המנגל: למה רחמים מלול וזהר בלום התרגשו השבוע?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*הזמר איתי לוי והדוגמנית מריה דומרק בילוי את יום הצילומים לפרסומת החדשה שלוהקו עבור מותג האופנה לי קופר, ברחובות תל-אביב…
הפרסומת צולמה במספר לוקיישנים ברחבי תל אביב-יפו בניהם: חוף הים, השוק היווני ועוד. בכל מקום הפתיעו לוי, דומרק ושאר הרקדנים את העוברים ושבים עם ריקודים ושמחת החיים.

איתי לוי ומריה דומרק  בסוף זה יגמר בדואט (Custom

*שני האחרון מ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ,זהר בלום שמלווה שנים רבות את בתי הספר של החינוך המיוחד בעיר השתתף בערב מרגש ”בר מצווה” של ילדי החינוך המיוחד.

זהר,אחרי כל השנים עדיין מתרגשים?
” זה נושא שאני מלווה אותו שנים רבות והוא מאוד קרוב ללבי ובכל פעם שאני מגיע ,אני נרגש יותר מהפעם הקודמת”.

זוהר בלום,מתרגש כל פעם מחדש

*רביעי בבוקר, לקוחות סניף ארומה ברח’ הרצל ברכו את אודליה טפירו מפרלמנט הבוקר לרגל הולדתה, כמובן שגם לעוגה דאגו שם, מזל טוב גם מהמדור.

אודליה טפירו מופתעת ע”י הפרלמנט

*ובאותו היום , הופעה של ‘הפרויקט של רביבו’ באולם האירועים של מתנ”ס קריית משה, חברי הפרויקט הפתיעו את עופרה מדהלה וברכו אותה לרגל הולדתה ה-46 למזל טוב ענק! הלהקה גם הקדישו לה את השיר שנושא את שמה ‘עופרה אח יא עופרה מה עשית לי מה…” וההתרגשות היתה בשיאה!

עופרה מדהלה ,יום הולדת עם שיר

*תשלחו מזל טוב לראש העיר רחמים מלול ובני ביתו להולדת נכדתו לביתו אביטל פוגל בשישי בבוקר. לשואלים- משפחת פוגל התרחבה ומונה עתה בן ושתי בנות.

הסב יחד עם הזוג המאושר

*אפרופו מלול. חמישי בערב,  נערך ערב מרגש של הפרשת חלה, השתתפו עשרות נשים בראשן הגברת הראשונה של העיר זהבה מלול שלמחרת חגגה כאמור את הולדת נכדתה.

הגברת הראשונה של העיר,זהבה מלול

*ובאותו הזמן ,בהיכל התרבות בית העם. הטאלנט הרחובותי מושיק עפיה עולה על הבמה יחד עם תשעה נגנים ונותן הופעה מחשמלת. נצפו ודקלמו את המילים: חבר המועצה,רועי שרעבי והדוברת אביטל רגב קיסר שהתייצבה  יחד עם בעלה(גילו בקיאות מרשימה) ,איש כחולי המדים אלעד קליין איש העסקים,מוטי לביא, מנהל מרכז וייסגל, ברוך עייש. הבועט אלעד גבאי,מנהל מתנ”ס חוויות קריית משה,גולן ביטון. הפייטן ,בן עשור , המנחה,ירון אילן,גולן אברהם,הרצל טובלי ,דניאל פרץ( מהמרוץ למיליון) ועוד רבים

מושיק עפיה,היה מחשמל וסוחף

* אמרגנו של מושיק עפיה ,רענן נגר מ”נופר הפקות” היה כל כך מרוצה שהצליח למלא את היכל התרבות ובנוסף לסחוף קהל רחובותי שלא יכול היה להתאפק וירד מהיציע לקדמת הבמה. ובסוף הערב הם חגגו את ההצלחה של ההופעה ב’מאליכ’ עם המון המון חברים טובים

*שרת המשפטים איילת שקד התארחה השבת בבית משפחת הרצל ולורה בן חור במזרח העיר רחובות. אם שאלתם מדוע? החתן של משפחת בן חור, הוא “במקרה” אל”מ וטייס במיל מתן כהנא הנחשב לחברו של נפתלי בנט מסיירת מטכ”ל.השיא הייה בשבת כאשר שקד התארחה במועדון דיריים בשכונת אחוזת הנשיא

איילת שקד עשתה את השבת בעיר התרבות והמדע

* תגידו מברוק  לאירית ענקי אהרוני (מהסתדרות העובדים + רשימת לב למועצת העיר) על מנויה החדש והשתתפותה בישיבה הראשונה כחברת דירקטוריון מטעם נעמ”ת בבית ספר אזורי כנות ,בקרבתה ציינו כי בקרוב צפוים לה מנויים נוספים. על כך נעדכן בהמשך.

אירית ענקי אהרני, מנויים נוספים בהמשך

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן