המנגל: לא תאמינו, אבל זה מה שקרה לרמי מדהלה בחופשה באתונה

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*חורף השמש נעלמת בחורף הגשם מטפטף על העורף – וקר. לא אם קוראים לך אביבית בר זוהר שלמרות מזג האוויר  הצליחה למשוך אליה לא מעט מבטים. זה קרה אומנם במוצ"ש שעבר ,כאשר הרחובותית הגיעה לחגיגות יום ההולדת של הנס ציוני תמיר ויצמן בשמלת מיני עם מחשוף שגרם לרבים מבאי האירוע להצטלם עם הכוכבת. רק נעדכן כי תמיר הוא אחיו של ניר ויצמן שנשוי לכוכבת הילדים מיכל הקטנה.

אביבית בר זוהר.(פייסבוק)

* זה שאייל גולן אמור להיכנס תחת חופה וקדושין  בחודש מרס הקרוב,אתם כבר מעודכנים בנושא.אבל זה שהוא אמור להמריא לספרד במסגרת מסיבת רווקים עם חבריו הטובים  ניסן יחזקאל,דוד רביבו,דדי חנדלי,כפיר אגסי כדי לחזות בסופר קלאסיקו שייערך באיצטדיון סנטיאגו ברנבאו בו תארח ריאל מדריד  קבוצתו האהודה של גולן את ברצלונה.

אייל גולן מסיבת רווקים במדריד. צילום מתוך דף האינסטגרם

 

*תגידו מזל טוב לחבר המועצה דני מרשה שבחמישי האחרון חיתן את ביתו סיסאי עם בחיר ליבה עדן באולמי אלגריה. הגיעו לכבדו חבריו לאופוזיציה וסיעת רחובותי  בראשות עו"ד מתן דיל שבשם החברים אביב איטח, קארין ברגינסקי ודודי ביכלר עלה לברך את הזוג הטרי.

סיעת רחובתי באו לאחל מזל טוב לדני מרשה לרגל נישואי בתו

*תשלחו המון מזל"ט למנהל בימת הנוער ומופת ,אילן גרזי שממש היום חוגג 53 חורפים. ברור לכם שמאז שעות הבוקר הוא זוכה ללא מעט ברכות מקרב חבריו הטובים.

אילן גרזי מציין היום 53 חורפים

*ועוד אחד שמגיע לו מזל טוב,הוא איש העסקים, שלום ששון  שציין בסופ"ש את יום הולדתו ה- 67 .ששון, שגדל במעברת רחובות וכיום בבעלותו תחנות דלק וחברות נדל״ן.

שלום ששון ממעברת רחובות לאמפרית דלק ונדל"ן

*רגע לפני שיעלה על המטוס הערב (מוצ"ש) מנכ"ל העירייה דורון מילברג לחופשה בתאילנד עם רעייתו, הספיק מילברג לתקן נזילות שהיו לו בגג ביתו בראשון לציון בסופה האחרונה. העיקר שבעיר רחובות לא היו.

דורון מילברג.תיקן את הנזילות לפני הטיסה לתאילנד

*אפרופו מנכ"ל העירייה, תאחלו מזל טוב לפקידתו הראשית ריטה ארזי שינקר שחוגגת יום הולדת

ריטה ארזי שינקר

*בישיבת המועצה על התקציב התבקש רחמים מלול על ידי אביב איטח לקיים הצבעה שמית על סעיפים שהעלה חברו לסיעה מתן דיל. מה שגרם לראש הלשכה צביקה מדהלה  (עד לא מזמן שימש כמנכ"ל זמני ברשת חוויות) לקחת דף ועט להתחיל לרשום את הצבעות חברי המועצה אחד אחד. מדהלה שהיה מעט נבוך ביקש את סיועו של עוזר מבקר העירייה ישראל עוקשי אך גם לו לא היה ממש נעים ומדהלה נאלץ לבדו לבצע את העבודה.

צביקה מדהלה מתחיל ברשימה

*את חברי המועצה וראש העיר הפתיעו אנשי רשימת "אדום לבן" לכנסת בראשות עמי פינשטיין ולצדו אפרים קפרא (יחי המלך). טרם קיבל פינשטיין את רשות הדיבור מרחמים מלול הציע פינשטיין לחבר המועצה גיא צור בצורת פנטומימה ציגלה, כמובן שצור נענה בשלילה.

עמי פינשטיין גונב את ההצגה בישיבת המועצה0

*ערב הנואם הצעיר שנערך באולם אשכול פיס השבוע, ממלא מקום ראש העיר זהר בלום שנעדר היה עסוק באירוח לא פחות חשוב…,אירח משלחת ממיניאפוליס בביתו, מה שמנע ממנו להשתתף בתחרות.

זהר בלום

*ואם כבר הנואם הצעיר, מי שקלע לתוצאות הסופיות היה השופט גולן ביטון המשמש כסמנכ"ל רשת חוויות. גם בתיה ויינטרופ מ"רוטרי" היתה בהלם שביטון קלע בול לתוצאות.

גולן ביטון, חזה נכון את התוצאות

*מזל טוב לחבר המועצה ויו"ר מרחב של ההסתדרות, עודד עמרם. וזאת  לרגל הצעת נישואי בנו שקד לבחירת ליבו אודליה דדון. כמובן שזו הביעה הסכמתה והשמחה גדולה.

עודד והדס עמרם. שמחים על אירוסי הבן שקד

*הבולדוזר הבטיח וקיים! יו"ר דירקטוריון רשת חוויות אמיתי כהן הודיע השבוע להורי רחובות כי הוא מתכוון להוציא את הכלים החד פעמיים מצהרוני הרשת. בקרוב כולם יעבדו עם מדיחי כלים.

אמיתי כהן
אמיתי כהן,מהפכה ירוקה ברשת חוויות

*יו"ר ועד העובדים של עיריית רחובות רמי מדהלה שב בשלישי מאתונה יחד עם חבריו הטובים בהם חן קריטי, רק שחזרו סיפרו שמי שנפש איתם היו הזמרים רובי לוי ומשה פרץ.

רמי מדהלה

 

 

 

*

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *