המנגל: למה חשוב לציפי חטובלי להחריג את ההסגר מדוכני הפלאפל ברחובות?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*שני האחרון ,קצת אחרי בשעה 20:00 בערב, רחוב ד”ר מוסקוביץ ברחובות. בזמן שרובכם מקפידים על ההנחיות של משרד הבריאות  האוסרים התקהלות הפעלת מקומות עבודה ויציאה מהבית בתקופת קורונה.לזמן קצר עד 100 מ’ ממקום המגורים. השחקן יגאל עדיקא מנצל את החשיכה כדי לצעוד ברחוב בדרכו הביתה וכל זה ללא מסכה על הפנים.

יגאל,אתה לא חושש?

“לא, אני לא חושש”.

יגאל עדיקא בתמונת ארכיון. במקום הקניון מסתובב במוסקוביץ

*ויש שחקן שמביא הרבה כבוד בימי הקורונה. דניאל גד הרחובותי המככב בסרט “עין לבנה של הבמאי תומר שושן זכה בפרס הסרט הקצר בפסטיבל האמריקאי sxsw. אך לרוע מזלו של גד הוא נאלץ לחזות בטקס אונליין ,היות ובשל המצב בעולם הפסטיבל לא התקיים פיזית במשכנו הקבוע בטקסס.

דניאל גד.הביא כבוד לעיר רחובות.

*הסטנדאפיסט הרחובותי שאולי בדישי חשב לתומי כי אם הוא יצא בשעה 01:20  בלילה לקניות באחד מרשתות המזון בעיר,לא יצפה לו תור בכניסה לחנות,אז מסתבר שהמוני ישראל יוצאים גם בלילות להצטייד במזון לקראת החג.

שאולי, זו שעה לעשות קניות?

“חשבתי לעצמי שזה זמן טוב לעשות קניות,אז חשבתי..”.

שאולי בדישי.זה אמצע הלילה והתור לא זז(פייסבוק)

*איתי לוי ייקח באירוע הממלכתי ,שייערך בהר הרצל ויהיה ארוך מהרגיל. רק נעדכן כי לאור המצב המופע יהיה ללא קהל כחלק מטקס המשואות ה-72 של מדינת ישראל.

איתי לוי. ייטול חלק בטקס המשואות ה-72 של מדינת ישראל(פייסבוק)

*בואי אמא: הזמר דודו אהרון הדרים השבוע לקריית עקרון וזאת כדי לבקר את הוריו משה וציפורה. אומנם המפגש היה מעבר לגדר וזאת כדי לשמור על מרחק סביר בהתאם להנחיות. הבן יקיר לי דודו הקדיש לאמו את השיר “אמא יקרה”

דודו אהרון .שומר על מרחק מההורים (אינסטגרם)

*ימים ספורים אחרי החתונה ובמקום לנפוש ביעד אקזוטי כחלק מירח הדבש ובמקום זאת היא מסתגרת בבית ברחובות עם בעלה אייל גולן. ודניאל גרינברג מחליטה שאין זמן טוב מאשר לחשוף בטן הריונית ואחרי שהיא רשמה באינסטגרם “נתראה בבריתה” מה שלא מותיר הרבה ברירות בנוגע למין העובר. ככה שעתיד הקרוב ליאן, אלין וליאם תהייה אחות.

דניאל גרינברג חושפת בטן ואת זהות העובר(אינסטגרם)

*אפרופו משפ’ גולן: זה לא סוד שאלין גולן בתו של זמר העשור הפגינה לא פעם יכולת שירה ומשחק בבימת הנוער. חברת הוט וסוכנות ADD החליטו לנצל את המשפחה המורחבת בכדי שהאב והבת יעשו שיתוף פעולה בניסיון לעלות את המורל בשיר חדש בשם “ילדי המרפסת” אשר אותו הפיקו דולב רם ופן חזות. חושב לעדכן כי לשניים הצטרפו לא מעט כוכבי ילדים כמו טל מוסרי,יובל סמו, דין מירושניקוב,, עומר חזן גאיה גור אריה ועוד רחובותי נוסף דניאל גד מהאייטם הקודם.

סטפן אלין ואייל גולן. צילום מתוך האינסטגרם

*עוד לפני שהפרויקט יצא לדרך אלין גולן התנסתה בסוף השבוע בדואט מרגש ביחד עם אבא ,אייל גולן בשעה שהשניים ביצעו את “ניצחת איתי הכל” הזמר והשופט  משה פרץ שהתארח בסלון וצפה מהצד בטוח שההתרגשות והבושה תסתיים מדובר בזמרת גדולה ככה שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ.. ימים יגידו.

אייל ואלין גולן בדואט מרגש (אינסטגרם)

*יוזמי סדרת מסיבת המרפסות יחד עם אלעד זוהר על עמדת הדי ג’יי ברכב מיוחד ,כאשר השאר מצטרפים ברכבים האישיים כמו  סגן ראש העיר יניב מרקוביץ׳, חברת המועצה דר׳ רוני באום וחברת המועצה איטל בציר אלשיך יחד עם ליאור שוקרי מנהל אגף הפיקוח והשיטור העירוני. מי שעוד נהנה מהמסיבה היה ראש העיר רחמים מלול שיחד עם רעייתו ,זהבה נופפו עם דגלים בביתם ברח’ מנשה קפרא עת השירה עברה במקום. החבורה העליזה  מסרה למדור  ״התרגשנו לראות את התושבים מחכים במרפסות, ושמחנו להפיג ולו במעט את הקושי בימים אלה. קיבלנו פידבק נהדר מהתושבים שרקדו במרפסות וחיכו לנו עם דגלים. ניפגש במסיבות הבאות״

רחמים וזהבה מלול על המרפסת בביתם

*גם הזמר הרחובותי רגב הוד נצפה על רכב מיוחד במסגרת מסיבת מרפסות,רק שזה לא היה בעיר התרבות והמדע ,אלא ברמת גן.

רגב הוד (אינסטגרם)

*שרת התפוצות,ציפי חטובלי ניסתה בכל האמצעים בישיבת הממשלה להחריג מההסגר את דוכני הפלאפל וזה לא מתווך אהבה למאכל העשוי מגרגרי חומוס או פול. אלא שזה יותר דאגה לאביה של חוטובלי שיש לו קווי חלוקה של פיתות לחנויות הפלאפל ברחבי העיר רחובות

ציפי חטובלי,דואגת לפרסנה של אביה בזמן הקורונה

.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן