המנגל: למה בירך אריה דרעי את איתי לוי?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*בתחילת השבוע רשת ויקטורי פתחה סניף בפארק המדע בעיר רחיובות בהשקעה של 18 מיליון שקלים. אממה קביעת המזוזה המסורתית מקבלת תפנית על פי הנהלים החדשים של משרד הבריאות. וכך, בעלי רשת הסופרים ויקטורי האב חיים רביד ובניו אבי ואייל רביד בתמונה המסורתית, רק שהפעם במרחק של שני מטרים אחד מהשני.

משפחת רביד-אייל, חיים ואבי בפתיחת הסניף החדש ויקטורי ברחובות.צילום חצ

*שופט הכדורגל הרחובותי ,רועי ריינשרייבר הופתע השבוע כאשר שליח הגיע לביתו בשכונת המדע עם קופסת נעלים ומסר לו אותם. השופט שביום יום משמש כסוכן ביטוח לא הבין כיצד הוא קשור לחבילה ובירור מעמיק העלה כי שכנתו שעברה להתגורר בעיר אחרת מסרה את כתובתו ובעתיד היא תגיע לאסוף את הנעלים.

רועי ריינשריבר יחד עם הקפטנים דייגו גודין וליאונל מסי(פייסבוק)

*לידיעת הקורא ,יורם חזיזה. נכון שהמדור שמח לפגוש אותך עושה צעידה ספורטיבית בשכונת נווה יהודה בעיר. אך זה מנוגד להנחיות החדשות של משרד הבריאות על הגבלת התנועה ל-100 מטר ובקרבת הבית. אנחנו לא רוצים שבפעם הבאה זה יסתיים בחצי שנת מאסר או קנס כספי.

יורם חזיזה,נא להישמע להנחיות החדשות.(פייסבוק)

*מי שזכה לאחרונה לברכה מצד שר הפנים, אריה מכלוף דרעי הוא הזמר איתי לוי שהשתתף במיזם חדש של כתיבת ספר לעילוי נשמת הרב עובדיה יוסף זצ”ל ושל גדולי הרבנים וראש ישיבת פורת יוסף ונשיא מועצת לכמי התורה של מפלגת ש”ס, שלום כהן . לכם נספר שמדובר בספר תורה שיכנס לבית הכנסת בכותל המערבי.

איתי לוי נוטל חלק במיזם חשוב(פייסבוק)

*לאחר שהזמר הלאומי אייל גולן אימץ לעצמו את “השגרה החדשה” של אירוח זמרים מסלון ביתו ברחובות ולאחר שחצי מיליון איש צפו בהופעת הרשת של גולן ונסרין קדרי שנערכה בלייב ברשתות החברתיות,הפעם היה זה ליאור נרקיס שהגיע לעיר התרבות והמדע . מי שזכה ל-ד”ש חם במהלך השידור היה יו”ר ועד עובדי עיריית רחובות ,רמי מדהלה ועזרו חן קריטי.

אייל גולן מארח בסלון (אינסטגרם)

*ואם בעיריית רחובות עסקינן: זה  שראש העיר,רחמים מלול בישר לחברי המועצה שבדיקת הקורונה יצאה שלילית זה אתם כבר מעודכנים קרוב לוודאי. אבל היה אחד שהגדיל לעשות כמו חבר המועצה עודד עמרם שפרגן במיוחד ” ברוך השם בבריאות טובה!(ידעתי שגם הקורונה לא יכולה עליך”

חבר המועצה עודד עמרם וראש העיר רחמים מלול”הקורנה לא יכולה עליך”

*תשלחו מזל טוב לעובדת רשת חוויות רחובות ,צביה לביא. שחגגה בחמישי האחרון 60 אביבים, צביה זכתה לברכה מאיל גולן בשידור ה”לייב” שערך מביתו עם ליאור נרקיס בחמישי בערב ובנוסף זכתה להקדשת סרטון מהזמר “קוקו מאילת” האהוב על כולם.

צביה לביא-החליפה קידומת ל-60(פייסבוק)

*עוד אחד שמגיע לו שתתקשרו לאחל לו מזל”ט הוא אלון אהרונוביץ אביו של הזורק טל אהרונוביץ מקבוצת עירוני רחובות בכדוריד. אלון, אחראי על הצד של העידוד הקהל במשחקים של הקבוצה וראשי המועדון מלבד הברכות מאחלים שנחזור מהר למגרשים.

*ערב שישי האחרון ומ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך,זהר בלום, משלים מניין בתפילה שנערכה מתחת לביתו ברח’ פרשני אשר בשכונת שרונה. וזאת בשל ההנחיות החדשות האוסרות התקהלות ומנינים בבתי כנסת ובמקומות אשר אינם יכולים לקיים הנחיות משרד הבריאות.

זהר בלום,צדיק בשרונה(פייסבוק)

*מי שמקפיד על ההנחיות החדשות במאבק של נגיף הקורונה הוא ליאם גולן ששומר מרחק ולא מגיע לבקר את סבתא ,רונית. אומנם הנכד לא מבודד את עצמו באופן מוחלט ולא מזניח את סבתו,הוא רק עושה זאת מרחוק,כפי שאפשר לראות בתמונה.

ליאם גולן וסבתא רונית שומרים על הקשר הרגשי מרחוק(אינסטגרם)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן