המנגל: למה נמאס לאילנית לוי מאנשים ואיך יקבל רחמים מלול כסף לעירייה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

תחילת שבוע: ראש העיר רחמים מלול וחבר המועצה אמיתי כהן נערכו בהתאם ואישרו רכישת וחלוקת צלליות לתושבי העיר שיתפללו תחתיהם. אלפי המתפללים מכל רחבי העיר נהנו והתפללו בזכות המיזם המבורך. אלא שבחמישי בערב, ממש בסוף השבוע, נזכרו שר האוצר ישראל כץ ושר הפנים אריה דרעי להקצות 25 מיליון שקל לרשויות שירכשו צלליות, אבל אל דאגה, למרות שהעירייה כבר רכשה את הצלליות היא תקבל עבורם את ההחזרים המסתכמים בעשרות אלפי שקלים.

אמיתי כהן ורחמים מלול

 

את המילים שרשמה דניאל גרינברג גולן לרגל ראש השנה אי אפשר היה לפספס ונראה שכוונתה היתה בין השאר לגברת אופרה אסייג לאור הסכסוך עם בעלה אייל גולן. ” שנגע כל אחד עם עצמו לעשות את החשבון נפש, די ללשון הרע, די לשנאת חינם, שנדע לקבל את האחר כפי שהוא מבלי לשפוט ולבקר” רשמה דניאל.

אופירה אסייג, אייל ודניאל גולן (צילומים מעמוד פייסבוק)

 

שלישי: עם חזרת עובדי העירייה לעבודה לאחר ראש השנה, היחידה שלא שבה היא דוברת העירייה אביטל רגב קיסר שנאלצה לשהות בבידוד עם אחד מבניה שבא במגע עם חולה מאומת. אל תדאגו, היא מרגישה טוב, נאחל לכולם בריאות איתנה.

אביטל רגב קיסר

 

שלישי: מנכ”ל החברה העירונית החדשה אייל פרנקל מגיע אל משרדי החברה ומתחיל בחפיפה, לחלקם זו הפעם הראשונה שהם רואים אותו, פרנקל מפזר חיוכים, נכנס אל משרדו של המנכ”ל היוצא איציק עובדיה. שיהיה בהצלחה.

מנכ”ל החברה העירונית אייל פרנקל

רביעי: התכנסה ועדת הוועדות בראשות חבר המועצה עודד עמרם בנושא בחירת חברי המועצה הדתית. השתתפו חברי המועצה מהאופוזיציה ומהקואליציה והמשקיף יו”ר ועד העובדים רמי מדהלה, בועדה נשמעו חילוקי דיעות בין מספר המועמדים המגיע לכל סיעה. הוחלט להתכנס שוב ברביעי הבא.

רמי מדהלה

 

חמישי: הפעיל החברתי דן חממי יצא מבידוד לאחר חמישה ימים. חממי סיפר לחבריו על הלא נעימה ואמר “אל תגידו לי זה לא יקרה, חשוב שכולם יקפידו על הוראות משרד הבריאות”.

הפעיל החברתי דן חממי

 

שישי: די ג’יי מעיין ברגמן, בנו של יורם ברגמן ז”ל שנפטר בפתאומיות לפני שנה בדיוק, התראיין לרדיו אזורי וסיפר את סיפור חייו על האבא שהיה הדי ג’יי הראשון בישראל עוד בימי מועדון הקליפסו שברמלה. בראיון המרגש סיפר הבן הממשיך על האירועים הרבים שאביו המנוח השתתף והכישורים שתרם לעולם המוסיקה. עתה מצופה מהעירייה להנציח את שמו כמי שהיה מבין הדמויות הדומיננטיות בעיר.

יורם ברגמן ז’ל (צילום מעמוד הפייסבוק)

 

שישי: חברת המועצה עו”ד קארין ברגינסקי מסיימת תקופת בידוד בת שמונה ימים עם משפחתה. ברגינסקי סיכמה “זה היה בידוד קשוח כי נכנסנו כל המשפחה, לא יכולנו לבודד את הקטנציק שלנו ולכן נכנסנו כולנו, בהמשך נודע שגם האמצעית היתה צריכה להכנס כי נחשפה לחולה מאומת והיא מבודדת כי היא כבר גדולה. כשכל המשפחה בבידוד, זה מאד קשה מעבר לעובדה שאתה לא יכול ללכת לעבודה, לקניות ובכלל. בנוסף יש פן חברתי שמאד משפיע. מאד ריגש אותי הרצון של אנשים שכלל לא הכרתי שצלצלו, סמסו ונרתמו לסייע, זה התחיל בשכנים, המשיך בחברים/ מכרים וכמובן המשפחות שלי ושל יבגני. היו לא מעט הפתעות שהושארו בדלת וזה מאד ריגש, בצורה בלתי רגילה. מחובת כל אחד ואחת מאיתנו להשמע להוראות וכל מי שנחשף או יקריו נחשפו ואין באפשרותו לבודד אותו, חייב להכנס יחד איתו( גם אם זה כרוך בעובדה שכל המשפחה נכנסת לבידוד), כי רק ככה נוכל להציל חיים.

משפחת ברגינסקי בימים טובים יותר (צילום לילך תוינה)

 

מזל טוב לאיציק זכריה (השועל) לרגל הולדתו ה-39. זכריה הגיע אל בן דודו בקניון רחובות והופתע לקבל עוגת הולדת וזיקוק. שיהיה במזל.

איציק זכריה והחגיגות בקניון בצל הקורונה

 

שבת: נראה שהסגר עושה את שלו ומלכת היופי לשעבר, הרחובותית הידוענית אילנית לוי העלתה בסטורי של האינסטוש שלה פילטרים שלא ממש מחמיאים לה, אבל אילנית כמו שרק היא יודעת, לא מחשבנת לאף אחד ואומרת ” יש סגר, לא אכפת לי האמת, נמאס לי מהאנשים, נמאס לי ממסכות, כל הזמן מסתכלים עלי, כאילו אני מחביאה משהו מתחת למסכה, למה? כי זה קצת בולט אז אני חשוד, למה?”.

צילום דביר כחלון והסטורי של האינסטגרם

 

חמישי: חבר מועצת העיר רחובות שאול צגהון, השתתף והיה ממובילי מיזם חברתי “סיור סליחות” שהתקיים ב”זום”. הסיור נערך זו השנה הרביעית והשנה, בגלל מגבלות הקורונה, שבר השידור שיא של למעלה מ- 150 משתתפים בתוכם צגהון (מסומן בעיגול).

 

 

מנהל מחלקת האירועים בחברה העירונית שלמה טולדו וחבריו לצוות נאלצו לצאת לחופשה יחד עם כל עובדי החברה בעקבות הסגר. טולדו, מנהל בימת הנוער הנוער אילן גרזי ושאר מנהלי החברה יצטרכו להמציא את עצמם מחדש לאחר שאירועי “יוצאים לרחובות ” נקטע בעקבות הקורונה. נאחל להם בהצלחה ונמתין ליצירות החדשות.

שלמה טולדו ועודד עמרם באירוע אחרון לקראת הסגר בחזית “בית העם”.

 

מייק שרון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן