דרשת רב בית הכנסת הרב בנימין אסולין, וזאנה שהיה בהלם מהערתו של מלול ירד מהבמה נבוך והרב עלה לדרוש. בסיום הדרשה הביט הציבור ומלול על ואזנה וסימנו לו לעלות, אבל הוא כנראה נעלב מהתקרית וסרב לכך. באותם רגעים מלול לקח את הדברים שלו ועזב בהפגנתיות את בית הכנסת למרות שמתפללים ניסו לשכנעו להשאר. הוא כנראה התפלל לבד באחד החדרים. זה היה מצב מאוד מביך לכולם ואנחנו מקווים שמלול ישוב להתפלל איתנו בהמשך”.

 

 

שני: מיד עם צאת יום הכיפורים, הפגינו הסלבס בקיאות בבניית סוכה. דניאל גרינברג גולן צלמה את בעלה אייל ובנו ליאם בונים סוכה. גרושתו של אייל ומלכת היופי לשעבר, אילנית לוי, הפעילה את בעלה אלירז שדה שבנה סוכה בעיניים עצומות. גם השכן מנס ציונה שגדל בעיר רחובות, איתי לוי, העלה סטורי וברך על ההזדמנות הראשונה בחייו לבנות סוכה בביתו.

בניית הסוכה של הסלבס

 

שני: מוצאי יום כיפור, דדי חנדלי, מנהל “ליאם הפקות” חוגג יום הולדת. הראשון שמפרגן לו הוא חברו לילדות והבעלים של “ליאם הפקות” אייל גולן שמעלה פוסט ומסכם ” אח שלי סוגרים 35 שנות חברות וכל דקה איתה זו החוויה. אתה איש מיוחד, אוהב אותך אהבת נפש”.

דדי חנדלי ואייל גולן צילום מהסטורי

 

אפרופו אלירז שדה: לאחרונה נראה אלירז שדה, בעלה של אילנית לוי, חובש כיפה ולבוש בציצית. באחד הסטוריים שהעלתה אילנית סיפר אלירז שלאחרונה שואלים אותו על נושא החזרה בתשובה אך הוא משיב לשואלים שהוא משתדל ללכת לשיעור תורה וללבוש ציצית, על חבישת כיפה ביום שגרתי הוא בינתיים מוותר.

אלירז שדה עם ציציות וכיפה צילום סטורי

 

רביעי: חברת המועצה עו”ד קארין ברגינסקי חגגה יום הולדת 44 יום לאחר בנה איתן שחגג 4. בגלל הנחיות הקורונה הסתפקו בני המשפחה בארוחה חגיגית במרפסת ביתם. יש לציין שרוב חברי המועצה סימסו לברך, מלול הסתפק בברכה משלו יום לפני החגיגות.

משפחת ברגינסקי בחגיגות

 

חמישי: הפייטן בן עשור ערך ליעקב ראובן טקס בר מצוות קורונה מבית משפחת ראובן שכן הם מוותיקי שכונת קרית משה. השמחה נערכה במגרש הכדורגל של מתנ”ס חוויות בקפסולות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

הפייטן בן העשור

 

חמישי: בדרך כלל כל חג סוכות הזמר והכותב והמלחין גולן אברהם, הזמרים הידוענים דודו אהרון ואיתי לוי נפגשים יחד בסוכות. השנה בגלל הקורונה הם הסתפקו להפגש על פי הנהלים ושמירת הכללים ברשת בווצאפ, על מה שנאמר בשיחה אולי עוד נשמע בקרוב.

שיחת הוואצאפ של גולן, דודו ואיתי

 

שישי: בשעה 10:00 מתנ”ס קרית משה, מגיע חבר המועצה עו”ד שמואל בר דאנזאן לפרגן לחברו למועצה אמיתי כהן שמחלק 400 סטים של ארבעת המינים לתושבי העיר, יחד עם סמכ”ל רשת חוויות גולן ביטון וחבר המועצה עו”ד אבי מוזס. על הדרך לקח דאנזאן סט גם לעצמו וזכה במצווה.

מימין: גולן ביטון, שמואל בר דאנזן, אמיתי כהן ואבי מוזס

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן